Security Private Secure Disk za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18483
Reakcje/Polubienia
39311
Miasto
Gdzieś w Polsce
5ecd66e68b111c256b3a1369092fde7d.png
Private Secure Disk 8.0.0 lifetime
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Private Secure Disk utwórz dysk wirtualny do przechowywania Twoich danych osobowych. Po zamknięciu dysku prywatnego zniknie on z komputera. Zarówno to oprogramowanie, jak i Twój prywatny dysk są chronione hasłem. Nikt nie może otworzyć tego oprogramowania ani Twojego prywatnego dysku bez hasła. To doskonały sposób na zabezpieczenie Twoich danych osobowych. To oprogramowanie może również utworzyć wykonywalny prywatny dysk na dysku USB

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

tuptus1958

Świeżak
Dołączył
17 Sierpień 2015
Posty
14
Reakcje/Polubienia
7

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10034
Reakcje/Polubienia
10670
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Witam. Mam problem z rejestracją , nie udaje się na ten klucz zarejestrować. Żąda maila, podając go niestety nie idzie. Chciałem pobrać ze strony promocji na link maila, niestety nie otrzymałem linka. Może jakieś sugestie? Pozdrawiam

Program aktywowałem testowo bez problemu. Najpierw dostałem link na tymczasowego majla. W paczce był klucz i instalka. Po zainstalowaniu podałem majla na którego przyszła paczka i klucz z paczki. Wszystko działa.

Jedyna sugestia to żeby dać sobie spokój z tym programem bo to już jest złom od ponad trzech lat nieaktualizowany i dlatego jest za darmo.
 

tuptus1958

Świeżak
Dołączył
17 Sierpień 2015
Posty
14
Reakcje/Polubienia
7
Program aktywowałem testowo bez problemu. Najpierw dostałem link na tymczasowego majla. W paczce był klucz i instalka. Po zainstalowaniu podałem majla na którego przyszła paczka i klucz z paczki. Wszystko działa.

Jedyna sugestia to żeby dać sobie spokój z tym programem bo to już jest złom od ponad trzech lat nieaktualizowany i dlatego jest za darmo.
Witam. No właśnie a ja nie dostałem nawet linka na maila i tu był ból. Ale po opiniach i teraz po Twojej sugestii już się pozbyłem z dysku, nie jest to program jakiego oczekiwałem. Dzięki za odzew i spoko weekendu.
 
Do góry