jarek22

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Maj 2017
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Cześć :)
Poszukuję programu dla mojej firmy do zarządzania projektami. Zależy mi żeby to narzędzie było dostępne online (większość osób pracuje zdalnie), w którym mógłbym zaplanować swoim pracownikom zadania, które mają wykonać w danym czasie, dodać do nich jakieś dokumenty czy komentarz. Ważne dla mnie jest również to abym mógł tworzyć grupy zadań i kamieni milowych oraz ustalać zależności między zadnimi. Jeżeli jeszcze bym mógł udostępniać pewne projekty klientom (w zależności, który kogo dotyczy) to byłoby idealnie. Ktoś z was może mi polecić taki program? :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36183
Reakcje/Polubienia
25297
Miasto
Trololololo
Cześć :)
Poszukuję programu dla mojej firmy do zarządzania projektami. Zależy mi żeby to narzędzie było dostępne online (większość osób pracuje zdalnie), w którym mógłbym zaplanować swoim pracownikom zadania, które mają wykonać w danym czasie, dodać do nich jakieś dokumenty czy komentarz. Ważne dla mnie jest również to abym mógł tworzyć grupy zadań i kamieni milowych oraz ustalać zależności między zadnimi. Jeżeli jeszcze bym mógł udostępniać pewne projekty klientom (w zależności, który kogo dotyczy) to byłoby idealnie. Ktoś z was może mi polecić taki program? :)
może to pomoże
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

jarek22

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Maj 2017
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
OXYGEN THIEF bardzo dziękuję za przydatne linki. Na pewno dokładnie przeanalizuję tę programy, które są opisane w tych artykułach. Jednak zależałoby mi na jakimś programie, który ktoś już wypróbował i może mi polecić, bo u niego się sprawdził. Czy ktoś przetestował tego typu program?
 

arekk

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Maj 2017
Posty
2
Reakcje/Polubienia
1
Ja polecam, bo korzystam przy prowadzeniu własnej firmy PM Compass. Posiada wszystkie funkcje, które wymieniłeś, możesz sobie go najpierw przetestować przez jakiś miesiąc za darmo.
 
Do góry