Problem z Microsoft Office Professional Plus 19

Status
Zamknięty.

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
382
Reakcje/Polubienia
417
Microsoft Office Professional Plus 19, nie instaluje na pulpicie ikon z pakietu.
Po kliknięciu np. na ikonę "Word" z zainstalowanego programu, nie uruchamia się.
Pakiety uruchamiają się tylko po najechaniu na ikony prawym przyciskiem myszy z menu kontekstowego z Uprawnieniami administratora.
Sprawdziłem, nie jest włączone uruchamianie Office jako administrator.

Proszę o pomoc.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36179
Reakcje/Polubienia
25296
Miasto
Trololololo
Microsoft Office Professional Plus 19, nie instaluje się na pulpicie ikon z pakietu.
Po kliknięciu np. na ikonę "Word" z zainstalowanego programu, nie uruchamia się Word.
Pakiety uruchamiają się tylko po najechaniu na ikony prawym przyciskiem myszy z menu kontekstowego z Uprawnieniami administratora.
Sprawdziłem, nie jest włączone uruchamianie Office jako administrator.

Proszę o pomoc.
Inne programy działają prawidłowo :?? Przeinstaluj tego office'a bo masz tam jakąś mielonkę z uprawnieniami.
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
382
Reakcje/Polubienia
417
Odinstalowanie i ponowne zainstalowanie nic nie dało.
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
382
Reakcje/Polubienia
417
Ja nic nie robiłem w ustawieniach systemowych. Nastąpiło to po listopadowej aktualizacji Windows.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36179
Reakcje/Polubienia
25296
Miasto
Trololololo
Ja nic nie robiłem w ustawieniach systemowych. Nastąpiło to po listopadowej aktualizacji Windows.
Czyli oczekuj na kolejną aktualizację która ten błąd wyeliminuje, ewentualnie można poszukać jakiegoś tymczasowego rozwiązania :)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55934
1. Microsoft Office Professional Plus 19, nie instaluje na pulpicie ikon z pakietu.
2. Po kliknięciu np. na ikonę "Word" z zainstalowanego programu, nie uruchamia się.

Może spróbuj użyć Microsoft Support and Recovery Assistant?

SaRA is a desktop client that enables Microsoft customers to troubleshoot and diagnose their issues

The Microsoft Support and Recovery Assistant works by running tests to figure out what's wrong and offers the best solution for the identified problem. It can currently fix Office, Office 365, Outlook, and Windows problems. If the Microsoft Support and Recovery Assistant can't fix a problem for you, it will suggest next steps and help you get in touch with Microsoft support.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
382
Reakcje/Polubienia
417
Tak, wcześniej korzystałem z tego narzędzia i nie przyniosło oczekiwanego skutku. Ponowna instalacja przyniosła skutek.
Pomocny był dla mnie przewodnik pobierania pakietu Office Standard dla Windows ze strony:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Dziękuję wszystkim za zangażowanie w celu udzielenia pomcy w tym temacie. Zamykam temat.

Życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2023.
 
Status
Zamknięty.
Do góry