PC Tools Firewall 7 Beta

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Pc Tools Firewall Plus- stabilna lub beta.

Pc Tools Firewall Plus- stabilna lub beta.

Co sądzicie o tej zaporze? Zwłaszcza, że jej wersja stabilna nie jest długo aktualizowana?

Testowałam różne zapory- np. Zone Alarm Free (musiałam się z nią pożegnać bo po którejś aktualizacji wieszała system), Ashampoo Firewall free (ta zapora miała konflikt z avastem, którego wówczas używałam, wykrywał w niej wirusa), Fort Konx Personal Firewall (jakiś czas temu pisaliście na blogu o promocji tego programu, to była najgorsza zapora, jaką testowałam, bo niemiłosiernie wieszała mi internet i po kolei wszystkie przeglądarki internetowe).

Uważam, że Pc Tools Firewall- stabilna wersja, to bardzo dobra zapora, chociaż czasami sobie nie radzi z pewnymi programami (np. z grami z gametop.com, które po każdej rozgrywce, dez- i instalacji próbują łączyć się z internetem- z nimi radziło sobie tylko Comodo Internet Security z host intrusion prevention, ale z tym programem też się pożegnałam). Z kolei wersja beta tej zapory wieszała system i przeglądarki, jak korzystałam z internetu.

Co sądzicie o Pc Tools Firewall Plus- wersji stabilnej lub beta? :D Czy też mieliście problemy z wersją beta tej zapory, czy u Was dobrze się sprawdza?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36312
Reakcje/Polubienia
25420
Miasto
Trololololo
Re: Pc Tools Firewall Plus- stabilna lub beta.

viewtopic.php?f=14&t=573

jest już taki temat

przeniosę

Ok, połączyłem :p

Co do FW bety Dozamet pisał że chodzi bardzo ładnie , lekki i skuteczny :D
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
A u mnie wersja beta PC Tools Firewall wieszała internet. A szkoda, bo chciałam mieć aktualną zaporę. Czekam na aktualizację stabilnej wersji zapory.

(OXYGEN THIEF, nie zauważyłam tego tematu. :) )

Z żalem, ale odinstalowałam Pc tools Firewall plus, bo gdzieś przeczytałam, że ten produkt po przejęciu przez jakąś firmę, nie będzie już wspierany. Zamiast jego jest oferowany komercyjny produkt PC Tools Internet Security 2011 v8.0.0.608. Niestety. :(
 
A

Anonymous

pc tools firewall plus będzie jednak wspierany i wyjdzie nowa wersja. to oficjalnie info :)
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
A ja już zainstalowałam inną zaporę. :( Jak będę mieć dość obecnej, to wrócę do Pc Tools Firewall, ale nie w wersji beta- bo taka wersja zapory wiesza mi internet.
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
129
Miasto
Szczecin
Mam inną darmową zaporę, która bywa czasami irytująca. Też nadzoruje inne programy.
 

alinek

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
158
Reakcje/Polubienia
111
Zainstalowałem tą zaporę, bo już lapek (leciwy) stawał się czerwony od nowych pakietów IS, i problemy były do chwili odfajkowania w zakładce Flitrowanie
"Wyłącz ulepszoną weryfikację zabezpieczeń". Teraz wszystko spoko - w trybie zaawansowanym :) Napisałem do serwisu i czekam na wiadomość.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18516
Reakcje/Polubienia
39410
Miasto
Gdzieś w Polsce
Przez pewien czas używałem Pc Tools Firewall, przy którym zawsze 'czegoś' brakowało. Choć wcale siódemka może być niezła jak czytałem. Teraz po tym jak 'padła' licencja na OPF zainstalowałem najnowszy Comodo.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18516
Reakcje/Polubienia
39410
Miasto
Gdzieś w Polsce
Przydałby się konkurs i licencja na OPF v7.x lub na OA++... to moje marznie...;)
 
Do góry