artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
OXY, ja nie wiem, czy oni w ogóle mają takie plany :( Coś mi się zdaje, że skoro już sam MS porzuca powoli wsparcie dla XP, to oni też raczej nie będą w to inwestować, acz mogę się mylić... i obym się mylił :)
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
SpyShelter Stoplogger, Firewall
25 June 2013
8.5 version released
Several core security updates against new malware attacks
Anti kernel mode logger support for new 64 bit systems
User defined untrused signers list is implemented
New monitoring action added
Few smaller fixes
GUI: New skin implemented

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
A u mnie SpyShelter Firewall po aktualizacji się wysypał i nie chce przyjąć danych aktywacyjnych. Wyskakuje ciągle błąd: The name/key you entered does not appear to be valid. Please try again. Postawiłem system na nowo i nadal to samo, na innym stanowisku również. Napisałem więc do supportu to odp. czy czasem nie zainstalowałem wersji premium. He he - wiem co instaluje. Teraz napisali, że mam zainstalować program ze strony producenta. Pierwotnie też tak robiłem, teraz znowu i kaszana. Nic nie pomaga. Macie jakieś pomysły?????
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
HrabiaDracula, bo jest problem. U mnie też SS Firewall ściągnął jako aktualizację wersję Premium. Musisz wejść przez stronę i zaciągnąć wersję Firewall. Zgłosiłem bug'a do supportu ;) Reasumując, masz obecnie zainstalowaną wersję Premium, zamiast Firewall, dlatego nie przechodzisz aktywacji.

--== edycja ==--

Przepraszam, nie doczytałem do końca Twojej wiadomości :zawsty. Wychodzi na to, że problem jednak jest innej materii.
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
SpyShelter Stoplogger, Firewall
8.7 (25/Oct/2013)
SpyShelter Stop-Logger 8.7 and SpyShelter Firewall 2.7 updates:
Windows 8.1 32 & 64 bit is now supported
Minor fixes

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
SpyShelter 8.9
SpyShelter Firewall 2.9
SpyShelter Stoplogger, Firewall

(23/Dec/2013))
SpyShelter Stop-Logger Premium 8.9 and SpyShelter Firewall 2.9 updates:

- Added protection against browser extension keyloggers(Firefox) – SpyShelter Premium and Firewall only.
- Minor installer updates
Premium

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Free

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Firewall

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35955
Reakcje/Polubienia
25050
Miasto
Trololololo
SpyShelter Stoplogger, Firewall

(23/Dec/2013))
SpyShelter Stop-Logger Premium 8.9 and SpyShelter Firewall 2.9 updates:

- Added protection against browser extension keyloggers(Firefox) – SpyShelter Premium and Firewall only.
- Minor installer updates
czyli pewnie teraz Spyshelter i zablokuje tego wtyczkowego keyloggera dla Firefoxa :yes master :yes master
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
No niestety keyloggery na foksa nadal robią to do czego zostały stworzone :szef zarówno nifty jak i xenotix
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Po aktualizacji u mnie firewalla (Windows7) do 2.9 po restarcie jakiś błąd wywaliło. Nie zdążyłem nawet zapisać co to było.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13038
Reakcje/Polubienia
44005
longinus napisał:
Super !! 2.9 firewall
Win 8.1
CeR98Hb.png

2,8 nie ma problemu :scratch
U mnie jest to samo na 8,1.... 64 bit ,coś spaprali ..
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35955
Reakcje/Polubienia
25050
Miasto
Trololololo
remool napisał:
No niestety keyloggery na foksa nadal robią to do czego zostały stworzone :szef zarówno nifty jak i xenotix

z tego co wyczytałem to tylko na XP nie blokuje bo SS na XP nie obsługuje szyfrowania stuk puk klawki
Keystroke Encryption Driver is required in order to block browser-extension keyloggers. Keystroke Encryption Driver does not only encrypt keystrokes - it helps to protect your system in many ways. Keystroke Encryption Driver is not compatible with Windows XP, therefore this feature might not work with Windows XP. We recommend updating to newer version of Operating System.
na nowszych systemach daje radę tym wtyczkom, czyli na XP można sobie zainstalować SpyShelter, darmową zemankę lub KeyScramblera które szyfrują i powinno grać.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Houston, mamy problem :eek:
Na XP`eku w starciu z zainstalowanymi w FF xenotix i nifty KeyScrambler jak i darmowa zemana leżą na całej lini i nic nie szyfrują...odpaliłem taki zestawik i wszystko leci prawdziwym tekstem
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35955
Reakcje/Polubienia
25050
Miasto
Trololololo
Więc widocznie szyfrowanie w SpyShelter faktycznie jest lepsze niż te Zemany :hippie :hippie :hippie, pozostaje updejt systemu aby w pełni wykorzystać możliwości SS
 
Do góry