KONKURS!PowerArchiver 2016 Toolbox

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Organizator angellomichel387 napisał:
Najbardziej kompletny zestaw narzędzi dostępnych na rynku. Zawiera PowerArchiver Pro, PowerArchiver Wiersz poleceń, PowerArchiver dla programu Outlook, PowerArchiver kopii zapasowej, przeglądarki PowerArchiver Chmura, Encryption Suite z OpenPGP, PowerArchiver Bezpieczny klient FTP PowerArchiver Danych palnik i PowerArchiver Wirtualnej ISO Drive.
Zadał też pytanie:
Dlaczego PowerArchiver 2016 Toolbox??
Ponieważ Jest Najlepszy!!
Co tu dodać, bo nic ująć nie można!
Jeśli można mieć zwykły scyzoryk albo full wypas Swiss Army Knives, to wybieram ten drugi.
Taki zestaw takich przydatnych narzędzi rzadko jest dostępny. Dlatego też startuję.
Dzięki angellomichel387 :dziękuję
 
3

3e6-16hn

i want to win this program because it has the ability to open and extract RAR files and it can access your Clouds from within PowerArchiver supporting for Dropbox, Google Drive, SkyDrive, Box.Net, Amazon S3 and Azure.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Dzięki angellomichel387 za konkurs :dziękuję
Dlaczego chcę wygrać porgram PowerArchiver 2016?
Bo jest najlepszy, bo to pakiet przydatnych narzędzi i programów do zarządzania archiwami, ponadto umożliwia montowanie obrazów, nagrywanie płyt, przesyłanie plików przez ftp, szyfrowanie i szereg innych przydatnych funkcji. Warto powalczyć o ten program.
 
A

Anonymous

PowerArchiwer Toolbox, to prawdziwy kombajn wśród wszelakiej maści "pakerów" dlatego zgłaszam swój udział w konkursie! Serdeczne dzięki za możliwość wygrania tego świetnego programu! :piwko
 
G

Galaxy2000

I like to win this because PowerArchiver is a powerful tool for compressing and archiving data. I like that the program supports the following compression formats: ZIP, CAB, LHA (LZH), TAR, TAR.GZ, tar.bz2, BH, RAR, ARJ, ARC, ACE, ZOO, GZ and BZIP2.. My favorite feature is the encryption/decryption of files with OpenPGP support. My favorite feature of PowerArchiver 2016 is that it allows to create ISO images with files directly, which is very convenient for backup.

Thanks for giveaway!
 

mj80

Nowy użytkownik
Dołączył
24 Styczeń 2015
Posty
0
Reakcje/Polubienia
0
Świetny kombajn z wieloma funkcjami.
Obsługa Outlooka, kopie zapasowych, szyfrowanie OpenPGP oraz obsługa linii komend to funkcje, które najbardziej mnie interesują.
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Dziękuję koledze angellomichel387 za zorganizowanie kolejnego wspaniałego konkursu
Zdecydowałem się wziąć udział w tym konkursie ponieważ chciałbym przekazać ewentualną wygraną koledze z forum
który sam za często nie bierze udziału w konkursach a widzę że na tym programie mu zależy.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
PowerArchiver to wspaniały program do zarządzania archiwami danych. PowerArchiver posiada nowoczesny interfejs( podobny do MS Office). PowerArchiver zawiera wszystkie podstawowe funkcje, których można oczekiwać od programów do kompresji – można nim odczytać wiele róznych formatów oraz tworzyć archiwa. Dodatkowo potrafi szyfrować i deszyfrować pliki. Posiada fukcje tworzenia kopii zapasowych, oraz nagrywania płyt i obrazów, tworzenia wirtualnych napędów oraz FTP.
Dziękuję za konkurs angellomichel387.
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Świetna promocja na PZD. Programu PowerArchiver wcześniej nie znałem. Odwiedziłem stronę producenta i inne strony powiązane z tym programem i konkurencją. Po prostu Mistrz Archiwizacji na różne sposoby. Nie przepadam za kombajnami, ale w tym przypadku chylę czoła. Myślę że najbardziej można go docenić mając w posiadaniu. W tym momencie interesują mnie funkcje archiwizacji , backup z szyfrowaniem w chmurze oraz klient FTP.
Dziękuję za konkurs angellomichel387.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13187
Reakcje/Polubienia
44575
Witam
PowerArchiver Toolbox 2106.. to program full wypas ,taki szwajcarski scyzoryczek .
Można rzec że ten program jest najlepszy wśród innych programów tego typu .
Dlatego chciałbym go mieć na swoim kompie ..

Dzięki za konkurs !! !!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Gratuluję angellomichel kolejnego konkursu i nagrody w postaci licencji lietime na taki użyteczny program :ok , a pani Mili Sefic z ConeXware. Inc dziękuję za sponsorowanie licencji. :dziękuję
PowerArchiwer przydał mi się nie tak dawno temu, kiedy musiałem rozpakować aktualizację Androida do swojego telefonu i okazało się, że nie bardzo mam czym rozpakować ten plik. Od tego czasu został na dłużej. Szybko doceniłem jego walory w postaci wielofunkcyjności, niezwykle rozbudowanych opcji konfiguracji, menu po polsku, przejrzystego, czytelnego i ładnego (co rzadkie w programach tego typu) interfejsu, wsparcia dla systemów 64 -bitowych, czy szyfrowania archiwów w standardzie OpenPG. Uznanie budzi dostęp do różnych usług w chmurze i możliwość przesyłania zaszyfrowanych archiwów do dysków sieciowych. Program to doskonały kompromis szybkości pakowania, rozpakowywania i obciążenia przy tych czynnościach komponentów komputera. W wersji Toolbox dochodzą dodatkowe opcje i ta licencja lifetime. Miodzio!!! :)
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5638
Reakcje/Polubienia
4122
Miasto
Polska
.
Zgłaszam się i ja, rzutem na taśmę.
Zestaw superprzydatnych narzędzi. Od lat majstruję przy softach, taki kombajn na pewno wspomógłby moje starania.
Dzięki angellomichel za kolejny fantastyczny konkurs.
Pozdrawiam
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10034
Reakcje/Polubienia
10670
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dzięki angellomichel za konkurs, :dziękuję Zeno dziękuję za przypomnienie bo wypadło mi z głowy. :buziakk
Chciałbym przystąpić do konkursu ze względu na multifunkcjonalność tego programu. Oprócz standardowego pakuj/wypakuj podoba mi się wbudowanie funkcji szyfrowania plików i wysyłania do chmurek oraz funkcja nagrywania płyt. Co prawda te czynność wykonuję sporadycznie a mimo to muszę mieć zainstalowany jakiś program. Dzięki Power Archiwer ta niedogodność nie miałaby miejsca bo instalując jeden program miałbym funkcjonalność 4 programów dobrej jakoości.
Obecnie korzystam z HaoZip i Ashampoo Zip ale nie spełniają moich oczekiwań.
Życzę powodzenia pozostałym uczestnikom. :friends
 
Status
Zamknięty.
Do góry