SpyShelter Premium / Firewall lifetime 50% zniżki

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10008
Reakcje/Polubienia
10646
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Bzdury mili Państwo i dobrze o tym wiecie, a teraz próbujecie to uzasadnić, że kody te same i że Datpol się nie obrazi...odwracacie kota ogonem zwyczajnie. Tak to wygląda na Wildersach i choć może brzmi restrykcyjnie, to jest po prostu uczciwe i nie zakłada, że "ktoś tam się przecież nie obrazi"

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Na tym forum szczególnie powinny być wysokie standardy. Poniżej wstęp do "Regulaminu"...i tyle w temacie

W sumie mógłbym Cię jeszcze trochę pogrillować i przyglądać jak się tłumaczysz i przekonujesz to swoich mądrości ale lepiej chyba będzie jak wrzucę odpowiedź supportu SS na moje zapytanie czy kodem można się dzielić

8z7e6tV.png


Mili państwo z SS pewnie też piszą bzdury i próbują się tłumaczyć :??
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35961
Reakcje/Polubienia
25062
Miasto
Trololololo
Poczytałem i dumam :myśli2, @tofana udostępniła kodzik zniżkowy i za to jej wielkie dzięki :dziękuę.

W mailu od SS nie ma informacji że kod jest Tylko dla wybranych czy dla jednej osoby, kod nie jest unikalny więc im więcej ludzi zakupi program tym więcej kaski wpadnie dla producenta SS co przełoży się na lepszy rozwój programu.

@ichito , kupon jest legalny więc podpieranie się tutaj regulaminem coś nie teges.
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
@al
Ubawiło mnie troszkę Twoje samouwielbienie do umiejętności grillowania kogoś...nie skomentuję tego, bo nie ma po co. Owszem otrzymałeś potwierdzenie od Datpolu, ale
- po opublikowaniu posta na temat promocji przez @tofana
- po moich pytaniach w związku z tym postem i po kilku dalszych głosach w rozmowie
To @tofana powinna, o czym pisałem na początku dyskusji, o to spytać jeśli chciała informację opublikować. Tak uważam i zdania nie zmienię nawet jeśli starasz się mnie ośmieszyć.

@Oxy
Cytat z Regulaminu nie był żadnym porównaniem ani wytykiem...był tylko nawiązaniem i rozwinięciem do poprzedniego zdania
"Na tym forum szczególnie powinny być wysokie standardy"
oraz tym z wcześniejszego posta
"Ten portal opiera swoją działalność na informowaniu o promocjach...pośredniczeniu w nich...właściwie można powiedzieć, że dzięki temu funkcjonuje i wciąż przyciąga kolejnych użytkowników. Warto więc chyba, żeby tak działalność była klarowna, uczciwa i etyczna, zarówno wobec użytkowników, jak i tych, którzy oferty składają...bo to na tym buduje się dobry biznes."
I tylko tyle.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
233
Reakcje/Polubienia
241
Witam, w sumie temat wyjaśniony przez @al bardzo dokładnie (!) i za zadanie dodatkowej roboty-również dzięki ! Qrczę, będę spał spokojniej bo po reprymendzie@ichito czułem się jak przestępca mimo że z oferty nie skorzystałem a takie myśli miałem :) uff. Każdy człowiek może się przejechać na nadgorliwości ale_ wypada na koniec małe "przepraszam" co niektórym zapodać a nie "odwracać kota ogonem" i pisać o budowaniu dobrego biznesu itp-itd...biznesmen to kupi program i po darmowych nie musi szukać. Osobiście cenię to Forum i wiele osób robi tutaj fajne sprawy i niech tak się toczy w temacie-oby było jak najmniej "osobistych wycieczek" bo to już raczej nie w temacie :) miłego Wszystkim że Hej!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Hej @ichito :)
Doceniam, że po starej znajomości nie stałem się adresatem Twojej krytyki za treść mojego posta. :)
Generalnie Twoja dbałość o standardy w kwestii prywatności i zasad podawania informacji do publicznej wiadomości jest godna uznania. Szanuję to. Nie zgodzę się z Tobą jednak, że taką starannością trzeba było wykazać się w tym przypadku. Z mojego punktu widzenia oferta Datpolu ma charakter oferty publicznej (sugeruje to treść maila, brak imiennego skierowania w treści, ten sam kod dla wszystkich, o czym mogłem się przekonać sprawdzając dwa adresy mailowe, na które dostaję newslettera, została upubliczniona przez Ciebie dzień przed moim postem na SG, a także uwzględniając jej handlowy cel zmierzający najwyraźniej do zwiększenia sprzedaży produktu) z wybranym jedynie takim, a nie innym (tj. mailowym) kanałem dystrybucji. Pominąłeś w argumentacji - moim zdaniem niesłusznie - kwestię dostępu do newslettera SpyShelter, który jest publiczny i powszechny tzn. każdy, kto na tej stronie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

poda swój adres mailowy mógłby tę ofertę otrzymać.
Sam otrzymuję również inne newslettery z tytułu bycia czyimś klientem lub przynależności do pewnej grupy zawodowej, gdzie faktycznie nie można się mówiąc kolokwialnie zapisać do nich z ulicy i w związku z tym nie mógłbym ujawnić ich treści.
W przypadku newslettera SpyShelter tak jednak nie jest.
Podobnie nie wszystko, co znajduję w swojej skrzynce na listy uznaję za prywatną korespondencję, np. znalezione tam cenniki operatorów kablowych, telepizzy, ulotki typu "z tym kuponem upierzemy panu dywan 20% taniej" czy niebawem listy kandydatów na burmistrzów, radnych w zbliżających się wyborach z prośbą o głosowanie na nich, itp. są albo ofertami publicznymi albo publiczną reklamą dawkowaną mi w takiej formie marketingu bezpośredniego.
Obiektywnie rzecz biorąc nie wszystko, co trafi do naszej skrzynki na listy lub adres mailowy jest prywatną korespondencją i wymaga uzyskiwania jakiś zgód od ich autorów, czy wykazywania się gestami szczególnej staranności.
Moja wypowiedź nie jest próbą odwracania czegokolwiek, a jedynie przedstawieniem swojego punktu widzenia na sprawę. Po starej znajomości chciałem jednak zrobić jakiś ukłon i wziąć zamieszczonego przeze mnie screena w spojler, ale jak widzisz nie dysponuję opcją edycji swoich postów. Ot taki rodzaj wyróżnienia mojej skromnej osoby. :)

Y2MApbi.png
 
Do góry