Niech będzie pochwalony...

Status
Zamknięty.

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
vonz napisał:
Na koniec Ci powiem @tofana,że ty masz nierówno pod sufitem.
Napisałem Ci wracaj do zabw lalkami ,a nie plątania się po forach a wyżj jest mowa nie o mnie.Z czasem napewno wyjdzie kto to napisał Napewno nie ja.

Uderz w stół, a nożyce ...

Wyobraź sobie, że nawet nie otworzyłam Twojej wiadomości. I nie jestem wcale ciekawa, co masz mi do powiedzenia.
EDIT: A za udzielanie się w wątku "Co nam gra w duszy, czego aktualnie słuchasz ? " pochwał nie dają? :p
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35999
Reakcje/Polubienia
25103
Miasto
Trololololo
a ja wiem kto to bo mam wgląd :jezyk i to wcale nie jest vonz
 
A

Anonymous

ludzie wyluzujcie ... szkoda psuć sobie i innym humory
na co dzień jest wiele naprawdę ważnych problemów i istotnych kwestii ,wiec wydaje mi się, ze na forum nie ma sensu sobie uprzykrzać nawzajem życia
zastanówcie się nad tym
vonz- się mi waż stąd odchodzić :pala
oxy- ja również stawiam na kogoś innego
sposób pisania wyraźnie o tym mówi(dość mało lubiana osoba na forum )
 
A

Anonymous

vonz napisał:
a zakończenie miłego dnia ......Niech będzie pochwalony...
-zrobiło się bardzo,, fajnie,, na tym forum dlatego się wynoszę i chciałbym powiedzieć- żegnam Wszystkich i Pozdrawiam!
z wyjątkiem x i x /oni będą wiedzieć/komentarz zbędny
co za długo to niezdrowo
Ojejku Vonz-myślałby kto : mała dziewczynka...i o kogo się obraziłeś ?? O Mrożka czy o Szymborską ?? Jak coś jest białe to piszemy,że jest białe a jak coś jest czarne to piszemy,że jest czarne i nie walimy ściemki :) Ale jak sobie chcesz.W każdym bądź razie : Alleluja i do przodu :papież .

tofana napisał:
I wyzywa od ... blondynek. Naprawdę!
Jak to ktoś Cię : wyzywa od blondynek :scratch
Tofana : nie bój żaby,osobiście : uwielbiam blondynki :jezyk,więc jeżeli nią jesteś to gitara.Ja,jeżeli chcę obrazić jakąś kobietę to : wyzywam ją od brunetek :szydera .
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
jorn11 napisał:
sposób pisania wyraźnie o tym mówi(dość mało lubiana osoba na forum )

Rzeczywiście odbiega od "listów" Vonza. Ale w obronie Vonza jakby staje. :dziwak

Hornet napisał(a):

tofana napisał(a):I wyzywa od ... blondynek. Naprawdę!


Jak to ktoś Cię : wyzywa od blondynek :scratch
Tofana : nie bój żaby,osobiście : uwielbiam blondynki :jezyk,więc jeżeli nią jesteś to gitara.Ja,jeżeli chcę obrazić jakąś kobietę to : wyzywam ją od brunetek :szydera .


Ufff, jestem szatynką. :yahoo
 
A

Anonymous

staraj się być obiektywna w osądach(mimo , miewam waśni miedzy tobą a Vonzem) trzeba trzymać sie netykiety :friends a o tego użytkownika zapytaj się Oxyego(prywatnie) i zachowaj to dla siebie :) sama zobaczysz ze mam racje :)
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
a ja wiem kto to bo mam wgląd :jezyk i to wcale nie jest vonz
To jak wiesz to napisz, a nie wiem ale nie powiem. I się wyjaśni, choć chyba każdy kto obserwuje forum wie kto to.
BTW. Tak jak napisał jorn multikonta trza wywalać, a tylko Ty możesz to zrobić...
 
A

Anonymous

Człowiek wyskoczy na jeden dzień odetchnąć świeżym powietrzem i nie wie, że już jeden z drugim, drugą robią mu koło piór. Wracam na Forum i co widzę... zaczęło się polskie piekiełko, ale po kolei. Jeśli rozpętam swoim postem wojnę, zastrzegam się, że to nie ja zaatakowałem. Tak, nie jestem grzecznym chłopcem. Pozory bardzo mylą.
zajacnupagadi napisał:
Niech będzie pochwalony...
Dzięki giveawayday, dzięki Tofana. Gdyby nie wy, to lato przeszłoby bez większego echa. Na forum, oczywiście. Jestem długoletnim użytkownikiem, niech nie zmyli Was mój login utworzony niedawno, specjalnie na pewne okazje.
Skoro zostałem wywołany do tablicy, nie pozostało mi nic innego, jak ustosunkować się do postu niejakiego zajacnupagadi. Chciałbym w tym miejscu zapytać owo indywiduum, dlaczego mnie ono obraziło? Chcesz mi coś publicznie zarzucić, nie ma sprawy, ale zrób to z otwartą przyłbicą. Chyba się nie wstydzisz swojego nicku. Tym samym okazałeś mi i tofanie brak szacunku. Czy Ty mnie znasz? Wydaje Ci się, że przestraszysz mnie swoim postem. Nie zrobił on na mnie żadnego wrażenia. Gra się dopiero zaczęła. Ja nie odpuszczę. Nie lubię prowokatorów i ich ubeckich metod. Powiem Ci to wprost, popełniłeś poważny błąd. Wiem jaki jest Twój prawdziwy nick. Składa się on z sześciu liter. Nazywasz się Kolega ******. Lubisz innych podglądać, nie ma sprawy. W przeciwieństwie do Ciebie nie mam nic do ukrycia. Zapomniałeś tylko o jednym, że Ty też możesz być obserwowany. Kiedyś na tym Forum napisałeś coś, co mnie nie tyle zaskoczyło, ale zasmuciło. Od tego czasu bacznie Ci się przyglądałem, byłem to tu, to tam. Dowiedziałem się o Tobie wystarczająco dużo, żeby zrozumieć, że kiedyś bardzo się myliłem, co do Twojej osoby. Wziąłem Cię za kogoś innego. Cóż, jestem człowiekiem, więc mam prawo do błędów. Poza tym napisałeś ostatnio kilka postów na Forum, które Cię zdradziły. Nawet taki geniusz jak Ty popełnia błędy. Wiem od pewnego czasu, że nie darzysz mnie sympatią, powiem więcej, nie lubisz mnie. Dzisiaj mogę spokojnie napisać, że mnie po prostu nienawidzisz.
Dobrze znać swoich wrogów. Dzięki Tobie poznałem dzisiaj kolejnych. Przyznaję dobra robota. :dziękuję Podałeś mi ich na tacy.
zajacnupagadi napisał:
Przedmiotowa dwójka (a może jedna i ta sama osoba z dwóch różnych loginów) przyznaje sobie wzajemnie pochwały, ciągnąc w górę licznik widoczny przy ich loginach, z tym, że login o damsko brzmiącej nazwie jest bardziej aktywny od męskiego, taka kobieca uległość wobec samca alfa. Dlaczego przedmiotowa dwójka (czy też dr Jekyll i mr Hyde w jednej osobie) nie stworzą sobie na swój własny użytek prywatnego forum wzajemnej adoracji???

Skoro zarzucasz mi, że mam dwa konta - rozumiem, że masz dowody - nie pozostaje mi nic innego jak poprosić OXYGEN THIEFA, żeby sprawdził, czy tak jest faktycznie. Zgadzam się na to, aby Admin zrobił, co trzeba. Jeśli podejrzenia zajacnupagadi nie potwierdzą się, oczekuję, że osoba ta już pod swoim prawdziwym nickiem wszystko to odszczeka pod stołem. W cytowanym fragmencie zostałem obrażony po raz kolejny. Wynika z niego, że damski login jest bardziej aktywny od męskiego. Twierdzisz Kolego ******, że mój nick jest damski. Zacznij odróżniać rodzajniki i liczyć posty. Piana którą toczysz z ust przesłania Ci oczy. Powiem krótko, piszesz jak potłuczony. Jest jeszcze jedna sprawa, co z kontami prowokatora. Przyznał się, że ma ich co najmniej dwa, jeśli nie więcej. Tylko mi się z nim nie cackać, ponieważ bezczelnie łamie Regulamin Forum.
zajacnupagadi napisał:
Dla lepszego zobiektywizowania kwestii weźmy dla przykładu superaktywnego użytkownika VIP - Kamelkę, mającego identyczną ilość pochwał, co przedmiotowy samochwała, aczkolwiek postów 4 razy więcej, co summa summarum daje wskaźnik "pochwalności" 1 do 20. Co do aktywności Kamelki i jego merytoryczności nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Weźmy innego użytkownika - grześka1920. Ponad 600 postów, prawie 300 pochwał. Jest lepszy od samochwały, ale nie do pokonania, jeśli chodzi o treść postów.
Weźmy jeszcze innego - Vonza - ze skutecznością "pochwałową" 1 do 12. Trudno chyba zaprzeczyć i jego wysokiej merytoryczności.
W Twoich wyliczeniach zabrakło jednej osoby - Ciebie Kolego ******. Obrażasz mnie nadal. Nazywasz mnie samochwałą, w którym miejscu to napisałem Kłamczuszku. Nikogo nie zmuszam do przyznawania mi pochwał. I tu Cię boli. Dał mi ktoś pochwałę za jakąś bzdurę, to co ja mam zrobić? Mam ich rozstrzelać! Wielu wypowiadających się w tym wątku również otrzymywało pochwały za to co ja, a nawet za większe bzdurki. Powiem brzydko, mnie to zwisa i powiewa. Kiedyś będąc jeszcze zielonym chciałem wrzucić swój post do działu Regulamin Forum na temat pochwał. Tak, kilka miesięcy temu widziałem za co ludzie sobie przyznają pochwały. Jakoś wtedy nic na ten temat nie pisałeś. Dlaczego? Byłeś ślepy i dopiero teraz przejrzałeś na oczy. Jednak tego nie zrobiłem. Przemyślałem sprawę i zrozumiałem, że nie przeskoczę pewnych rzeczy. Z moim statusem zostałbym rozdziobany i rozjechany. Zauważyłem też, że ktoś przede mną już to zrobił i nie było żadnego efektu. Na dodatek Regulamin dopuszcza pochwały i w zasadzie nie powinno mnie obchodzić kto, komu i za co je przyznaje. Osobiście nie będę miał nic przeciwko temu, żeby zabrać wszystkie wcześnie przyznane pochwały i zablokować możliwość przyznawania kolejnych. Tak, wiem co usłyszę, ale bardziej mnie ciekawi czy zajacnupagadi jest na to gotowy. Powiem Ci to wprost, jeśli ktoś swoim wpisem mnie do czegoś zainspiruje, zwróci na coś uwagę albo o czymś przypomni, tak, daję mu pochwałę i wali mnie, co o tym myślisz. Z kolei gdy ja otrzymam od kogoś, cóż staram się też mu za coś dać, co zrobił na rzecz Forum. Wiem, najlepiej żebym zniknął, ale zostanę specjalnie dla Ciebie. Witaj w piekle. :szydera
zajacnupagadi napisał:
Sprawę, którą chciałbym poruszyć, to kwestia przyznawania pochwał na forum.
Ten cytat ładnie brzmi, ale nie jest prawdziwy co do Twoich intencji. Nie chodzi Ci o dobro Forum, lecz o Twój prywatny interes. Gdyby było inaczej nie popełniłbyś takiego donosu. Wypiszę to w punktach:
01. Mając na uwadze interes Forum, pisałbyś pod swoim prawdziwym nickiem. Nie zrobiłeś tego, więc zapomniałeś dodać, że jest to dla Ciebie sprawa osobista. Wstyd Kolego ******.
02. Miałeś do mnie jakiś żal, mogłeś napisać do mnie i do tofany na PW. Powiedziałbyś jak człowiek o co Ci chodzi. Czyżby brak dobrej woli. Tak, gdyż działasz z premedytacją.
03. Mogłeś anonimowo zwrócić się do Admina i Modów, że jest tak i tak.
04. Na koniec, jeśli chcesz zmienić Regulamin, Twój post powinien trafić gdzie indziej.
Nie zrobiłeś nic z powyższego, a to oznacza, że masz do mnie osobistą urazę. Nie chowaj się za anonimami, tylko powiedz mi to patrząc prosto w mój nick Kolego ******.
zajacnupagadi napisał:
ale dla niektórych to sprawa super ambicjonalna, efekt buzowania gruczołów próżności, takich indyczych korali pomieszanych z pawimi piórkami, próżniaczy koktajl Mołotowa.
Zapomniałeś dopisać, że dotyczy to Ciebie. Między nami jest zasadnicza różnica. Jestem wolny jak ptak. Przylatuję i odlatuję z Forum, raz wpiszę coś, innym razem nie. Admin wie najlepiej, że ze mną jest różnie. On to widzi. Z tobą jest inna bajka. Jesteś bardzo zawistny, niedowartościowany i próżny, taka sowiecka mentalność. Nie wiem nawet, czy Ty to w sobie widzisz. Obawiam się, że nie. Na koniec zadedykuję Ci piosenkę. Tak lubię muzykę i czasami w tamtym dziale coś wrzucam, takie tam bzdurki. Utwór ten bardzo pasuje do Ciebie, Kolego ******.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
:england

 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35999
Reakcje/Polubienia
25103
Miasto
Trololololo
Wieczorem poczytam i wywalę bo nic z tego nie rozumiem :wariat
Draka kto ma więcej pochwał :dziwak :dziwak
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
Wieczorem poczytam i wywalę bo nic z tego nie rozumiem :wariat
Draka kto ma więcej pochwał :dziwak :dziwak
Nie udawaj, mogę to wytłumaczyć z wszystkimi szczegółami. Proszę sprawdzić, czy nie mam dwóch kont. Skoro padły takie zarzuty, do dzieła. Czekam na wyniki. Sorry, ale ja na takie numery nie pozwolę.
 
A

Anonymous

Nie chodzi o to kto ma więcej pochwał.
zajacnupagadi napisał:
Dlaczego przedmiotowa dwójka (czy też dr Jekyll i mr Hyde w jednej osobie) nie stworzą sobie na swój własny użytek prywatnego forum wzajemnej adoracji???
Dzięki giveawayday, dzięki Tofana. Gdyby nie wy, to lato przeszłoby bez większego echa. Na forum, oczywiście.
W tym co napisał giveawayday jest dużo racji. A z racji pełnienia funkcji admina, Masz możliwość przeciąć wszelkie spekulacje.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18432
Reakcje/Polubienia
39162
Miasto
Gdzieś w Polsce
OXYGEN THIEF napisał:
Wieczorem poczytam i wywalę bo nic z tego nie rozumiem :wariat
Draka kto ma więcej pochwał :dziwak :dziwak

Usuń pochwały, nie będzie problemu. W końcu nie dla nich tu jesteśmy.
 
A

Anonymous

Nie znam forum na którym jest jakiś system reputacji, by nie było tam jakiś konfliktów o to właśnie.
Tak jak pisałem wcześniej z pierwszym postem zgadzam się częściowo. Giveawayday to jeden z najaktywniejszych userów z prawie samymi postami coś wnoszącymi i pomocnymi. Można by wyliczyć kilku fafli którzy przy Nim wyglądają jak cienkie bolki.
Problem moim zdaniem leży gdzie indziej:
Czy naprawdę musimy stawiać na jednym poziomie np. pierdułkę ze śmiesznych zdjęć z naprawdę przydatnymi i wymagającymi trochę pracy tematami jak ostatni opis Grześka, czy ostatni temat Oli dla fafli?

Jeśli już są te pochwały to promujmy nimi naprawdę godne uwagi posty :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry