Szybkie newsy bez kategorii

Facebook manipuluje naszymi emocjami - Gosia Fraser redaktorka Cyberdefence24

 
Z życia systemu :zaciesz

Taka raczej ciekawostka, ale może czasem komuś być przydatna. Parę dni temu miałem awarię komputera z Ryzenem i Linuxem na pokładzie. Potrzebna będzie naprawa i miałem dylemat, co dalej. Uruchomić inny komputer i przetransferować potrzebne dane?

Zdecydowałem, że przełożę dysk NVMe z systemem i dodatkowy SSD do innej maszyny, z architekturą opartą na Intelu. Jakież było moje zdziwienie kiedy Linux wystartował bez zająknięcia, żadnego szukania sterowników lub jakiś zmian w ustawieniach :suuperTak jakby był na pierwotnej maszynie. Jedynie VMWare krzyknął, że trzeba zmienić ustawienia ilości rdzeni procesora.

Naprawdę, Linux jest wielki :) :ciezary
 
Afera narkotykowa w UK
Jak podaje "The Sunday Times" w 11 na 12 zbadanych toalet w parlamencie wykryto ślady kokainy. Ślady tego narkotyku zostały również znalezione w pobliżu prywatnych biur stojącego na czele rządu Borisa Johnsona i szefowej Home Office Priti Patel.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Ciekawe jak by taki test wyszedł w PL.
 
Wiodący polski operator komórkowy Play, posiadający ponad 15 milionów abonentów, oferuje sieciowe usługi cyberbezpieczeństwa od firmy Allot. Dzięki nim zapewni klientom indywidualnym ochronę przed
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, wirusami,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i atakami
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Wprowadzona do oferty operatora nowa usługa obejmuje plany: Bezpieczny internet, Bezpieczne Wi-Fi i antywirus, Czat z Cyber Ekspertem.

I smaczek:
Allot Ltd. to izraelska firma high-tech i Play, wdrażając w swoje sieci jej rozwiązania, może zaoferować swoim klientom ochronę przed cyberzagrożeniami.

Szpiegowanie gratis :sarkazm

źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
W sieci pojawiły się właśnie wiarygodne przecieki o nadchodzącej promocji sklepu Epic Games. Mianowicie identycznie jak w ubiegłym roku, platforma ma wystartować z tak zwanym odliczaniem do Sylwestra, a więc rozdać 15 gier począwszy od 16 grudnia. Oznacza to, że każdego dnia od godziny 17:00 do odebrania za darmo będzie nowy tytuł, zaś listę tę ma zapoczątkować japoński erpeg pt. Shenmue III.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Back
Do góry Bottom