OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Włącz ochronę przed zrzutami w Spyshelter i ustaw regułę dla Screenpresso, usuń go z ograniczonych w Spyshelter.SS zapyta o akcję, zezwolisz i tak powstanie reguła dla Screenpresso.Skasuj reguły dla Ccleaner'a w SS i ustaw je na nowo, to bezpieczny program więc zezwalaj na jego działania.
 

Download-er

Świeżak
Dołączył
7 Lipiec 2016
Posty
37
Reakcje/Polubienia
1
Z Screenpresso się udało, już działa, natomiast CCleaner ma wciąż zablokowany suwak. T.j. pisałeś usunąłem wszystkie reguły dla CCleaner'a i na nowo go uruchomiłem pozwalając na wszystkie (3) reguły, lecz efekt ten sam. :(
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Download-er napisał:
Z Screenpresso się udało, już działa, natomiast CCleaner ma wciąż zablokowany suwak. T.j. pisałeś usunąłem wszystkie reguły dla CCleaner'a i na nowo go uruchomiłem pozwalając na wszystkie (3) reguły, lecz efekt ten sam. :(
więc to moze Appguard ??

a wyłacz całkiem SS i sprawdz czy ccleaner działa
 

Download-er

Świeżak
Dołączył
7 Lipiec 2016
Posty
37
Reakcje/Polubienia
1
To ewidentnie restrykcja SS FW, ponieważ jak ustawiam Status ochrony na OFF to suwaki zaczynają działać.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Dziwne, skoro nie ma Ccleaner'a w ograniczonych SS i utworzyłeś poprawnie reguły to nie powinien go blokować.
 

Download-er

Świeżak
Dołączył
7 Lipiec 2016
Posty
37
Reakcje/Polubienia
1
Owszem może i jest to nietypowa sytuacja, ale powtórzyłem już 2-krotnie tą procedurę z usuwaniem i ponownym dodawaniem reguł i wciąż suwak nie działa. Prosiłbym o dodatkowe wskazówki.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Download-er napisał:
Owszem może i jest to nietypowa sytuacja, ale powtórzyłem już 2-krotnie tą procedurę z usuwaniem i ponownym dodawaniem reguł i wciąż suwak nie działa. Prosiłbym o dodatkowe wskazówki.
licencje do SS kupiłes ?? pytam bo moze to jakiś błąd SS i warto by do supportu napisać
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
13084
Reakcje/Polubienia
44197
Może zrób najpierw-- usuń wszystkie reguły! i uruchom program Ccleaner który utworzy nowe reguły i zezwól !!

Jeszcze możesz dać Ccleanera do wyjątków i zobacz czy dalej ci blokuje ..
 

Download-er

Świeżak
Dołączył
7 Lipiec 2016
Posty
37
Reakcje/Polubienia
1
OXYGEN THIEF napisał:
licencje do SS kupiłes ?? pytam bo moze to jakiś błąd SS i warto by do supportu napisać
Tak, mam licencję dożywotnią.

Ircus napisał:
Może zrób najpierw-- usuń wszystkie reguły! i uruchom program Ccleaner który utworzy nowe reguły i zezwól !!

Jeszcze możesz dać Ccleanera do wyjątków i zobacz czy dalej ci blokuje ..
Usunąłem wszystkie Reguły główne i Kontrolę startu aplikacji i efekt identyczny.

Będę kontaktował się w tej sprawie z Supportem.
 

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
to dodaj wlasna regule
 

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
jesli nie wiesz to odinstaluj ten program :hippie
 

Download-er

Świeżak
Dołączył
7 Lipiec 2016
Posty
37
Reakcje/Polubienia
1
fluid napisał:
jesli nie wiesz to odinstaluj ten program :hippie
Cóż ... Skoro masz coś przeciwko, iż korzystam SS FW to zachowaj to dla siebie!!! :ireful Jeżeli się nie mylę to forum jest od tego aby zadawać pytania, wymieniać się wiadomościami itp. :fakolec
 

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
a co nas obchodzi z czego ty korzystasz idz spac i wiecej nie pisz
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Download-er napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
licencje do SS kupiłes ?? pytam bo moze to jakiś błąd SS i warto by do supportu napisać
Tak, mam licencję dożywotnią.

Ircus napisał:
Może zrób najpierw-- usuń wszystkie reguły! i uruchom program Ccleaner który utworzy nowe reguły i zezwól !!

Jeszcze możesz dać Ccleanera do wyjątków i zobacz czy dalej ci blokuje ..
Usunąłem wszystkie Reguły główne i Kontrolę startu aplikacji i efekt identyczny.

Będę kontaktował się w tej sprawie z Supportem.
Napisz do supportu skoro tworzysz prawidłowo regułę a dalej nie działa.Suwak przewija się strzałkami.
 
Do góry