Proxy - poradnik dla nowicjuszy

jablo11gru

Wygadany
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
0
Z okazji świąt będzie się pojawiało wiele okazji, ale tylko dla danego kraju. Czy ktoś mógłby sklecić mały poradnik dla tych co zaczynają z Proxy. Może pomijając zwykłe strony typu -

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- gdzie wszystko jest napisane (ale może jakaś przyklejona lista z działającymi by się przydała). Ale już np. jak sobie poradzić z

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
? Czy jest np jakieś oprogramowanie proxy z którego można korzystać ? To się na pewno przyda dla laików jak ja.
 
Re: Proxy - jakiś poradnik dla nowicjuszy

Naits pewnie zrobi :p

Na Hidemyass masz napisane jak się zmienia tyle że po EN ( wszystkie przeglądarki ) , można użyć także CyberGhosta .

Ale ok, zobaczymy
 
Re: Proxy - jakiś poradnik dla nowicjuszy

no to jedziemy z szybkim poradnikiem do

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:)
jeśli chodzi o promocje z Adventkalender to musimy wyszukać na liście German Proxy jego IP i Port (koniecznie musi być zielony, bo inaczej sie nie połączymy)
przykład :
3sfN4.jpg


teraz kiedy mamy co potrzeba musimy wprowadzić to do naszej przeglądarki.

Na przykładzie Opera :

przechodzimy do ustawienia / preferencje / zaawansowane / sieć i tam wybieramy serwery proxy
teraz musimy uzupełnić w 5 miejscach IP oraz Port - tak jak na obrazku :

y85xj.jpg


po wpisaniu zatwierdzamy OK dwa okienka :) to wszystko, teraz jesteśmy widziani jako Niemcy :) i możeny zapisać sie do dowolnej promocji

Na przykładzie Internet Explorer 8

przechodzimy do narzędzia / opcje internetowe / połączenia / ustawienia sieci LAN
zaznaczamy używaj serwera proxy i wypełniamy jak na obrazku

222ks.jpg
 
Firefox

Odwiedzamy
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

( oczywiście takich stronek jest wiele , ja korzystam z tej własnie :D )
BTzVg.jpg


Teraz wybieramy dobre szybkie proxy ( oczywiście nie każde musi działać )

Dobre
0hFWW.jpg

Niedobre
JwRYM.jpg


Następnie klikamy na Narzędzia - Opcje - Zaawansowane - Sieć - Ustawienia

2cCNc.jpg


W okienku zaznaczamy Ręczna konfiguracja serwerów proxy , wpisujemy serwer proxy oraz Port a następnie klikamy OK


Po kliknięciu OK wpisujemy w pasek przeglądarki interesującą nas stronę z promocją. Jeśli nie działa to szukamy innego proxy .


Oczywiście łatwiejszym sposobem jest korzystanie z bramek Proxy ale jak widać po ostatnich promocjach nie zawsze one działają :(

Jest jeszcze jedno rozwiązanie, program CyberGhost VPN ( był w promocji możliwe ze promocja jest jeszcze aktualna )
viewtopic.php?f=6&t=1155
 
Np. tutaj macie spis bramek, bez żadnych kombinacji, po prost szukasz tej - z kraju promocji i tyle


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

-wielokrotnie łapałem promo, jakby się wydawało - nieosiągalne - pozdro
 
Jak już gdzies pisałem ja używam ST Proxy Switcher,i jestem naprawde zadowolony,wystarczy tylko pobrac listę proxy potem tylko wybrać z jakiego kraju chcemy
 
Back
Do góry Bottom