Pochwały do przeanalizowania

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Armaros napisał:
Ludzie na świecie głodują i mają milion poważniejszych problemów.
A wy macie problem z pochwałami jak by to było najważniejsze na
tej stronie.Jest chyba administrator i on podejmuje decyzje
a nie temat rzeka .
Nie zgodzę się i nie w tym rzecz. W kwestii głodu i miliona poważnych problemów - na Forum ich nie rozwiążemy i nie temu celowi ono służy. W pozostałej części - oczywiście, że admini mogą arbitralnie podjąć decyzję. Forum to jednak społeczność żywych userów, więc dobrze jest kiedy mogą się wypowiadać w kwestii zasad jego funkcjonowania. Dla mnie takie podejście w kwestii transparentności zasad tu panujących zasługuje bardziej na aprobatę niż krytykę, gdyż traktuję to jako oznakę szacunku dla nas - userów. I jeżeli brzmię trochę pryncypialnie w tej kwestii - cóż, taki styl... :klawik.
 

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
Zeno napisał:
Armaros napisał:
Ludzie na świecie głodują i mają milion poważniejszych problemów.
A wy macie problem z pochwałami jak by to było najważniejsze na
tej stronie.Jest chyba administrator i on podejmuje decyzje
a nie temat rzeka .
Nie zgodzę się i nie w tym rzecz. W kwestii głodu i miliona poważnych problemów - na Forum ich nie rozwiążemy i nie temu celowi ono służy. W pozostałej części - oczywiście, że admini mogą arbitralnie podjąć decyzję. Forum to jednak społeczność żywych userów, więc dobrze jest kiedy mogą się wypowiadać w kwestii zasad jego funkcjonowania. Dla mnie takie podejście w kwestii transparentności zasad tu panujących zasługuje bardziej na aprobatę niż krytykę, gdyż traktuję to jako oznakę szacunku dla nas - userów. I jeżeli brzmię trochę pryncypialnie w tej kwestii - cóż, taki styl... :klawik.




Też prowadze strone i nie mam takich problemów chyba ktoś jest
za to odpowiedzialny. Mam się wszystkich pytać czy komuś bana
przyznać itd.... Konkrety się liczą a nie rozmowa która i tak
nic nie przynosi bo zdania są podzielone.I możecie tak jeszcze
tydzień dyskutować .Admin podejmie decyzje i chwała mu
za to. :piwko

A jako oznakę szacunku wole w świecie rzeczywistym
internet to nadal swiat wirtualny gdzie Adam może być
Ewą itd.... Koniec tematu z mojej strony .

Pozdrawiam :england
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Pochwała, like czy jeszcze inaczej. Jak zwał tak zwał. Komu to przeszkadza? Chcesz dajesz, nie chcesz,to nie dajesz.
Ja lubię dać za znalezioną promocję (spróbuj jeden z drugim tak zastąpić Kamelkę, bonawenturę, Mirko czy waldiego przez tydzień, to zobaczysz za co dostaje plus, punkty, pochwały). Lubię dać jak podoba mi się dowcip. A tak, jak mam to wyrazić? Pisać posta pod postem?
Może jakieś inne znaki, które mogą wyrazić zadowolenie ??
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35961
Reakcje/Polubienia
25062
Miasto
Trololololo
pochwały można włączyć / wyłączyć dla określonych grup tylko taka opcja jest raczej bez sensu, zawsze można po prostu podziękować postem.Inna opcja to pochwały wracają a pousuwa się konta userów którzy wykorzystywali je dla "zabawy".
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Armaros napisał:
A jako oznakę szacunku wole w świecie rzeczywistym
internet to nadal swiat wirtualny gdzie Adam może być
Ewą itd....
Pozdrawiam :england
I niestety taka jest prawda, jak przykro mi pisać i na naszym Forum.
Są koledzy rzeczowo się wypowiadający i pozostała grupa potrafiąca tylko szyderczo ( bo to ich żywioł ) nic nie wnoszących w to Forum.
Ja osobiście świetnie się bawię ( kiedy mam tylko czas ) :)
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2257
Reakcje/Polubienia
312
Miasto
okolice internetu
Inna opcja to pochwały wracają a pousuwa się konta userów którzy wykorzystywali je dla "zabawy".

A jakie szacowne gremium i w/g jakich kryteriów oceniałoby co jest dla zabawy, a co nie? Od nowa kociokwik i awantury?

P.S.

Chyba, że byłby to sam OXY, a jego decyzje ostateczne i nepodważalne.Ale OXY ma ciekawsze zajęcia niż takie popierdółki :szydera
 
A

Anonymous

Mozna by je włączyć... natomiast jesli złapie sie forumowicza który bedzie nimi obdarował z cichacza to wtedy konto osobnika wyleci
Problemem nie sa pochwały-bardziej ludzie którzy nabijaja sobie je wzajemnie za byle pierdniecie na forum
I to w waskiej grupie
...
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2257
Reakcje/Polubienia
312
Miasto
okolice internetu
Problemem nie sa pochwały-bardziej ludzie którzy nabijaja sobie je wzajemne za byle pierdniecie na forumI to w waskiej grupie


...und hier ist der Hund ergreben :szydera
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
TajnyAgent napisał:
Problemem nie sa pochwały-bardziej ludzie którzy nabijaja sobie je wzajemne za byle pierdniecie na forumI to w waskiej grupie


...und hier ist der Hund ergreben :szydera

Pies jest gdzie indziej pogrzebany.
Problemem są ludzie zakompleksieni.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2257
Reakcje/Polubienia
312
Miasto
okolice internetu
Przecież to się do jednego sprowadza - jorn powiedział to samo, innymi słowami. Zakompleksieni kolekcjonerzy - leczący kompleksy pochwałami bez umiaru i wstydu
 

marsellusaliveinНиш

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
21 Grudnia 2014
Posty
339
Reakcje/Polubienia
37
alberto napisał:
TajnyAgent napisał:
Problemem nie sa pochwały-bardziej ludzie którzy nabijaja sobie je wzajemne za byle pierdniecie na forumI to w waskiej grupie


...und hier ist der Hund ergreben :szydera

Pies jest gdzie indziej pogrzebany.
Problemem są ludzie zakompleksieni.
Właśnie, którzy swoje kompleksy próbują leczyć wzajemnym waleniem sobie miliona pochwał dziennie, za byle co :jezyk
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2257
Reakcje/Polubienia
312
Miasto
okolice internetu
Skoro temat zachęca do przeanalizowania,to może jeszcze taką rzecz poddajmy analizie. Zadałem sobie trochę trudu, ale posłużę się przykładem pierwszym z brzegu:
jeden user (celowo nie podam nicków), zarejestrowany luty 2013 - 1060 pochwał na "na stanie", a są i o wiele lepsi! Drugi user - rejestracja grudzień 2012 ( odstęp czasowy stosunkowo niewielki) - 340 pochwał. Daje do myślenia?
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Elvis_JXL napisał:
Dokładnie. Nawet jest tu taki jeden na forum co to kiedyś się chwalił, że ma 5000 pochwał i ma wszystko i wszystkich w du*ie :szydera
Przepraszam... ale tu małymi lub większymi krokami przechodzimy do osobistych wycieczek. Może jednak lepiej trzymać się meritum? :zawsty
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Witajcie jestem oczywiście za przyznawaniem pochwał bo to jednak motywuje do pracy
ale czy nie można także wprowadzić neutrał i minus oczywiście od jakiejś rangi i dla ludzi którzy już jakiś czas działają na forum i tym mogło by się pomóc rozwiązać ten problem bo wiadomo że admini mają dużo pracy
A tak my byśmy mogli też wam pomóc gdybyśmy zobaczyli jakieś nadużycia itp Pozdrawiam :klawik.
 
Do góry