Konkurs PZD - Kaspersky Internet Security - multi-device

prenrzyk

Wygadany
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
41
Reakcje/Polubienia
9
Zgłaszam udział w konkursie.
Jest to nr 1 spośród kombajnów IS .Wart kupna a jeżeli jest mozliwość zdobycia za free to jest obowiązkiem start w konkursie i wylosowanie go.
 

VinDiesel

Świeżak
Dołączył
15 Luty 2016
Posty
14
Reakcje/Polubienia
4
Witam, chciałbym wygrać ten program Antywirusowy jeden z najlepszych, że jest już, że jego obrona jest bardzo dobra,dawno nie używam, ale mamy nowe możliwości,dzięki za losowanie
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10018
Reakcje/Polubienia
10658
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Czytajcie zasady a nie tylko nazwę softu do wygrania. Później będzie narzekanie na złego moderatora który posty usuwa bez wyjaśnienia :zaciesz
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Dziękuję za konkurs. Dlaczego chciałbym wygrać licencję do KIS? Ponieważ jest to produkt do którego mam zaufanie. Przez te wszystkie lata firma udowodniła, że ich produkty to top jeżeli chodzi o ochronę przed wirusami. Kaspersky Lab szybko reaguję na ciągły rozwój malware i dzięki temu ich produkty chronią nawet przed najbardziej wyrafinowanymi wariantami wirusów. Wersja IS to mój faworyt. Pakiet oprócz rzecz jasna antywirusa i firewall'a posiada także kilka dodatkowych modułów zwiększających nasze bezpieczeństwo w sieci. Licencja na trzy urządzenia pozwoli mi zabezpieczyć nie tylko komputer ale także smartfon. Z pakietem Kaspersky IS przeglądanie internetu jest bezpieczniejsze!
rekomendacje-pzd-f67/propozycje-programow-t29573-40.html#p213424
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Pakiet Kaspersky Internet Security bije rekordy popularności dzięki swojej świetnej niezawodności. Jest to kompletna ochrona, gdyż zawiera także zaporę ogniową a oprócz tego dodatkowe zabezpieczenia chroniące prywatność a nawet dzieci w internecie. Nie przywiesza działania systemu i współgra z innymi programami z dziedziny ochrony komputera. Pakiet zawsze wypada wspaniale we wszelkich rankingach pod katem wykrywalności zagrożeń w internecie, co jest główną przyczyną, że polecam go wszystkim a także zgłaszam się do konkursu.
Dziękuję za konkurs.
Potwierdzam zamieszczenie rekomendacji:
Zrobione - Kaspersky Internet Security oraz Paragon Backup & Recovery Home
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Używałem KIS jakiś czas temu. Była to wtedy najwyższa półka programów do ochrony komputera.
Teraz też czytam wiele dobrego o KIS-ie, chętnie widziałbym go na moim komputerze. Było już kilka konkursów z nim i nigdy nie miałem szczęścia. Dlatego zgłaszam się do konkursu.Może tym razem szczęście dopisze... :piwko

Zrobione - Kaspersky MS
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Radzę przyjrzeć się bliżej zasadom konkursu. Czytajcie powoli i ze zrozumieniem. :facepalm
Możecie głosować na dowolny produkt w dowolnej kategorii - do miana "PZD poleca ten produkt".
Ważne jest byście mieli przekonanie, że zgłaszacie program wyjątkowo /według Was/przydatny. :hura
Na dziś co najmniej połowa uczestników nie spełnia warunków.
Przykro Nam będzie nie uwzględnić wszystkich chętnych w losowaniu ... :(
Przypominam też, że licencje dotyczą wyłącznie wersji polskiej programu
/nie zadziałają w innej wersji językowej/. :nea
 

alpx

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Listopad 2016
Posty
3
Reakcje/Polubienia
1
Kaspersky is the best
A high detection rate and a good security wall
The best because it is necessary
I feel safe
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Dziękuję za zorganizowanie świetnego konkursu.
Kaspersky AV to pierwszy program do ochrony komputera jaki miałem zainstalowany na kompie.
Świetne recenzje i dobre wyniki w testach porównawczych zachęciły mnie do udziału w konkursie.
Ankieta wypełniona, potwierdzam rekomendację dla KISa
 

jasonX

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
149
Reakcje/Polubienia
987
Kaspersky oferuje najlepszą ochronę istnieje dookoła. Był w czołówce od wieków i nie pomachał. Chciał wygrać licencję, więc mogę używać Kaspersky ponownie. Zbyt długo, ponieważ nie mam licencji produktu Kaspersky. Kis muszę.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

ewa86

Wygadany
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
43
Reakcje/Polubienia
1
Zawsze spokojnie pracuję na mioich urządzeniach komputerowych gdy jest zainstalowany na nich Kaspersky.Wszystkim go polecam.
Zrobione , potwierdzam rekomendację dla KIS
 

jacekszczup

Nowy użytkownik
Dołączył
7 Grudnia 2012
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Według mnie Kaspersky Internet Security błyszczy bardzo dobrą ochroną antywirusową, niewielkim obciążeniem zasobów i wysokim komfortem obsługi. Chciałbym bardzo wygrać ten program, ponieważ obecnie posiadam tylko testową wersję KIS.

Zrobione - Kaspersky MS
 

mdfire

Świeżak
Dołączył
1 Październik 2015
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo mi zależy na zdobyciu licencji na program Kaspersky Internet Security, dlatego zgłaszam swój udział w konkursie. Program ten od lat świetnie wypada w testach, aplikacja jest przejrzysta i zawiera wiele dodatkowych funkcjonalności.

Zrobione , potwierdzam rekomendację dla KIS
 

wojti59

Nowy użytkownik
Dołączył
18 Grudnia 2015
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Witam serdecznie. Pragnę wziąć udział w konkursie w celu wypróbowania pakietu Kaspersky Internet Security na swoim laptopie i smartfonie. Do tej pory używałem oprogramowania konkurencyjnego (Eset Smart Security) z którego jestem zadowolony. Ale jak to mawiają życie to ciągłe zmiany, więc pragnąłbym zastąpić dobry produkt lepszym (w opinii bardzo wielu fachowych portali). Pozdrawiam wszystkich biorących udział w konkursie. Zrobione - Kaspersky MS
 

zmij

Wygadany
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
87
Reakcje/Polubienia
10
Biorę udział w konkursie ponieważ program jest zacny ! Pierwsza liga ochrony , wielość funkcji, lekkość , to jet to!
Tym bardziej że korzystam od dłuzszego czasu z Yandeksa , gdzie ochronę w tle pełni właśnie kaspersky. Zawsze czujny , niczego nie przepuści. Warto by spróbować pełnego oprogramowania tego producenta .

Głos w ankiecie wypełniony.

potwierdzam rekomendację dla KIS.
 
Do góry