OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36252
Reakcje/Polubienia
25376
Miasto
Trololololo
UqlamRx.png


Labrys Start Menu to bezpłatny program będący ciekawą alternatywą dla Menu Start oraz okna dialogowego Uruchom.

W odróżnieniu od wielu innych aplikacji/zamienników menu Start, Labrys Start Menu nie naśladuje układu ani wyglądu menu Start domyślnie wbudowanego w Windows. Zamiast tego Labrys Start Menu przedstawia nowy sposób aby zapewnić szybki dostęp do aplikacji i narzędzi wiersza poleceń.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19229
Reakcje/Polubienia
56003
Labrys Start Menu to bezpłatny program będący ciekawą alternatywą dla Menu Start oraz okna dialogowego Uruchom. W odróżnieniu od wielu innych aplikacji/zamienników menu Start, Labrys Start Menu nie naśladuje układu ani wyglądu menu Start domyślnie wbudowanego w Windows. Zamiast tego Labrys Start Menu przedstawia nowy sposób aby zapewnić szybki dostęp do aplikacji i narzędzi wiersza poleceń.
Ciekawy projekt. Oby tylko był stabilny, to może zagości u mnie na dłużej :) Tylko poczekam jak będzie kompatybilny z Windows 10 1803.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Ciekawy projekt. Oby tylko był stabilny, to może zagości u mnie na dłużej :) Tylko poczekam jak będzie kompatybilny z Windows 10 1803.
Właściwie działa stabilnie, chociaż moim zdaniem zbyt urodziwe nie jest. Dwie rzeczy są fajne: szybkie przełączanie do oryginalnego menu Windows oraz przy liście aplikacji po najechaniu na strzałkę - wyświetlanie ostatnio otwieranych w danej aplikacji plików. Sam wolę promocyjne wersje StartMenu X. Najlepszy wg mnie był Start10 od Stardock, ale w tym przypadku bez kasy się nie obejdzie.
 
Do góry