Osobliwości : filmy, zdjęcia, teksty - reinkarnacja

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10050
Reakcje/Polubienia
10685
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Desire

Wygadany
Dołączył
3 Czerwiec 2016
Posty
62
Reakcje/Polubienia
139
Jaką wspaniałą robotę lekarze wykonali dla tego małego żołnierza!! Szacunek...
2764.png
1f64f.png
Rekonstrukcja twarzy u dziecka z zespołem Krouzona. Biedny maluch, musi przez to wszystko przechodzić. Cud medycyny jest niesamowity w dzisiejszych czasach. To słodki dzieciak!
1f60d.png
Genialni chirurdzy!! Mam nadzieję, że to dziecko będzie miało spokojne i dostatnie życie! "

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Desire

Wygadany
Dołączył
3 Czerwiec 2016
Posty
62
Reakcje/Polubienia
139
Miłość. Po roku życia różowe kakadu szukają partnera, następnie łączą się w pary i pozostają monogamiczne aż do śmierci do 40 lat. Osobowości tych dwojga bardzo dobrze się łączą, świetne połączenie. W szczególności ta dwójka to para zakochanych ptaków!! Z drugiej strony są takie słodkie; pielęgnują i pocierają dzioby, razem gruchają i śpiewają; albo śpiewa tylko dla niej! Ta dwójka była razem przez jakiś czas i nauczyła się, że może ufać sobie i polegać na sobie; teraz znaczą dla siebie cały świat❣️ ?





Niesamowite rozmiary łapy niedźwiedzia gryzzly .To zdjęcie zostało zrobione po tym jak


niedźwiedz został uśpiony ,aby go oznaczyć i wypuścić . On żyje





Padlina Szopa Borealnego, z grzybem wyrastającym z dłoni, niczym bukiet kwiatów zza grobu. To zdjęcie zostało zrobione przez Noah Siegel w Nowej Zelandii.


 

Desire

Wygadany
Dołączył
3 Czerwiec 2016
Posty
62
Reakcje/Polubienia
139
......................Dziś widziałem to na własne oczy. Popytałem ludzi w okolicy i powiedzieli, że przychodzi tam codziennie i kładzie się na kilka godzin. Potem gdzieś idzie i wraca następnego dnia! Dawno już nie było czasu, aby zrozumieć, że w życiu są rzeczy o wiele ważniejsze niż pieniądze, władza i kariera. Jest na świecie coś, co nazywa się prawdziwą, bezinteresowną Miłością!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Desire

Wygadany
Dołączył
3 Czerwiec 2016
Posty
62
Reakcje/Polubienia
139
Nasz pierwszy uścisk - moje serce szybko bije, W końcu moja własna rodzina!

Wszyscy moi przyjaciele znaleźli dom, I tylko ja zostałem sam. Ale w końcu ktoś przyszedł i przemówił do mnie łagodnym tonem. Prawie nie odważyłem się uwierzyć, , że to prawda. Znalazłem się w ramionach człowieka .

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry