nie do odzyskania?

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5621
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
czy rzeczywiście nie można przywrócić pierwotnej wersji pliku Excela, w którym przez pomyłkę skasowane zostały wybrane arkusze? plik nie ma kopii w chmurze, nie ma zapisanych wersji roboczych…

jeśli jest jakiś sposób, proszę o podpowiedź, chciałbym pomóc mojej córci, ale moje umiejętności zakończyły się na zaaplikowaniu pewnych podanych rozwiązań znalezionych w Google, niestety nieskutecznych…
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1674
Reakcje/Polubienia
1767
Zakładam, że problem dotyczy to komputera z Windows. Na macOS jest systemowy backup Time Machine robiący przyrostową kopię tego co się zmieniło co godzina. Nie obciąża to wcale a wygoda ogromna. Może w ten sposób chronologicznie pamiętać i kilkaset wersji wskazanego pliku.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10015
Reakcje/Polubienia
10657
Miasto
Somewhere over the rainbow.
czy rzeczywiście nie można przywrócić pierwotnej wersji pliku Excela, w którym przez pomyłkę skasowane zostały wybrane arkusze? plik nie ma kopii w chmurze, nie ma zapisanych wersji roboczych…

jeśli jest jakiś sposób, proszę o podpowiedź, chciałbym pomóc mojej córci, ale moje umiejętności zakończyły się na zaaplikowaniu pewnych podanych rozwiązań znalezionych w Google, niestety nieskutecznych…

Jak był zapisywany na dysku to jedynie przywrócenie kopii całego dysku/partycji.
 
Do góry