Sandboxie - konkurs na PZD

Status
Zamknięty.

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
tofana napisał:
ps. dla naprawdę zainteresowanych dodam, że licencja była "tylko" na 1 rok, więc nie ma czego żałować. :francuz
Była czyli co?...poszła do kogoś po cichu?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35963
Reakcje/Polubienia
25063
Miasto
Trololololo

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
ichito napisał:
tofana napisał:
ps. dla naprawdę zainteresowanych dodam, że licencja była "tylko" na 1 rok, więc nie ma czego żałować. :francuz
Była czyli co?...poszła do kogoś po cichu?

Każdy ocenia według siebie. :dziwak
Była - w konkursie. Nigdzie nie poszła, sprawdziłam. Przecież nie mogę uszczuplić mojej kolekcji (jako sławna kolekcjonerka), szczególnie, że mam tylko jedną lickę na Sandboxie. No chyba, że cena mnie przekona ... :zaciesz
 
A

Anonymous

tofana napisał:
Była - w konkursie. Nigdzie nie poszła, sprawdziłam. Przecież nie mogę uszczuplić mojej kolekcji (jako sławna kolekcjonerka), szczególnie, że mam tylko jedną lickę na Sandboxie. No chyba, że cena mnie przekona ...
No właśnie Dziewczynko...wzorcowe podejście Kolekcjonera (Kolekcjonerki :buziakk).
Wygrałam,wrzucam do szuflady i niech se leży a nuż się przyda moim dzieciom czy wnukom.
Ja onegdaj też miałem kilka pojedynczych licek i to bynajmniej nie na suchary : NIS , SS , HitmanPro , DWPF , Norton AV i DWPF...i wszystkie tutaj poszły w ręce potrzebujących.
Poza tym mam przeczucie graniczące z pewnością,że nigdy na stałe nie będziesz używała tego softu gdyż w codziennym użytkowaniu jest dość dyskomfortowy.Nawet na legendarnym Forum Aviry ferajna narzekała na niedogodności związane z nim.A co jak co ale na security znali się jak nikt co może potwierdzić nasz Admin który był tam jednym z aktywniejszych userów :klawik. .
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Jak patrzę na niektóre wypowiedzi, to przecieram oczy z zażenowaniem..taki poziom wypowiedzi Was bawi...to mają być żarty...jakaś ironia? To zwyczajna gównażeria...tyle ode mnie...a teraz możecie poszczekiwać.
 
A

Anonymous

Ichito-bardzo przepraszam...ale do mnie pijesz ?? Przecież w samych superlatywach wyraziłem się o naszym wspólnym pierwotnym Forum :) .
 
Status
Zamknięty.
Do góry