AudioVideo PassFab Screen Recorder za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18463
Reakcje/Polubienia
39232
Miasto
Gdzieś w Polsce
PassFabScreenRecorder.jpg
PassFab Screen Recorder v1.2.4
lifetime (klucz indywidualny)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


PassFab Screen Recorder to niesamowity ekran HD i oprogramowanie do nagrywania wideo dla systemu Windows.
PassFab Screen Recorder to niesamowite oprogramowanie do nagrywania wideo Windows. Jest to wielofunkcyjne narzędzie z jednymi z najbardziej interesujących i innowacyjnych funkcji, dzięki którym proces nagrywania wideo będzie dla Ciebie o wiele przyjemniejszy. Oferuje również prosty i bardzo intuicyjny interfejs użytkownika, który gwarantuje, że początkujący mogą korzystać z oprogramowania bez żadnych problemów.
Nic nie przebije nagrywarki ekranu PassFab HD. jeśli chodzi o szybkie nagrywanie i zapisywanie ekranu komputera. Bez reklam i ograniczeń czasowych, PassFab Screen Recorder posiada wszystkie funkcje płatnego narzędzia premium.
Znalazł się na szczycie naszej listy najlepszych rejestratorów ekranu HD, ponieważ jest prosty i łatwy w użyciu, nie bombarduje Cię reklamami, ma wszystkie kotlety, które pomogą Ci uchwycić pełny ekran lub określony obszar pulpitu z nieograniczoną liczbą liczba nagrań.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Program jest w języku angielskim.Po necie krąży też w języku polskim.Czy ma ktoś może spolszczenie?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36174
Reakcje/Polubienia
25293
Miasto
Trololololo
Program jest w języku angielskim.Po necie krąży też w języku polskim.Czy ma ktoś może spolszczenie?
Konkretnie gdzie krąży polska wersja tego programu :??
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10032
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
:scratch , ale gdzie tutaj jest info że program "gada" w polskim języku :??

Jest pod pierwszym screenem z programu


Narzędzie jest polskojęzyczne, ale język interfejsu musimy zmienić samodzielnie. W tym celu po uruchomieniu Fast Screen Recordera klikamy na strzałkę (A) i wybieramy Polskie (Polish). Następnie klikamy na Tak i restartujemy program.


Problem tylko jest taki że to dwa różne programy. Fast Screen Recorder z KS i program z promocji PassFab Screen Recorder :kwiczy2
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36174
Reakcje/Polubienia
25293
Miasto
Trololololo
Jest pod pierwszym screenem z programu





Problem tylko jest taki że to dwa różne programy. Fast Screen Recorder z KS i program z promocji PassFab Screen Recorder :kwiczy2
ja widzę taki KŚ

Zdjecie00001.jpg


:panika
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
Myślę tak ponieważ skopiowałoby się plik z folderu language i wkleiłoby się do folderu z programem i byłoby ok.Jeżeli ktoś ma ten program z KŚ TO MOŻE SKOPIOWAĆ TEN PLIK I UDOSTĘPNIĆ.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18463
Reakcje/Polubienia
39232
Miasto
Gdzieś w Polsce
Kurcze, ja nigdzie nie widzę, że Fast Screen Recorder i PassFab Screen Recorder to to samo.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10032
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Myślę tak ponieważ skopiowałoby się plik z folderu language i wkleiłoby się do folderu z programem i byłoby ok.Jeżeli ktoś ma ten program z KŚ TO MOŻE SKOPIOWAĆ TEN PLIK I UDOSTĘPNIĆ.

To są dwa różne programy. Nie będzie działać taki sposób.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36174
Reakcje/Polubienia
25293
Miasto
Trololololo
Myślę tak ponieważ skopiowałoby się plik z folderu language i wkleiłoby się do folderu z programem i byłoby ok.Jeżeli ktoś ma ten program z KŚ TO MOŻE SKOPIOWAĆ TEN PLIK I UDOSTĘPNIĆ.
Takie programy są mega proste w obsłudze ale możesz też poprosić :modlitwa użytowników @fresta lub @Aljot o zrobienie tłumaczenia :)
 

jawdar

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
217
Reakcje/Polubienia
21
masz rację porypało mi się to inne programy.sory za zamieszanie
 
Do góry