Slimjet: przywrócenie ustawień wtyczek

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Testowałam te wszystkie cleanery i jakaś zaraza zeżarła mi ustawienia wtyczek w Slimjet.
Postanowiłam w takim razie wypróbować w końcu polecany tu programik Hekasoft Backup & Restore. Ponieważ interesowało mnie wyłącznie przeniesienie ustawień wtyczek, to wybrałam opcję Narzędzia -> Skaner wtyczek i tam z rozwijanej listy ustawiłam Slimjet. Kliknęłam w skanowanie, a program se stwierdził, że nie znalazł profilu i to by było na tyle :/
Czy można coś z tym zrobić albo istnieje jakieś inne narzędzie, które przeniesie mi same tylko ustawienia wtyczek?
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
Ponieważ interesowało mnie wyłącznie przeniesienie ustawień wtyczek, to wybrałam opcję Narzędzia -> Skaner wtyczek i tam z rozwijanej listy ustawiłam Slimjet. Kliknęłam w skanowanie, a program se stwierdził, że nie znalazł profilu i to by było na tyle :/

Bo on szuka SlimJet instalowanego, a ty chyba masz Portable. W takim wypadku musisz sama dodać nowy profil ścieżki:

0b10b643a0fdf6802.jpeg
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Własny moduł został utworzony i niby mogę wykonać kopię zapasową całości, ale w skanerze wtyczek ten mój moduł się nie pokazuje. Jest tylko to, co było wcześniej i ten sam komunikat :(

@Edycja:
OK, już sobie przerzuciłam ręcznie te ustawienia. Okazało się, że zniknęły tylko z niektórych wtyczek, nie ze wszystkich.
No a programik może jest dobry, żeby zrobić cały backup, jednak najwyraźniej samych ustawień wtyczek się nie da nim przerzucić, a przynajmniej nie wtedy, gdy program zostanie dodany ręcznie.
Nie wiem, może nie widzi profilu, bo mój profil w Slimjet ma inną nazwę niż domyślna? Nie mam pojęcia, o co to chodzi. Moduł na pewno dodałam prawidłowo, bo po restarcie się pojawił i mogłam go wybrać do tworzenia kopii zapasowej
 
Ostatnia edycja:
Do góry