Kopia zapasowa partycji

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Witam.
W laptopie mam 3 dyski:
Dysk 2 - System (C) - na dysku MSATA - 128GB
Dysk 1 - Dane (F) - na dysku SSD - 1TB
Dysk 2 - Magazyn (D) - na dysku HDD - 500GB

Na dysk1 Dane (F) mam zdefiniwane foldery systemowe typu Moje Dokumenty, Foto, One Drive itp

Chcąc zrobić Kopie Zapasową Systemu (programem AOMEI Backupper) muszę wybrać dysk 2 (C) i 1(F) - i ta ilość danych nie zmieści się na dsyku 2
Chcąc zrobić Kopie Zapasową Partycji (programem AOMEI Backupper) mogę wybrać tylko dysk 2 (C) - dlaczego tak jest. Czy utworzona kopia partycji też może służyć do przywrócenia np. po awarii.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36305
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
Witam.
W laptopie mam 3 dyski:
Dysk 2 - System (C) - na dysku MSATA - 128GB
Dysk 1 - Dane (F) - na dysku SSD - 1TB
Dysk 2 - Magazyn (D) - na dysku HDD - 500GB

Na dysk1 Dane (F) mam zdefiniwane foldery systemowe typu Moje Dokumenty, Foto, One Drive itp

Chcąc zrobić Kopie Zapasową Systemu (programem AOMEI Backupper) muszę wybrać dysk 2 (C) i 1(F) - i ta ilość danych nie zmieści się na dsyku 2
Chcąc zrobić Kopie Zapasową Partycji (programem AOMEI Backupper) mogę wybrać tylko dysk 2 (C) - dlaczego tak jest. Czy utworzona kopia partycji też może służyć do przywrócenia np. po awarii.
Sprawdź sobie inny program do kopii systemu/partycji/dysków czyli Hasleo Backup Suite , jak dla mnie bardzo dobry i darmowy :ok
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1090
Reakcje/Polubienia
44
Dziki za info. Niebawem zainstaluje i zobaczę, jak to będzie wyglądać w tym programie.
 
Do góry