daarkskow

Świeżak
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Uzyskałem numer seryjny, zainstalowałem a przy próbie wprowadzania numeru wyskakuje komunikat: " This serial number is already in use. Please note that Steganos Online Shield licence is currently limited to one komputer. ". Jest to moja pierwsza instalacja SOS, wcześniej nie próbowałem ani instalować a tym bardziej rejestrować. Ktoś wie o co chodzi ?
 

sigma

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
108
Reakcje/Polubienia
2
Ktoś sprawdził jak się sprawuje ten Steganos, bo dawniej to były straszne zamulacze?
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Czy te licencje są już aktywowane i czas już leci, czy można zainstalować później i mieć jeszcze na 365 dni? ;)
 

rejestor

Wygadany
Dołączył
23 Lipiec 2013
Posty
48
Reakcje/Polubienia
2
daarkskow napisał:
Uzyskałem numer seryjny, zainstalowałem a przy próbie wprowadzania numeru wyskakuje komunikat: " This serial number is already in use. Please note that Steganos Online Shield licence is currently limited to one komputer. ". Jest to moja pierwsza instalacja SOS, wcześniej nie próbowałem ani instalować a tym bardziej rejestrować. Ktoś wie o co chodzi ?

Też tak miałem.Po pełnej instalacji, restarcie komputera program się uruchomił z autostartu i numer został zaakceptowany.
 

rejestor

Wygadany
Dołączył
23 Lipiec 2013
Posty
48
Reakcje/Polubienia
2
Czy będzie można aktywować później nie wiem, ale po zainstalowaniu program jest aktywny na 30 dni.Dopiero po wklejeniu klucza przechodzi na 365 dni.
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
sigma napisał:
Ktoś sprawdził jak się sprawuje ten Steganos, bo dawniej to były straszne zamulacze?
Program działa całkiem dobrze, nie zamula, choć nie jest tak szybki jak SecurityKiss to nie widać większego spowolnienia we wczytywaniu stron. Jedyne co mnie bardzo drażni to wyskakujące co chwile powiadomienie o zakupie nielimitowanej licencji.
FOfmRdD.jpg
:ireful :mad: :k...... :lanie
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Zainstalowałem to cudo na próbę i ......co tu dużo mówić ...nie mam dobrego zdania o tym sofcie.Dlaczego ?? ... otóż testowo łączyłem się z serwerami z różnych krajów i wielokrotnie zdarzały się wycieki DNS , im odleglejszy serwer tym wycieki częstsze . Druga sprawa, obojętnie które państwo wybierzemy na serwer wyjściowy to i tak wszystkie zapytania lecą do DNSów googla umiejscowionych w USA lub u Angeli M....a znając politykę prywatności googla to bardzo podziękował :chory
nXm3RM6

Edyta:
Dodam jeszcze że do prędkości nie miałem zastrzeżeń, net śmigał aż miło...tylko to google psuje wszystko
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
:co jest? :szydera jak uruchomione mam te cudo net mi nie działa :eek: :p w7/64 ?? :k...... :ireful :mad:
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
sheriff napisał:
:co jest? :szydera jak uruchomione mam te cudo net mi nie działa :eek: :p w7/64 ?? :k...... :ireful :mad:
Dawniej to cudo było na moim kopie i wszystko grało :)
Obecnie posiadam SecurityKISS EMERALD - licencja wygrana z konkursu PZD :hi
 
Do góry