Pomoc w wyborze telefonu.

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Dla niego wolałbym nasz rodzimy rynek
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
remool a chodzi ochłopaka czy dziewczynę? Wiesz - 16 lat - dochodzą wtedy arcyważne kwestie estetyki, czy bycia cool wśród kumpli... :klawik. O nie doczytałem ostatniego - o chłopaka...
Zatem później sie wyedytuję....
A nówka czy może być używany ale jeszcze na gwarancji, promo od operatora wchodzi w grę przy jakimś abonamencie (jaka kwota)?
 
A

Anonymous

16 lat ?? Panowie...w tym wieku w fonie PRIORYTETEM oprócz dostępu do fejsa i insta jest APARAT !
Legionisto z tych dwóch zdecydowanie Laser ta M4 to zwykły fajans.
Co do wymienialnej/niewymienialnej baterii...to zwykły mit lansowany ot chociażby przez pseudo-geeków z dp.pl.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Tel tylko nówka, używki jak i operatorzy/abonamenty nie wchodzą w grę.
Bawić się w tego andka 6 czy może szukać czegoś lepszego ze starszym systemem??
 
A

Anonymous

Daj spokój z 6. Płacić za marketing ? W andku oprócz dobrych bebechów najważniejsze są apki a nie system.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
W takim razie czekam na sugestie...coś lepszego od lasera na starszym systemie do tysiaka :dziękuję

jorn napisał
Już pisze
Allview X2 Soul
Nie ma slotu na karty pamieci
 
A

Anonymous

Już pisze
Allview X2 Soul
Kupisz go nawet za mniej ... Fonik naprawdę git (moja Styna ma , co prawda trochę niższy model ,ale chodzi bez zacinek i ma naprawdę fajne wykonanie)
A soulem się bawilem bo ma ma go moja siostra
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10030
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Motorola moto G 3gen, Honor 4X, Huawei P8 lite.
 
A

Anonymous

Pan Admin mnie ubiegł :

Motorola Moto G 3rd Gen

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Masz : czystą piątkę z gwarancją aktualizacji do szóstki , slot na kartę , aparat lepszy niż w laserze i dużo lepszy niż w M4.

Może Huawei P8 Lite ? - bardzo sobie go chwali nasz chłopiec z Miasteczka Wilanów.
 

marsellusaliveinНиш

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
21 Grudnia 2014
Posty
339
Reakcje/Polubienia
37
Powiedziałbym Meizu MX4 Pro, ale nie ma slotu na karty pamięci :(
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10030
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
marsellusaliveinНиш napisał:
Powiedziałbym Meizu MX4 Pro, ale nie ma slotu na karty pamięci :(

Mi4c ma ale trochę przekracza wyznaczony budżet i raczej u nas go nie ma na rynku :(
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Hornet napisał
Motorola Moto G 3rd Gen
Kod: Zaznacz wszystko
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Masz : czystą piątkę z gwarancją aktualizacji do szóstki , slot na kartę , aparat lepszy niż w laserze i dużo lepszy niż w M4.
Od samego początku ta motka wpadła mi w oko ale chyba szukałem niezbyt dokładnie bo trafiałem tylko na wersję z 1GB ram...a tu proszę, wytropiłeś dwójkę :dziękuję
Jak na razie na placu boju pozostają:
Motorola moto G 3gen
Huawei P8 lite
ASUS ZenFone 2 Laser ZE500KL

BTW
Ominęło mnie coś na forum??...nie mogę przyznawać pochwał :scratch
 
A

Anonymous

remool napisał:
ale chyba szukałem niezbyt dokładnie bo trafiałem tylko na wersję z 1GB ram...a tu proszę, wytropiłeś dwójkę
Nigdy bym się nie ośmielił proponować Ci tej Motki z 1GB na pokładzie...ot chociażby ze względu na Szacunek :) .
 

Quń

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
382
Reakcje/Polubienia
166
remool napisał:
Jak na razie na placu boju pozostają:
Motorola moto G 3gen
Huawei P8 lite
ASUS ZenFone 2 Laser ZE500KL

P8 Lite ma "niewymienną" baterię. Wystarcza średnio na 1 dzień z życia nastolatki (FB, focie, niewymagające gry, nieco internetu, przerost palców od SMS). Płynne działanie, zdjęcia dobre (brak zoom cyfrowego we wbudowanym oprogramowaniu), wymiennie w slocie 2 microSD/nanoSIM (nie razem). LTE, wifi, BT i NFC ładnie działają, nie testowałem u nich GPS/Glonass, ale słyszałem opinię, że działają doskonale.

Ze względu na brak zaufania do zdolności manualnych i refleksu nastolatek - nałożone szkło na ekrany i sztywne futerały (z klapką).
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Ja bym wybrał tak (w kolejności):
1 Meizu M2 Note
Designem (no może za wyjątkiem P8Lite, ale ten z kolei "palcuje się" i kruchy jest, ale ma NFC), ceną (749 pln) ekranem i baterią gasi pozostałe. Producent jest w Polsce i normalna 2 letnia gwarancja oraz serwis. Bardzo dobry i oszczędny wyświetlacz IGZO 5.5" Full HD wyprodukowany przez firmę Sharp (1080 x 1920 px, 401 ppi), a jest wielkości ww. 5"Asusa Zenfone 2 Laser. Corning Gorilla Glass 3. Całkiem wydajny 8 rdzeniowy procesor. 16gb wbudowanej pamięci + slot na karty SD. Bardzo fajna nakładka FlymeOS 4.5. Dość długi czas pracy na akumulatorze 3100 mh (2 dni). LTE, hybrydowy Dual Sim, WiFi abgn ( 2,4 GHz / 5 GHz). Niezły aparat 13 MPix tył (5-elementowy obiektyw, f/2.2, panoramiczne szkło, niebieski filtr IR) + 5 MPix przód (2592x1944 px). Zapowiedź aktualizacji. Obsługa OTG. Dioda powiadomień. Niewymienna bateria. 5,5" cala lepiej nadaje się do netu, filmów i gier, ech co tu gadać... Poza tym do 1000 pln zostaje jeszcze 250 pln, co starczyłoby na porządne słuchawki, może smardband lub powerbank.
2. Motorola Moto G 3gen.
Płynny system, pewność aktualizacji, wodoszczelność, solidna obudowa, ale przy tym ciężki i gruby, bateria - 2 dni przy normalnym użytkowaniu, niezły aparat, taki sobie ekran, brak NFC, niewymienna bateria, brak diody powiadomień, pojedyncza dioda doświetlająca.
3. Asus Zenfone 2 Laser 5"
Ma parę plusów, ale napiszę dlaczego bym go nie wybrał: 5" cali a wielkość taka jak 5,5" Meizu 2Note lub LG G3 oraz 16 Gb ale zawalone róznymi apkami od Asusa, a roota na nowym tel. raczej nie zechcesz. a poza tym nowoinstalowane apki tylko w części są przenoszone na kartę SD (chociaż tak naprawdę wszystkie te 3 to mają). Więc pamięci szybko zabraknie...
 
Do góry