Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38504
Reakcje/Polubienia
34140
Password Depot 14.0.5
What's new in Password Depot 14.0.5:

  • Improved initialization of program settings on the client.
  • New option for automatic background synchronization with the Enterprise Server when reconnected.
  • Several bugs and user interface problems were fixed.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13332
Reakcje/Polubienia
45067
Password Depot 15.1.0
15.1.0 (released on 25.11.2020)
  • New Add-on: The add-on has been completely redesigned and now has an superior browser integration
  • Sharing entries with other users is now possible (only in connection with Enterprise Server)
  • Sealing and sharing of entries with other users has been implemented (only in connection with Enterprise Server)
  • Many improvements to the user interface and numerous bug fixes.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13332
Reakcje/Polubienia
45067
Password Depot 15.1.2
Password Depot:15.1.2 (released on 04.12.2020)
  • An option to create a required firewall rule has been added to the installer.
  • A problem with incorrect program icons in the Start menu was fixed.
  • Occasional errors when displaying notifications about incoming WebSockets connections were fixed.
  • Improved handling of UDP connections with Password Depot Enterprise Server.
  • Other minor errors and user interface problems were fixed.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38504
Reakcje/Polubienia
34140
Password Depot 15.1.6
Changes in Password Depot 15.1.6 (2021-01-28):

  • Fixed an error when updating web icons in the database.
  • Fixed a problem with application freezing while adding entries from browser add-ons.
  • Improved loading and saving databases on WebDAV servers.
  • Various other minor fixes and user interface improvements.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Czy da się w tym programie jakoś wyłączyć podpowiadanie hasła na konkretnej stronie www a na reszcie stron podpowiadanie zostawić? W opcjach wtyczki nigdzie nie widzę opcji deaktywacji na konkretnej stronie.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19241
Reakcje/Polubienia
56056
Czy da się w tym programie jakoś wyłączyć podpowiadanie hasła na konkretnej stronie www a na reszcie stron podpowiadanie zostawić? W opcjach wtyczki nigdzie nie widzę opcji deaktywacji na konkretnej stronie.
W
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
jest coś takiego, więc może pomoże:
Ignored Websites

This dialog shows you all websites that are currently ignored by the browser add-ons. You can open this dialog by going to Database > Database Properties > General >Ignored websites > Edit websites

Ja nie używam tej wtyczki, więc potwierdzić nie mogę.
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
No rzeczywiście jest coś takiego w programie (nieźle to schowali) jednak niestety to nie działa :( choć dodaję na różny sposób linki ( z poczatkiem "https://", bez "https://" ale z "www", nazwa samej domeny bez "https://" i "www". No niestety. Ale to będzie to czego szukałem a się do tego nie dokopałem, więc dzięki :) jeszcze popatrzę w tych właściwościach bazy danych a jak nie da rady ignorować poszczególnych stron, to po prostu bez wtyczki będę używał.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13332
Reakcje/Polubienia
45067
Czy da się w tym programie jakoś wyłączyć podpowiadanie hasła na konkretnej stronie www a na reszcie stron podpowiadanie zostawić? W opcjach wtyczki nigdzie nie widzę opcji deaktywacji na konkretnej stronie.
Możesz ustawić w samym rozszerzeniu :
Dostęp do stron
Zezwól temu rozszerzeniu na odczytywanie i zmienianie wszystkich Twoich danych na stronach, które otwierasz:
Po kliknięciu
Na określonych stronach
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Kurcze, tylko ja czegoś takiego nie mam ani w samym rozszerzeniu ani gdy wejdę na listę dodatków w Firefoxie... Ale zauważyłem jedną rzecz, że wtyczka jest w wersji v15.0.7 a sam program w wersji 14.0.5, więc choć podpowiadanie haseł generalnie na stronach działa, to pewnie stąd biorą się drobne niekompatybilności i niemozliwość pomijania niektórych stron (na których jestem już np zalogowany). Nie poradzimy tu nic. Wtyczki w wersji 14.0.5 już nigdzie nie dostanę. Bardzo dziękuję za odpowiedzi :)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19241
Reakcje/Polubienia
56056
Wtyczki w wersji 14.0.5 już nigdzie nie dostanę
Bo takowej nie było. Jak widać poniżej przeskoczyli z 12 na 15

0ecf97df04fc50500.jpg

I taką starszą wersję można pobrać klikając w Download file:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry