Konkurs ! Revo Uninstaller Pro

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Mam starszą wersję PRO obawiam się ze na 10-tce nie będzie działać.
 

paulbond

Świeżak
Dołączył
6 Grudnia 2012
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Znowu wyśmienity konkurs. Dzięki.Program używałem dawniej w wersji Free. Mam nadzieję, że uda mi się wygrać w końcu wersję Pro. Często instaluje różne aplikacje do przetestowania więc porządny program jak Revo Uninstaller Pro byłby tu wskazany. Program rozbudowany, chyba jedyny, który ma największą skuteczność w odinstalowaniu wszystkich pozostałości po innych aplikacjach. Bardzo szybki i prosty w obsłudze, nic tylko używać.
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Witam!
Używam Revo Uninsallera w wersji darmowej od lat i dla mnie jest to najlepszy program tego rodzaju. Niestety do odinstalowywania programów 64 bitowych muszę używać innych programów bo wersja free tego nie obsługuje. Fajnie by było mieć wszystko w jednym. Może wreszcie uśmiechnie się do mnie szczęście.
Pozdrawiam tedi13
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
AD 1. Ponieważ to lepsza wersja RU niż Free. Przydatny przy deinstalacji programów. Także mnie.

pozdr.,

A.
 

CarTon

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
195
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
19°57'E - 50°03'N
Dla mnie od dawien dawna nie istnieje już systemowy "Dodaj lub usuń programy". Revo jest best of the best,of the best. Chętnie wezmę udział w konkursie.
 

dedal

Wygadany
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
47
Reakcje/Polubienia
1
Świetny program, najlepszy z tego typu programów. Must have, więc również zgłaszam się do konkursu.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
524
Reakcje/Polubienia
403
Testowałem już sporo programów tego typu ,jak dla mnie jest to jeden z lepszych uninstalerów jak nie najlepszy . Jest prosty w obsłudze ,posiada sporo funkcji i ma czytelny i intuicyjny interfejs.Chętnie zamienie wersje free na pro.
Dzięki andyxa i Tihomir za konkurs :dziękuję
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
Startuję do konkursu, ponieważ dużo instaluję, bardzo dużo, bo muszę wszystko sprawdzić, jak potem uznam że to nie potrzebne, to dobrze mieć super unistaler, może wygram, raz mi się udało :hippie Panie zawsze pierwsze. :zaciesz
 

vorilhon

Świeżak
Dołączył
12 Lipiec 2013
Posty
37
Reakcje/Polubienia
0
I tak mi się nie uda, jak zawsze... Nie mam szczęścia do losowania tak dobrych programów!!!! :papież
 

Bronksiak

Wygadany
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
61
Reakcje/Polubienia
3
Bardzo chciałbym wygrać ten program, często instaluję różne aplikacje i ciągle coś po nich pozostaje. Nigdy nie korzystałem z takiego programu, ale chciałbym spróbować. :yes master
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
vorilhon napisał:
I tak mi się nie uda, jak zawsze... Nie mam szczęścia do losowania tak dobrych programów!!!! :papież
I dlatego nawet nie startujesz? :dziwak To dobrze, oznacza to większe szanse wygranej dla pozostałych. :zaciesz
Wskazówka:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

tom14

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
185
Reakcje/Polubienia
29
Revo Uninstaller należy do ścisłej czołówki deinstalatorów od lat, program świetny, czasem ratuje system przed formatem, jeśli akurat kolejny z testowanych antywirusów stwierdził że pozostanie w systemie i normalnie jest nie do ruszenia. Mam nadzieję że szczęście dopisze. Konkurs jak zwykle pierwsza klasa, wielkie dzięki za organizacje :dziękuję :hi :piwko
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
120
Miasto
Wrocław
Chciałbym mieć ten program, z tego względu ,że jest jednym z najskuteczniejszych programów do odinstalowywania. Czyści pozostałości po programach takie jak pliki, foldery oraz wpisy w rejestrze. Miałem kiedyś wersję free i spisywał się bardzo dobrze. Dziękuję za konkurs.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18507
Reakcje/Polubienia
39383
Miasto
Gdzieś w Polsce
Używam jeszcze starej wersji, a tu zaraz będzie nowy system. Przydałoby się odświeżenie, dla mnie ten program to podstawa.
Dzięki za konkurs.
 

fukengruven

Wygadany
Dołączył
15 Styczeń 2015
Posty
73
Reakcje/Polubienia
0
oprocz systemowego deinstalatora korzystam z revo, bardzo starej wersji free. slabe to to, nie rozpoznaje aplikacji 64-bitowych. probowalem roznych innych, sa fajne, ale ten, dla przykladu tu, kosztuje calkiem spora kase.
dzieki za konkurs, andyxa. mega. wygram nie wygram, sprobowac warto. :)
 
Do góry