Prośby i Propozycje dotyczące tłumaczeń

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Sofcik li tylko Windowsowy, bo mi się marzy coś na Androida? :modlitwa

Jedna z moich propozycji to:

O&O ShutUp10++ :guma
 

rom57

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2021
Posty
221
Reakcje/Polubienia
56
AnyMP4 Video Converter 7.2.50+ AOMEI Data Recovery 2.60 :)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
Jedna z moich propozycji to:

O&O ShutUp10++ :guma

Ten program ma tłumaczenie w pliku wykonującym i przy starcie ładuje to do pamięci. Natomiast przy próbie tłumaczenia wyświetlają się "krzaki" ponieważ brak jest obsługi polskich czcionek. Napisałem do Supportu i odpisali że przekazali to dalej, do developera. Niestety odzewu brak, a na pytanie kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi napisali:

sorry but our developers will decide for themselves whether to contact you.
There is no guarantee that you will get contacted at all.

Uważam że są marne szanse powodzenia w translacji tego softu.
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Ten program ma tłumaczenie w pliku wykonującym i przy starcie ładuje to do pamięci. Natomiast przy próbie tłumaczenia wyświetlają się "krzaki" ponieważ brak jest obsługi polskich czcionek. Napisałem do Supportu i odpisali że przekazali to dalej, do developera. Niestety odzewu brak, a na pytanie kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi napisali:



Uważam że są marne szanse powodzenia w translacji tego softu.
Shit!

Czy USB Audio Player PRO jest w zasięgu? :modlitwa
Dzięki. :england
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1669
Reakcje/Polubienia
1767
Ten program ma tłumaczenie w pliku wykonującym i przy starcie ładuje to do pamięci. Natomiast przy próbie tłumaczenia wyświetlają się "krzaki" ponieważ brak jest obsługi polskich czcionek. Napisałem do Supportu i odpisali że przekazali to dalej, do developera. Niestety odzewu brak, a na pytanie kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi napisali:



Uważam że są marne szanse powodzenia w translacji tego softu.

Kiedyś napotkałem taką zagwozdkę w jednym programie i spreparowałem font w którym znaki w kodowaniu ANSI zamieniłem na ich odpowiedniki zgodnie ze stroną kodową CP1250 (Central Europe). Nie było to eleganckie, ale działało. ;-)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Na GP widziałem, ale czy ta apka w ogóle ma jakieś języki, obsługuje to? W opisie brak wzmianki, pobrałem apk i w środku też nic nie znalazłem.

Nie wiem bo nie korzystam.
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1669
Reakcje/Polubienia
1767
Developerzy zlewają lokalizacje, bo klienci którzy płacą za aplikacje zazwyczaj znaja angielski.
Inna sprawa, że w tym programie z jednej strony niewiele jest do tłumaczenia a z drugiej polskie odpowiedniki terminów zajmują więcej miejsca niż angielkie teksty. I układ się rozsypuje...
 

Valdi

Nowy użytkownik
Dołączył
1 Sierpień 2023
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Moja propozycja:
Winaero Tweaker Windows 10
Gra karciana SolSuite 2023
 
Ostatnia edycja:

ikcinbots

Wygadany
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
44
Reakcje/Polubienia
4
Od 2 lat poszukuję spolszczenia VMware Workstation i Advanced Installer Architect. Kiedyś widziałem w sieci screeny z polskim tłumaczeniem, ale samego spolszczenia nie udało mi się namierzyć.
Liczę na to, że może ktoś mnie na to naprowadzi lub podejmie się tłumaczenia. Ja niestety nie potrafię.
Pozdrawiam wszystkich życzliwych
 

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
Witam

Jeżeli można prosić o spolszczenie ACDSee Photo najnowszej wersji lub może posiada ktoś do starszych to chętnie przygarnę.Jest jeden w sieci co robi tłumaczenia ale życzy sobie 100 zł za to.Myślę że znacie go z tej strony obecnie działa na gryzoniu.
 

ikcinbots

Wygadany
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
44
Reakcje/Polubienia
4
Sprawdź na chomiku : Prywatny-OZI

Podaj mi namiar na tego tłumacza za 100 zl

 
Do góry