Polskie osiągnięcia

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4349
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Poziom spierdolenia umyslowego Klamczynskiego, Ziobry, Morawieckiego i reszty debili z PiSu dzialajacych celowo i swiadomie na niekorzysc KAZDEGO podatnika w RP siegnela dna. Uwazam ze ich dzialanie jest celowe, nakierowane na drenaz kieszeni podatnika (Obywatela RP) w imie zaspokojenia interesow stron trzecich.

UZASADNIENIE:
tworzenie organiczen i normatywow prawnych w ktorych urzednik panstwowy ma obowiazek nalozenia kary na obywatela, ktory nastepnie moze sie od tej kary odwolac, uzyskac jej zwrot wraz z zadoscuczynieniem ( moze sie myle, ale w moim odczuciu: niesluszne nalozenie na mnie mandatu, ktory nastepnie zostanie podwazony przez Sad ma znamiona znieslawienia i narazenia mojego imienia na szwank, np. poprzez oskarzenie mnie ze jestem przestepca.. ale za to juz- gdybym byl w Polsce - domagalbym sie wyplaty od Postronkowego Maruchy) - ma znamiona debilizmu klinicznego.

WYJASNIENIE SKROTOWE I TECHNICZNE:
Umozliwienie wystawiania mandatow za +/- 1 (slownie: jeden) km/h przekroczenia, kiedy urzadzenie pomiarowe na podstawie ktorego nakladana jest kara moze byc obarczone dopuszczalnym bledem +/-10km/h to.. to cos porownywalnego z odjebaniem podlogi w komendzie w ramach odpalki peta. Ciarki (Mariusze) przechodza. Do dupy, gdzie ich miejsce.

WYJASNIENIE ROZWINIETE I FABULARNE:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

PS: zapraszam serdecznie ratcuf prafnyh partii debili i zlodziei rzadzacych za to ze na niejako publicznie dostepnym forum publikuje ta opinie - o ile uwazaja ze znieslawiam kogokolwiek z partii rzadzacej w Rzeczypospolitej Obsranych Majtuf i Pal Brudnych, a plugawych.
Zareczam ze przyjme wszelkie wiadomosci prywatne ( o ile poziom umyslowy czlonkow pelnomocnikow rzadzacej partii Podjebiemy i Spierdolimy - lub jakos podobnie - umozliwi im rejsestracje) w formie np. pozwu typu: prosze wycofac zapis w ktorym (na podstawie powyzej napisanego) mozna wnioskowac ze Morawiecki to kawal chuja - w potocznym znaczeniu tego slowa.

Jednoczesnie chcialbym z radoscia podkreslic ze brak formalnego pozwu w okresie 30 dni od momentu jego zamieszczenia (w dobie pegasia, uselescrypta i maili z dworakuf... wroc.. od Dworczyka, Forysia czy jak mu tam, pacholkowi) - bede traktowal osobiscie jako... potwierdzenie ze moja opinia jest wyrazeniem obiektywnych faktow.
EOT.

PPS: tez mnie mozecie pozwac za opinie: poslanla Pawlowicz nie zostala prostytutka TYLKO dlatego ze byloby to ekonomicznie nieoplacalne - ona musialaby placic za sex, a jakikolwiek partner dostalby z urzedu od Prezydenta Dupy medal. "Za Ofiarnosc i Odwage".
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35955
Reakcje/Polubienia
25055
Miasto
Trololololo
Nagroda Milnera za 2024 przyznana została profesorowi Arturowi Ekertowi za jego pionierski wkład w komunikację i obliczenia kwantowe, które przekształciły dziedzinę informatyki kwantowej z niszowej działalności akademickiej w tętniącą życiem interdyscyplinarną dziedzinę o znaczeniu przemysłowym – poinformowało Towarzystwo Królewskie w Londynie.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry