Biuro Promocyjne czcionki, "fonty", grafiki artystyczne za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18432
Reakcje/Polubienia
39162
Miasto
Gdzieś w Polsce
40 Creative Fonts

Main-Image-min-3-1200x800-1.jpg


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

rafibanek

Świeżak
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
33
Reakcje/Polubienia
1
Witaj @Nitrogene ponownie, piszę w sprawie czcionek Oswald, które mi jakiś czas podesłałeś, chciałem je podmienić w Windowsie, ale nie mogę ich tam skopiować do odpowiedniego folderu, z kolei, gdy je wrzucę do katalogu Fonts w InDesignie, dochodzi do "kolizji" z tymi zapisanymi w win i rozjeżdżają mi się style w ID. Czy mógłbyś mi podpowiedziec, gdzie te czcionki najleoej przegrać? P.s. nie chciałbym instalować od nowa systemu po zainstalowaniu nowych czcionek, może jest inny, prostszy sposób, pozdro, Rafał
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1674
Reakcje/Polubienia
1767
Witaj @Nitrogene ponownie, piszę w sprawie czcionek Oswald, które mi jakiś czas podesłałeś, chciałem je podmienić w Windowsie, ale nie mogę ich tam skopiować do odpowiedniego folderu, z kolei, gdy je wrzucę do katalogu Fonts w InDesignie, dochodzi do "kolizji" z tymi zapisanymi w win i rozjeżdżają mi się style w ID. Czy mógłbyś mi podpowiedziec, gdzie te czcionki najleoej przegrać? P.s. nie chciałbym instalować od nowa systemu po zainstalowaniu nowych czcionek, może jest inny, prostszy sposób, pozdro, Rafał
Możesz je dodawać wyłącznie w jednym formacie i w jednym miejscu. Prawdopodobni masz wgarane jednocześnie wersje TTF i OTF.
W środowisku Windows C:\Windows\Fonts jest folderem domyślnym i tak zainstalowane fonty są dostępne we wszystkich apikacjach.
Usuń duplikaty i po restarcie będzie OK.
 

rafibanek

Świeżak
Dołączył
23 Grudnia 2018
Posty
33
Reakcje/Polubienia
1
w katalogu Fonts Windowsa mam wgrane trzy te czcionki: Oswald, Oswald regular zwykła i Oswald stencil, rozumiem, że mam je usunąć? Gdzie w takim razie skopiować Twoją paczkę czcionek Oswald - do tego samego katalogu Windowsa, z którego usunę wcześniej te pierwotne, czy do katalogu Fonts InDesigna?
 

Nitrogene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Listopad 2018
Posty
1674
Reakcje/Polubienia
1767
Do folderu /Fonts. w systemie. Ale najpierw wywal stare fonty i zrestartuj kompa przed dodaniem nowychm bo system trzyma stare w cache.
 
Do góry