Najlepsze gry na Steam

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
197
Witam serdecznie
Moze głupie pytanie ale moze ktos odpowie
Na Steamie trwala fajna letnia wyprzedaz. Chciałem kupic Spyro i zagrac przez Geforce Now, ale blizzard usunal gry z tej usługi
A więc czy ktos zna fajna, dluga (lub bez konxa) gre ktora pojdzie na niezbyt mocnym sprzecie (lub przez streaming) do 60 zl na Steamie?
Pozdrawiam
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10050
Reakcje/Polubienia
10684
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Witam serdecznie
Moze głupie pytanie ale moze ktos odpowie
Na Steamie trwala fajna letnia wyprzedaz. Chciałem kupic Spyro i zagrac przez Geforce Now, ale blizzard usunal gry z tej usługi
A więc czy ktos zna fajna, dluga (lub bez konxa) gre ktora pojdzie na niezbyt mocnym sprzecie (lub przez streaming) do 60 zl na Steamie?
Pozdrawiam

Trochę ogólnikowe pytanie bo nie wiem co dla Ciebie jest grą fajną i co to jest niezbyt mocny komputer ale spróbujmy coś wymyślić:

Za dolara albo dwa kupisz na Steamie Desperados Wanted dead or alive. W podobnym temacie i podobnej cenie jest Comandos. Trochę więcej zapłacisz za Euro Truck Simulator 2 ale zabawy będzie na długie godziny. Możesz też wrócić do klasyków dostępnych za darmo jak pierwsze części GTA, Flash out, Wiedzmin, Commander and Conquer czy Shadow Wariors. Jak lubisz to możesz pograć w Europa Universalis albo w obie części Portalu. W tej cenie znajdziesz też Wormsy albo Battlefield Bad Company 2 albo możesz skopać dupy nazistów w The Saboteur.
Pewnie jest jeszcze sporo gier, które wpiszą się w Twoje upodobania. :)
 
Do góry