Szybkie newsy bez kategorii

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10032
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10032
Reakcje/Polubienia
10668
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Subskrypcja Tidal staje się coraz prostsza i tańsza

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Mi właśnie przyszedł email informujący o zmianie subskrypcji z 39.99 na 21.99

Ja już jestem tak długo na Spotify (od początku) i mam to wszystko tak dopasowane pod siebie że nawet jakby mi dawali inną usługę taniej to bym nie zmienił. Mialem kiedyś chyba razem z abonamentem telefonicznym Tidala za darmo a i tak płaciłem za Spotify. Nie jest idealny ale mam swoje playlisty i nie chciałoby mi się tego przenosić na inną platformę.

Pochwalę się jeszcze tym że kiedyś zapełniłem całe swoje Spotify. Nie myślałem że takie coś jest ale kiedyś dodając piosenkę do ulubionych wyskoczył mi komunikat w stylu "Imponująca kolekcja przyjacielu ale żeby dodać tą piosenkę musisz coś usunąć" :sarkazm nie wiem ile wynosi limit bo wtedy nawet nie była to okrągła liczba ale miałem ponad 9k ulubionych piosenek. Teraz mam już trochę mniej :sarkazm


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2785
Reakcje/Polubienia
3229
Ja już jestem tak długo na Spotify (od początku) i mam to wszystko tak dopasowane pod siebie że nawet jakby mi dawali inną usługę taniej to bym nie zmienił. Mialem kiedyś chyba razem z abonamentem telefonicznym Tidala za darmo a i tak płaciłem za Spotify. Nie jest idealny ale mam swoje playlisty i nie chciałoby mi się tego przenosić na inną platformę.

Pochwalę się jeszcze tym że kiedyś zapełniłem całe swoje Spotify. Nie myślałem że takie coś jest ale kiedyś dodając piosenkę do ulubionych wyskoczył mi komunikat w stylu "Imponująca kolekcja przyjacielu ale żeby dodać tą piosenkę musisz coś usunąć" :sarkazm nie wiem ile wynosi limit bo wtedy nawet nie była to okrągła liczba ale miałem ponad 9k ulubionych piosenek. Teraz mam już trochę mniej :sarkazm


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

A ja mam muze na dysku w mp3 sprzed blisko 20 lat zbieraną jeszcze z osiołka :sarkazm
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2785
Reakcje/Polubienia
3229

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4375
Reakcje/Polubienia
5763
Miasto
To tu to tam....
Doczekal sie ja
Promo na hardware.
Wujek siamtlas skorzystal.
Mniemam ze dla mieszkanciw Wiekliej Brytolii (i to vapujacych) jedynie.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

i dodam ze fajnie wyglada na Therionie 75c BF od Lost Vape...
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4375
Reakcje/Polubienia
5763
Miasto
To tu to tam....
Za 2 miesiace (jesli bedzie bez problemow) lub za miesiac (odpukac) TO bedzie Leos Zawodowiec,
AKA Robin Hood, wnuczek wujka siamtlasia, lubiam bo juz teraz dba o prywatnosc ;)

IMG-20240306-WA0001.jpg
 
Do góry