OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35967
Reakcje/Polubienia
25070
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35967
Reakcje/Polubienia
25070
Miasto
Trololololo
Rozmawiałem z supportem, będą aktwnie działać, można się z nimi skontaktować przez maila
Kod:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i są bardzo aktywni na forum SpySheltera
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


@FrantiQ w sprawie twojej licencji najlepiej będzie jak zapytasz ich przez maila lub forum, ja za moje licencje otrzymałem nową tzn. do nowej wersji.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10014
Reakcje/Polubienia
10652
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Rozmawiałem z supportem, będą aktwnie działać, można się z nimi skontaktować przez maila
Kod:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i są bardzo aktywni na forum SpySheltera
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


@FrantiQ w sprawie twojej licencji najlepiej będzie jak zapytasz ich przez maila lub forum, ja za moje licencje otrzymałem nową tzn. do nowej wersji.

Ja mam licencję ale kupioną lata temu i nigdy nie aktywowana. Może już wygasła :sarkazm
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35967
Reakcje/Polubienia
25070
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35967
Reakcje/Polubienia
25070
Miasto
Trololololo
Z tego co wyczytałem na stronie SpySheltera to płatne wersje posiadają skaner wykrywający zagrożenia, który automatycznie blokuje znane zagrożenia, a także może w czasie rzeczywistym informuje, czy plik .exe jest bezpieczny lub stanowi zagrożenie w Wersja płatna zapewnia także „wgląd” w to, co dokładnie robi plik wykonywalny na komputerze.

Sprawdziłem i faktycznie jest jakiś skaner który analizuje uruchamiane programy.
 
Ostatnia edycja:

FrantiQ

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
316
Reakcje/Polubienia
229
Dzięki @OXYGEN THIEF za info ws licki.

A tak przy okazji to u mnie jedna licka SpyShelter Firewall bez problemu działa na 2,3 kompach od kilku lat i w sumie to bym zostawił, ale robi się modernizacje i wsio idzie do przodu i powoli przechodzę na 11 okna. Więc kalkuluję co by tu i gdzie wsadzić by było lekko i bezpiecznie, bo w sumie jechałem wiele lat tylko na SSF z wyłączonym Defenderem, choć w ostatnich 2-3 latach zostawiłem go w spokoju i przestałem z nim walczyć debloatami.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35967
Reakcje/Polubienia
25070
Miasto
Trololololo
Dzięki @OXYGEN THIEF za info ws licki.

A tak przy okazji to u mnie jedna licka SpyShelter Firewall bez problemu działa na 2,3 kompach od kilku lat i w sumie to bym zostawił, ale robi się modernizacje i wsio idzie do przodu i powoli przechodzę na 11 okna. Więc kalkuluję co by tu i gdzie wsadzić by było lekko i bezpiecznie, bo w sumie jechałem wiele lat tylko na SSF z wyłączonym Defenderem, choć w ostatnich 2-3 latach zostawiłem go w spokoju i przestałem z nim walczyć debloatami.
Licencje do "starego" SpySheltera nie miały sprawdzania online. Licencje kupiłeś czy wygrałeś :??
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35967
Reakcje/Polubienia
25070
Miasto
Trololololo
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Można sobie ustawić ochronę dostępu dla ważnych plików, to samo również w przypadku rejestru.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35967
Reakcje/Polubienia
25070
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35967
Reakcje/Polubienia
25070
Miasto
Trololololo
Jeśli ktoś ma dożywotnią licencję zakupioną to gość z supportu wymienia takie licencje na pasujące do nowej wersji programu.
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Witam
Dostałem nową licencję do nowego programu. Po zainstalowaniu nie może się otworzyć. Może ktoś mi pomóc jak ten problem rozwiązać?
Mam win 10
Pozdrawiam
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35967
Reakcje/Polubienia
25070
Miasto
Trololololo
Witam
Dostałem nową licencję do nowego programu. Po zainstalowaniu nie może się otworzyć. Może ktoś mi pomóc jak ten problem rozwiązać?
Mam win 10
Pozdrawiam
Sprawdź czy jest proces spyshelter w menedżer zadań, może jakiś antywirus bo blokuje :?? .
 
Do góry