Revo Uninstaller Pro 4 za darmo + zniżki

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36308
Reakcje/Polubienia
25413
Miasto
Trololololo

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4395
Reakcje/Polubienia
5784
Miasto
To tu to tam....
Po prostu chlopcy puscili jeden klucz "pa wsiech". Teraz przez lata bedzie toto latac po roznych "promo", wiec wysylaja maila ze "lomatkobosko".
Wita, rozumita.... tu nasuwa sie jedno zasadnicze pytanie:
czy firmie ktora nie ogarnia prostej strony i zasad promo udostepnilibyscie swoja maszynke do glebokiego dlubania w systemie?
Taka alkiblobicla troche im wyszla...

PS: Tatko mi zawsze powtarzal: synu, najpierw idz na pasterki, a pij dopiero potem... Moze chlopcy, dziewczeta, oscyloskopy i inne plcie wzieliby sobie tez do serca? ;)
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2190
Reakcje/Polubienia
2565
Miasto
Kraków
stronka u mnie znowu/dalej działa... nie śledzę na bieżąco, ale w tym momencie wylosowałem 15 czy 20% off, a gróźb ani widu, ani słychu...
Ale teraz można "wygrać" tylko zniżkę

2021-12-20-17-21-020.jpg
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36308
Reakcje/Polubienia
25413
Miasto
Trololololo
Po prostu chlopcy puscili jeden klucz "pa wsiech". Teraz przez lata bedzie toto latac po roznych "promo", wiec wysylaja maila ze "lomatkobosko".
Wita, rozumita.... tu nasuwa sie jedno zasadnicze pytanie:
czy firmie ktora nie ogarnia prostej strony i zasad promo udostepnilibyscie swoja maszynke do glebokiego dlubania w systemie?
Taka alkiblobicla troche im wyszla...

PS: Tatko mi zawsze powtarzal: synu, najpierw idz na pasterki, a pij dopiero potem... Moze chlopcy, dziewczeta, oscyloskopy i inne plcie wzieliby sobie tez do serca? ;)

PS: @OXYGEN THIEF zarejestrowales sie na promo jako "papaj_szesnascie" czy "Narcin_Majman"? :szydera
Na tymczasowego maila sobie zarejestrowałem :)
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
Za pierwszym razem 30% zniżki. Po zmianie IP i ponownym losowaniu wpadło 757 dni za free.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36308
Reakcje/Polubienia
25413
Miasto
Trololololo
Promocja z tych szybkich :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36308
Reakcje/Polubienia
25413
Miasto
Trololololo
Weź i nie ściemniaj, ja miałem z 50 prób (Niemcy, Norwegia itd.) i tylko 30% zniżki.
ja za pierwszym razem trafiłem :) na 2 lata, jak chcesz to mogę oddać o czym już pisałem wcześniej :)
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2190
Reakcje/Polubienia
2565
Miasto
Kraków
Na screenie który wkleiłem wcześniej stoi jak byk że tylko 30%, więc zmienili reguły.
 
Do góry