Najlepszy antywirus to...............

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36310
Reakcje/Polubienia
25414
Miasto
Trololololo
97QVC.jpg

Jaki antywirus jest najlepszy gdyż posiada najlepszą wykrywalność złośliwego oprogramowania, bezwzględną wydajność, bardzo łatwy i przejrzysty interfejs użytkownika, jest za darmo, działa na wszystkich systemach operacyjnych i nie drażni komunikatami? Jest to…

Zdrowy rozsądek 2010! Na obrazku możecie zobaczyć zabawną reklamę tego produktu z bloga Infosecurity US. Oczywiście jest to forma żartu lecz z ogromnym ziarenkiem prawdy :] Pamiętajmy, że sam zdrowy rozsądek nie uchroni nas przed atakami jeśli nie będziemy posiadali zwyczajnej aplikacji antywirusowej lub gdy nie będziemy aktualizowali naszego systemu i programów.

Info: boothunters.pl
 

Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1
Program sam się instaluje. Najpierw pojawia się wersja alfa, następnie pre-beta, później wersja kolejna, aż do PRO. Im większe doświadczenie, tym wyższa wersja... :D
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
heheeh dobre...I to jest 100% prawdy...nawet najlepszy zestaw do zabezpieczania nie uchroni nas przed nasza naiwnoscia i glupota.Jak ktos lata po zasyfialych stronkach i sciaga co popadnie to sam sie prosi o problemy....
Ja gdy juz jestem zmuszony wejsc na jakas stronke gdzie na 100% jest masa syfu to przelaczam sie na linuksa ale to jest tylko obejscie problemu i nie zawsze zadziala gdyz paczka sciagnieta pod linuksem a pozniej przezucona na dysk z winda i tak bedzie zawierala syf ...ale z tym to juz powinien poradzic sobie pakiet zabezpieczajacy na kompie.
Normalnie kombinacja alpejska :)
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
Najlepszym zabezpieczeniem jest:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Można założyć na całą skrzynkę , posiada ogromne możliwości rozciągliwości , nic nie wejdzie ,żaden syf :cool:

Oto testy skuteczności:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


:cool:

Używając tego zabezpieczenia na Pc-ta nie potrzeba zdrowego rozsądku.
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Niestety statystyki mówią o 86 - 94 % skuteczności, w zależności od inteligencji i sprawności manualnej użytkowników, nie mówiąc już o używaniu zgodnym z przeznaczeniem .....


Zdrowy rozsądek i przyzwoite oprogramowanie zabezpieczające to odpowiednia kombinacja.
 
A

Anonymous

Securitas napisał:
Ja gdy juz jestem zmuszony wejsc na jakas stronke gdzie na 100% jest masa syfu to przelaczam sie na linuksa
Securitas-mógłbyś mi podać linka do takiej stronki ? Ciągle słyszę o zasyfionych stronkach-a jakoś nigdy na nie nie mogę trafić :dziwak
BTW.Na tych które podajecie w temacie "Przetestuj swoje zabezpieczenia"-nic nie ma.
 
A

Anonymous

Hornet napisał:
Securitas napisał:
Ja gdy juz jestem zmuszony wejsc na jakas stronke gdzie na 100% jest masa syfu to przelaczam sie na linuksa
Securitas-mógłbyś mi podać linka do takiej stronki ? Ciągle słyszę o zasyfionych stronkach-a jakoś nigdy na nie nie mogę trafić :dziwak
BTW.Na tych które podajecie w temacie "Przetestuj swoje zabezpieczenia"-nic nie ma.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

ReviewsAntivirus-dziekuję-z tych dwóch pierwszych uruchamiałem dziesiątki virków na DW i nic :) jednym słowem-bieda panie-ciężko znaleźć coś skutecznego na dobrego HIPS-a :D
 
Do góry