Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18412
Reakcje/Polubienia
39092
Miasto
Gdzieś w Polsce
RCAT-box-640.png
Replay Media Catcher 10 v10.12.31 (klucz indywidualny)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Replay Media Catcher to najpotężniejszy i najwygodniejszy na świecie program do pobierania wideo online. Obsługuje także pobieranie i nagrywanie plików audio/MP3. Replay Media Catcher pobiera strumieniowo pliki wideo i audio z milionów witryn. Zawiera nasz ogromny Przewodnik po multimediach, który pomoże Ci szybko znaleźć żądaną zawartość i pobrać ją na swój komputer. Po prostu go włącz i odtwarzaj wszystko, co chcesz przechwycić – Replay Media Catcher zajmie się resztą.

Łatwy w użyciu. Wystarczy odtworzyć wideo, film lub piosenkę online, a kopia zostanie pobrana na komputer. Otóż to! Wbudowany przewodnik po multimediach zawiera tysiące opcji ułatwiających znalezienie żądanych treści.
Konwertuj więcej formatów. Nasz internetowy program do pobierania wideo obsługuje więcej protokołów multimediów witryn internetowych i konwertuje do ponad 130 formatów urządzeń i plików wideo.
Potężny program do pobierania plików audio. Miłośnicy muzyki mogą nagrywać i konwertować dźwięk z DOWOLNEJ strony internetowej lub źródła w wysokiej jakości.
Inteligentne nazewnictwo wideo/MP3. Automatycznie nadaje nazwy plikom wideo oraz identyfikuje i oznacza nagrane pliki muzyczne MP3. Niesamowity!
Super szybko. Zaawansowana technologia pobierania umożliwia przechwytywanie filmów i plików MP3 z szybkością odtwarzania do 10x.
Wsparcie dla telefonów i tabletów. Integruje się z iTunes, DropBox, Google Drive lub SkyDrive w celu automatycznego kopiowania plików na urządzenia mobilne lub tablety z systemem Apple lub Android.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Podczas próby instalacji wyświetlił mi się taki komunikat:
2024-03-26-180911.png

Anulowałam instalację, wyłączyłam zaporę i uruchomiłam instalację ponownie, ale znów ten komunikat się wyświetlił. Znów kliknęłam w "Anuluj", ale tym razem instalacja nie została przerwana i jakby program zainstalował się do końca. Teraz nie wiem, czy on jest zainstalowany prawidłowo i będzie w pełni funkcjonalny?

Czy ten program ma też działać jak uTorrent? Coś takiego było w okienku instalatora...

I jeszcze jedno, razem z tym programem zainstalował mi się jakiś Npcap project jako osobny program. Myślałam, że to jakiś niezbędny komponent tego Replay Media Catcher (coś w tym stylu było w opisie po najechaniu kursorem na tą pozycję w okienku instalatora, ale tak średnio znam angielski :/), dlatego nie odznaczyłam go podczas instalacji, ale teraz nie mam pewności. Znalazłam taki opis:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- nie wiem czy to na 100% dotyczy tego programu i ogólnie nic z tego nie rozumiem :( Mam to zostawić?
 
Ostatnia edycja:

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37851
Reakcje/Polubienia
33963

Replay Media Catcher

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Terms & Conditions
  • This is a 1-computer 1-year license, for noncommercial use
  • You get free updates for one year
  • You get free tech support
  • You must redeem your license key before this offer has ended
 
Do góry