Newsy, ciekawostki z mobilnego Świata

dwiedjedwjew

Wygadany
Dołączył
27 Luty 2022
Posty
71
Reakcje/Polubienia
109
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Paczka zawiera wszystkie potrzebne pliki do przeprowadzenia instalacji z Vanced MicroG łącznie (microg.apk - umożliwia logowanie do konta Google - instalacja manualna). Każdy z plików posiada już odpowiednią nazwę i znajduje się w odpowiedniej lokalizacji, wystarczy wypakować i przeprowadzić instalację z wiersza poleceń Windows. Revanced Patches został zaktualizowany do wersji 1.6.4 więc komenda instalacji także została zaktualizowana.

Pozyskujemy ID urządzenia:
Kod:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Instalujemy:
Kod:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Pobieranie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Nazwa pliku: ReVanced.rar
Waga pliku: ~453MB
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4395
Reakcje/Polubienia
5786
Miasto
To tu to tam....
Przychodzi taki dzien w zyciu zolwia gdy musi dac komus w morde... I na mnie tez przyszlo choc zajec mam w ciul i ciut ciut i na forum zagladam... no wlasnie ze nie zagladam :(
Dobra, powielony przez z3s, poradnik wzorowany na NSA dla telefonow:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Wszystko niby fajnie i logicznie ALE: wiecie co to mitomania i schizofrenia paranoidalna?
Nie? no to wyjasnie:
wlaczenie i wylaczenie telefonu... ta, dziala. Efektywnosc operacji rosnie o jakies...80-90% jezeli zrootoujecie andka i w recovery wywalicie cache i dalvik cache w... znaczy: poslecie sladem ruskiego korabla.
Ponownie natykamy sie na potworka ze "startuja tylko niezbedne procesy" (po reboocie). Nom... to prawda. O ile jakis program nie ma "reboot completed" w... nie, nie tylko w permissions, ale i w receiverach.

Co do "regularnej aktualizacji urzadzenia" to odwolam sie do greckiej tragedii antycznej, a dokladniej do Homera i uzyje terminu: "smiech homerycki ogarnia"... co powinno byc doskonale zrozumiale dla kazdego usera fona z andkiem powyzej 2 lat. Nom, sam uzywam zrootowanego S9 z ROMem z xda (znaczy nie tak do konca, no dobra: prawda jest taka ze znam autora ROMu, wiem co robi... ale zeby zaufac komus tak zeby walic sobie na fon czyjes dzielo... w sumie: android kitchen jest open, a jak Ci podpowiedza co i jak to sam sobie zrobisz co trzeba w powiedzmy 2 dni)... innymi slowy: z XDA biore co i jak zrobic w Android Kitchen zeby oryginalny ROM szajsunga przerobic tak jak ja chce zeby dzialal....
I oczywiscie ze z rootem. Co wiecej uzywam (pewnie wg NSA i innych poradnikow to w ogole myslozbrodnia) android secure switch od ibuprophen'a (Android SELinux switch) ale WIEM kiedy i dlaczego chce go uzyc.

Badzmy szczerzy... poradnik jak zabezpieczyc fon przed szpiegowaniem od NSA, powielony przez kapitana hacka i z3s... nom... smiechlem okrutnie.
 
Do góry