PE Guard

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36310
Reakcje/Polubienia
25414
Miasto
Trololololo
No upierdliwy jest przy włączonym module Anti Exe.Ale to można wyłączyć.Dziś ma wyjść nowa wersja może doda listę do tego modułu,kurde było by fajowo :D

Zapowiada się fajnie
 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
Może za jakiś czas ,ale teraz to DW u mnie rządzi a jak DW klucz się skończy to będę myślał co zainstalować :p
 

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
Według mnie AppGuard lepiej jest mieć na kompie z którego korzysta kilka osób niż DW :D

Swoją drogą po włączeniu Anti Exe w PE Guard to pytał się czy zezwolić plik .exe odpowiedzialny za wyłączenie systemu jak postanowiłem wirtualny system wyłączyć :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36310
Reakcje/Polubienia
25414
Miasto
Trololololo
Ja tam nie darzę wielką czułościa :dziwak :dziwak :dziwak :dziwak Dziurawego wiadra vel DW,kto wie czy nie instalnę nowego AppGuard,a jak wyjdzie poprawiona Beta :D :D

Trzeba isntalować ,sprawdzać i testować ;)

W PE Guard musisz wiedzieć na co zezwalasz a na co nie.w DW podobnie .....dla mniej obeznano-okiełznanych napewno bardzo dobrym wyborem będzie AppGuard + Hitman Pro :arrow: :arrow: :arrow:
 

Dozamet1

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
732
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Nowa Sól
ja nawet nie wiem jak to działa pff o co w nim chodzi.A on się pyta o każdy uruchomiony nowy plik (np.virus) i trzeba zdecydować czy puścić czy zablokować?Bo jeśli tak to już wolę DW który o nic nie pyta
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36310
Reakcje/Polubienia
25414
Miasto
Trololololo
ale chodzi ci o Pe Guard czy AppGuard bo już sam nie wiem ,a temat niby o Pe Guard :D
 

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
AppGuard o nic nie pyta - jak jest włączony nie uruchomisz żadnego pliku - chyba że uruchomisz go z lokalizacji dodanej do wykluczeń (standardowo nic nie jest dodane) - albo wyłączysz ochronę :p
Zresztą masz 2 testy Se7en'a w wersji stabilnej i mój gdzie testuję betę :p
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36310
Reakcje/Polubienia
25414
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36310
Reakcje/Polubienia
25414
Miasto
Trololololo
To dobrze,jeszcze niech doda kurcze możliwość tworzenia listy zaufanych softów w module anti exe,ale widzę że na wildersach już o tym pisali :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36310
Reakcje/Polubienia
25414
Miasto
Trololololo
Do góry