Prośba o wybór zabezpieczenia.

A

Anonymous

mavio napisał:
Jaki lekki antywirus/pakiet IS z promocji min. 6 m-cy do takiego zestawu :
appguard + adguard .Ewentualnie, czy zrezygnować z adguard-a?
Kto co lubi...jak adguard Ci odpowiada to zostaw.Co do antywirusa to Webroot.
 
A

Anonymous

Baidu. Jak znajdziecie lepszy proszę bardzo. Jaki jest lepszy, szybszy, w testach stoi tak wysoko, do tego darmowy?
 
A

Anonymous

Toruniak napisał:
Baidu. Jak znajdziecie lepszy proszę bardzo. Jaki jest lepszy, szybszy, w testach stoi tak wysoko, do tego darmowy?
Slawektor-bądźmy poważni...Baidu ssie o wiele więcej (i to w kilku procesach :dziwak ) od Webroota.
 
A

Anonymous

Hornet napisał:
Baidu ssie o wiele więcej (i to w kilku procesach :dziwak ) od Webroota.
Taaa. Na jednym lapie Balidu bierze 50, 60 ramu. W wszystkich procesach. Webroot 270. Zmienię laptopy, jest to samo.
Wiec piszesz głupoty, jeśli jest inaczej to Udowodnij. Bo Swoją wiedzę na czymś opierasz.
Pokaż że tak jest. Albo nie Odzywaj się jak nie Wiesz.
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Toruniak, kolego mozna kilka zeczy zarzucic Hornetowi ale napewno nie brak wiedzy w tym temacie, wiec moze bys sam sie lepiej nie odzywal?
Z moich doswaidczen rowniez proponowalbym Pande Cloud.
 
A

Anonymous

@Securitas
Oczywiście, Zauważ że prosiłem o potwierdzenie tych informacji.Źródło. Ja używam, wiec wiem co piszę. Jeżeli jest inaczej to proszę o dowód że tak jest. Proste?
Bo napisać byle co to każdy może. Chodzi mi o potwierdzenie w faktach.
 

wojtek758

Wygadany
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
93
Reakcje/Polubienia
2
Proponuje skorzystac z akcji rozdawniczej (o ile sie nie skonczyla) Emsisoft Anti-Malware. Anti Malware oprocz antyvira w dzisiejszych czasach to podstawa. Av - przede wszystkim z DOBRA ZAPORA. Jaki? heheee jak widac yle opini ile glow. Jak ma byc lekko, za darmo i bezpiecznie - 360 internet Security + Emsisoft Anti-Malware lub Malwarebytes Pro. Warto dopasowac te softy do wydajnosi sprzetu. Jak ma byc za $ i solidnie - Bitdefender Internet Security 2015
 
A

Anonymous

wojtek758 napisał:
Proponuje skorzystac z akcji rozdawniczej (o ile sie nie skonczyla) Emsisoft Anti-Malware.
Ostatnio miałem ten program z 2, 3 lata temu. Mi pasował. Nie używałem bo żona dzieciaki przychodzili co chwila. Ty słuchaj coś tam napisało..
Teraz wyskoczyła ta promocja. Bitdefender mnie zawiódł. Postanowiłem zobaczyć co i jak. Szczerze powiem poprzednie GUI Było dużo ładniejsze. No i rodzina zmądrzała. Zresztą Ewka jeździ na leniuchu z paluchami. Dzieciaki to samo.. A w duszy..Nie będę się pieścił.
Z wyglądu mi się nie podoba. Tylko wygląd to jest pikuś.
Działanie.
Nie wiem dlaczego, dla mnie ta firma, mam jakiś szacun. A jestem beta testerem praktycznie wszystkich anty wirów, jest z czego wybierać.
Nie wiem, sprzęt na tyle mocny że nie muszę przestawiać na szybkie skanowanie, czuję się bezpieczny.
Jak się koczy ta promocja to wykupię pakiet na 3 licencję, z zaporą.
 
A

Anonymous

Toruniak napisał:
Ostatnio miałem ten program z 2, 3 lata temu. Mi pasował. Nie używałem bo żona dzieciaki przychodzili co chwila. Ty słuchaj coś tam napisało..
Teraz wyskoczyła ta promocja. Bitdefender mnie zawiódł. Postanowiłem zobaczyć co i jak. Szczerze powiem poprzednie GUI Było dużo ładniejsze. No i rodzina zmądrzała. Zresztą Ewka jeździ na leniuchu z paluchami. Dzieciaki to samo.. A w duszy..Nie będę się pieścił.
Z wyglądu mi się nie podoba. Tylko wygląd to jest pikuś.
Działanie.
Nie wiem dlaczego, dla mnie ta firma, mam jakiś szacun. A jestem beta testerem praktycznie wszystkich anty wirów, jest z czego wybierać.
Nie wiem, sprzęt na tyle mocny że nie muszę przestawiać na szybkie skanowanie, czuję się bezpieczny.
Jak się koczy ta promocja to wykupię pakiet na 3 licencję, z zaporą.
Właśnie sam się zastanawiam nad EIS bo mam lickę jeszcze na 2 lata ale jakoś poprzednie wersje były ciężkawe a surfowanie po sieci z zabezpieczeniami z Windows 8.1 stało się na tyle komfortowe, że obawiam się, że EIS będzie dalej sprawiał wrażenie "muła".
 
A

Anonymous

Toruniak napisał:
Taaa. Na jednym lapie Balidu bierze 50, 60 ramu. W wszystkich procesach. Webroot 270. Zmienię laptopy, jest to samo.
Wiec piszesz głupoty, jeśli jest inaczej to Udowodnij. Bo Swoją wiedzę na czymś opierasz.
Pokaż że tak jest. Albo nie Odzywaj się jak nie Wiesz.
Slawektor-a może tak trochę grzeczniej ?? Co się stało z Twoimi zasadami i dobrymi manierami ?? Webroot sprawia różne problemy na Windows 8/8.1.Natomiast na XP/7 działa bezproblemowo i najlżej ze wszystkich antyvirków.Dlatego poleciłem go koledze na 7.Nie zachowuj się jak fanatyk i nie wprowadzaj ludzi w błąd.Nie mam nic do Baidu ale na w/w starszych systemach biorąc pod uwagę lekkość działania to całkiem inna liga niż Webroot.
Panda Cloud też jest dobrym wyborem ale potrzebuje do płynnego działania trochę szybszego łącza.
 
A

Anonymous

ktośtam napisał:
Właśnie sam się zastanawiam nad EIS bo mam lickę jeszcze na 2 lata ale jakoś poprzednie wersje były ciężkawe a surfowanie po sieci z zabezpieczeniami z Windows 8.1 stało się na tyle komfortowe, że obawiam się, że EIS będzie dalej sprawiał wrażenie "muła".
W sumie to miałem ten sam dylemat. I zdaję sobie sprawę ze sprzętowo na jednym może być lepiej, na innym gorzej. Dużo się zmieniło. Faktycznie jest na tyle dobrze, że z czystym sumieniem Mówię: Obadaj bo warto.
@Hornet
Przepraszam jeśli Cię uraziłem. (Zasady) Ale w tym co Piszesz nie Masz zdania racji.
Nie mam zamiaru się kłócić o prawdę. Patrząc na wykres, działanie, start systemu to Baidu jest wszędzie lepszy od Webroota. I to nie chodzi żeby deprecjonować jego pozycję.
Ale mając jednego, potem drugiego, patrząc na zużycie zasobów - a wykresy przecież nie kłamią, to co Ty chcesz na silę udowodnić? Balidu pod tym względem kładzie Webroota na kolana. Zresztą mi możesz nie wierzyć ale to samo wynika z testów AV-Comparatives.
Chłopie dowody że tak jest.. a nie że Tobie się wydaje..
 
A

Anonymous

Toruniak napisał:
Nie mam zamiaru się kłócić o prawdę. Patrząc na wykres, działanie, start systemu to Baidu jest wszędzie lepszy od Webroota. I to nie chodzi żeby deprecjonować jego pozycję.
Ale mając jednego, potem drugiego, patrząc na zużycie zasobów - a wykresy przecież nie kłamią, to co Ty chcesz na silę udowodnić? Balidu pod tym względem kładzie Webroota na kolana. Zresztą mi możesz nie wierzyć ale to samo wynika z testów AV-Comparatives.
Chłopie dowody że tak jest.. a nie że Tobie się wydaje..
Slawektor-zaczynasz mi działać na nerwy...zachowujesz się tak jakbym się przespał z Twoją Żoną...wyluzuj trochę...wszak byliśmy kiedyś w jednej partii :friends .
Od kiedy Ty w wykresy wierzysz ?? Bo te od średniej krajowej i szczęśliwej krainy strasznie onegdaj krytykowałeś...więc bądź konsekwentny.
Nie będę instalował obu softów,tylko po to żeby Ci coś udowodnić bo nie jesteśmy w gimnazjum...wybacz.
Baidu położy Webroota na kolana jak się drugi raz urodzi.
Ale pokażmy klasę,zostańmy przy swoich opiniach i nie ciągnijmy dyskursu który nie ma szans na konsensus :dziękuję .
 
A

Anonymous

Filozof napisał:
Uważajcie Koledzy, bo zaraz Hornet załatwi was Facecikiem
Filozof-i to jest Twój merytoryczny głos w dyskusji ?? Daj sobie spokój i wróć do tego co najlepiej Ci wychodzi...do gapienia się na ludzi :szydera .
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Z tego , co widze na mojej maszynie webroot działa nieco szybciej niż Baidu. Obadam jeszcze norton antywirus jesli promocja jeszcze aktywna. No chyba, że wygram w konkursie Malwarebytes :)
Mam tylko pytanie, czy appguard w połączeniu z adguardem nie stanowi wystarczającej ochrony?
Bo jeśli nie to nie wiem, czy nie wywalić adguarda, bo nie jest bardzo lekki, a powrócić do adblocka i pozostałby appguard + webroot?
Czy miał ktoś podobny dylemat?
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
mavio Webroot u mnie przy AppGuard i SpyShelter Firewall (jest jeszcze MBAM Premium, ale konieczny to on nie jest) pełni tylko rolę przyzwoitki, bo działa siła przyzwyczajenia do antywirusa. Jeśli chodzi o AdBlocka, to ja bym na Twoim miejscu dał sobie z nim spokój. AdGuarda ściągnąć jako dodatek do przeglądarki (+odpowiednie filtry), do tego Ghostery i żadnej reklamy nie powinieneś zobaczyć. Do tego ten zestawik ciągnie prawie dwa razy mniej pamięci od AdBlocka. Natomiast pełny AdGuard u mnie za dużo "chlał"
anvSvBZ.gif
.
 
Do góry