artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
FARMER, Tadek59, dzięki!
Faktycznie, link Tadka prowadzi do wersji 3 ;)
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Udało się zaktualizować do 3-ki, ale dopiero za 4 razem. Wcześniej odrzucało mi klucz jako nieprawidłowy. :ok
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
mac napisał:
FARMER ja również wygrałem tutaj w ostatnim konkursie i wersja 3.0 przyjmuję licencje.
Skoro zatem ja wygrałem w tym samym konkursie co Ty mac, to znaczy, że swobodnie mogę zaciągnąć wersję v3 i z tym kluczem instalować od podstaw, nie jako aktualizacja, dobrze myślę? I druga sprawa... tak mnie naszło, bo być może w niedługim czasie będę musiał zmienić laptopa. Czy jak zdeinstaluję Revo ze starego i zainstaluje na nowym, to powinno przyjąć klucz, czy raczej nie? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tej materii?
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
artoor napisał:
mac napisał:
FARMER ja również wygrałem tutaj w ostatnim konkursie i wersja 3.0 przyjmuję licencje.
Skoro zatem ja wygrałem w tym samym konkursie co Ty mac, to znaczy, że swobodnie mogę zaciągnąć wersję v3 i z tym kluczem instalować od podstaw, nie jako aktualizacja, dobrze myślę? I druga sprawa... tak mnie naszło, bo być może w niedługim czasie będę musiał zmienić laptopa. Czy jak zdeinstaluję Revo ze starego i zainstaluje na nowym, to powinno przyjąć klucz, czy raczej nie? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tej materii?
Jeżeli będziesz chciał zainstalować na nowym laptopie będziesz musiał napisać do nich o zresetowanie licki i podać powód że kupiłeś nowy sprzęt . Ja tak miałem po zmianie dysku.
 

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
artoor, ja odinstalowałem wersje 2.5.9 i wgrałem 3.0. Wpisałem klucz i wszystko hula.
Co do instalacji na nowym sprzęcie to jest tak jak FARMER napisał.
I have changed my computer and now I can't activate Revo Uninsaller Pro on my new computer, what to do?
We are sorry for the inconvenience, but you will have to contact our support team to reset your activation on the server. We treat such request with priority, so it usually takes from few munities to few hours and less than 24 hours
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
mac napisał:
artoor, ja odinstalowałem wersje 2.5.9 i wgrałem 3.0. Wpisałem klucz i wszystko hula
Nie potrzeba nic odinstalowywać. Od razy ściągać nową wersję i wklepać klucz (jak nie za pierwszym, to którymś następnym wejdzie).
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
FARMER napisał:
artoor napisał:
mac napisał:
FARMER ja również wygrałem tutaj w ostatnim konkursie i wersja 3.0 przyjmuję licencje.
Skoro zatem ja wygrałem w tym samym konkursie co Ty mac, to znaczy, że swobodnie mogę zaciągnąć wersję v3 i z tym kluczem instalować od podstaw, nie jako aktualizacja, dobrze myślę? I druga sprawa... tak mnie naszło, bo być może w niedługim czasie będę musiał zmienić laptopa. Czy jak zdeinstaluję Revo ze starego i zainstaluje na nowym, to powinno przyjąć klucz, czy raczej nie? Ma ktoś jakieś doświadczenie w tej materii?
Jeżeli będziesz chciał zainstalować na nowym laptopie będziesz musiał napisać do nich o zresetowanie licki i podać powód że kupiłeś nowy sprzęt . Ja tak miałem po zmianie dysku.
dodam tylko, że resetowanie klucza trwa dosłownie chwile (w moim przypadku ok 5 minut czekałem na odpowiedź, pisałem po godzinie 18), zrobiłem to przy pomocy formularza na ich stronie, link poniżej:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
na dole, po prawej ;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36310
Reakcje/Polubienia
25414
Miasto
Trololololo
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
Ja również potwierdzam, że mogę zaktualizować do wersji 3.0 Revo Uinstaller Pro. A lickę wygrałem w konkursie na technetblog.
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
ja wykasowałem wersje 2.5.9 zainstalowałem 3 i nie moge aktywowac. Mam tylko serial ale nie mam nazwy użytkownika bo nigdy tak nie rejestrowałem. Co tam wpisac???? O co chodzi???
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36310
Reakcje/Polubienia
25414
Miasto
Trololololo
Wpisz co tam ci się żywnie podoba, próbuj aktywować kilka razy jak nie pójdzie to znaczy że twoja licka nie pasi do 3.0
 
A

Anonymous

Nie wszyscy aktywują v3 licką z v2. Zapewne uda się to tylko tym którzy mają licki na "końcowe wersje" czyli wygrali czy tam kupili w czasie gdy wydana była 2.5.9 i może jeszcze wcześniejsza :dziwak

Ja miałem z licką info:
Additional Info : Note : Support & Updates till next major release
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36310
Reakcje/Polubienia
25414
Miasto
Trololololo
Swego czasu Farmer wygrał tu lickę na revo zaczynającą się na E07XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX, ciekawe czy ta też aktywowała Revo Pro v 3
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
OXYGEN THIEF napisał:
Swego czasu Farmer wygrał tu lickę na revo zaczynającą się na E07XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX, ciekawe czy ta też aktywowała Revo Pro v 3
Niestety nie aktywowałem jak i dwie pozostałe licencje , które posiadałem . :pala
 
Do góry