Konkursy - propozycje programów

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
ktośtam napisał:
alojzy napisał:
JV16 udał się konkurs to może teraz Malwarebytes Anti-Malware Premium kasiurka chyba podobna jak w jv16 może uda się wynegocjować kilka licencji
Nie wiem czy jest sens robienia konkursu na MBAM w momencie, kiedy i tak rozdają licki w ramach amnestii dla piratów.
Ja sam aktywowałem w ten sposób 2 licki - na lapku swoim i żony.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Dzięki za info miałem jakiś czas Malwarebytes Anti-Malware free , dałem dziś key, potem aktualizacja i że sprawdzili klucz itp. :dziwak no i dalej dają mi 12 m. :dziwak teraz mam 414 dni za free :klawik.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2185
Reakcje/Polubienia
2559
Miasto
Kraków
Czy ktoś rozmawiał już z Macrium Software w sprawie Macrium Reflect i czy ewentualnie byliby chętni na udział w konkursie ?

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:scratch
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
helium napisał:
Czy ktoś rozmawiał już z Macrium Software w sprawie Macrium Reflect i czy ewentualnie byliby chętni na udział w konkursie ?

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:scratch
Macrium Reflect - marzenie. Dwukrotnie próbowałem swojego czasu i w obu przypadkach odpowiedź była odmowna. Choć może już się coś zmieniło, wszak guardian z TbT jakoś te licencje zdobył... chyba że kupił i w konkurs puścił :zaciesz
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
artoor napisał:
helium napisał:
Czy ktoś rozmawiał już z Macrium Software w sprawie Macrium Reflect i czy ewentualnie byliby chętni na udział w konkursie ?

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:scratch
Macrium Reflect - marzenie. Dwukrotnie próbowałem swojego czasu i w obu przypadkach odpowiedź była odmowna. Choć może już się coś zmieniło, wszak guardian z TbT jakoś te licencje zdobył... chyba że kupił i w konkurs puścił :zaciesz

Też nie sądzę by to się udało, ale jak to mówią " żeby wykonać rzecz niemożliwą musi przyjść ktoś, kto o tym nie wie" :szef
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
artoor napisał:
helium napisał:
Czy ktoś rozmawiał już z Macrium Software w sprawie Macrium Reflect i czy ewentualnie byliby chętni na udział w konkursie ?

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:scratch
Macrium Reflect - marzenie. Dwukrotnie próbowałem swojego czasu i w obu przypadkach odpowiedź była odmowna. Choć może już się coś zmieniło, wszak guardian z TbT jakoś te licencje zdobył... chyba że kupił i w konkurs puścił :zaciesz

napisałem do nich zobaczymy może uda się coś załatwić :ok
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
vdesign napisał:
A może dało by radę zdobyć jakieś licki na Total Commander ?? :dziwak Zapewne trochę osób by wzięło udział w konkursie.

Napisałem do nich jakby co, to zorganizuje konkurs jak firma zgodzi się
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
W tej chwili bardzo by mi się przydał Corel Draw X5 lub X6, ten, który kiedyś dostałem w prezencie od kumpla, kupiony gdzieś za granicą, okazał się piratem i dlatego marzę o takim konkursie w którym można by było zdobyć ten program
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2185
Reakcje/Polubienia
2559
Miasto
Kraków
Dostałem odpowiedz od Tonec Inc. Internet Download Manager że są skłonni dać na konkurs kilka rocznych licencji . Jako że program był dostępny ostatnio w KŚ za free na pół roku to pytam czy jest dalej zainteresowanie licencjami.
:hi
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
helium napisał:
Dostałem odpowiedz od Tonec Inc. Internet Download Manager że są skłonni dać na konkurs kilka rocznych licencji . Jako że program był dostępny ostatnio w KŚ za free na pół roku to pytam czy jest dalej zainteresowanie licencjami.
:hi
Ja chętnie wziąłbym udział w tym konkursie o ile nie trzeba będzie pisać jakiejś recenzji tak jak kiedyś :ok
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
helium napisał:
Dostałem odpowiedz od Tonec Inc. Internet Download Manager że są skłonni dać na konkurs kilka rocznych licencji . Jako że program był dostępny ostatnio w KŚ za free na pół roku to pytam czy jest dalej zainteresowanie licencjami.
:hi
Jestem chętny. :)
 
A

Anonymous

helium napisał:
Dostałem odpowiedz od Tonec Inc. Internet Download Manager że są skłonni dać na konkurs kilka rocznych licencji . Jako że program był dostępny ostatnio w KŚ za free na pół roku to pytam czy jest dalej zainteresowanie licencjami.
:hi
Ja też jestem za, bo moja licka niebawem wygasa :ok
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Również jestem zaaaa. Na promocje z KŚ nie mam szans, bo nie mam gdzie kupić pisemka.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10033
Reakcje/Polubienia
10669
Miasto
Somewhere over the rainbow.
pss napisał:
Również jestem zaaaa. Na promocje z KŚ nie mam szans, bo nie mam gdzie kupić pisemka.

Możesz kupić e-wydanie.
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
To jest rzeczą oczywistą że istnieje taka możliwość, jednak z powodów których nie chcę tu przytaczać jest to obecnie nierealne. :zawsty
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Zawsze można poszukać w bibliotece... :zawsty
Chociaż biblioteka,...chm :scratch ... kurcze, gdzie to jest? :dziwak
 
Do góry