Tłumaczenie

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
1.
Wstrzymaj skanowanie dopóki komputer nie zostanie uruchomiony (aktywność dysku jest równa zero)
Dziwnie to brzmi trochę no ale cóż

2.
Błąd aktywacji licencji
Nie jestem pewien ponieważ nie wiem kiedy to wyskakuje

3. Niby propozycję na przetłumaczenie mam - ale j.w nie wiem w jakich okolicznościach to występuje
 
A

Anonymous

Eru napisał:
3. Niby propozycję na przetłumaczenie mam - ale j.w nie wiem w jakich okolicznościach to występuje

Właśnie ja też nie wiem, to jest tłumaczenie HitmanPro 3.6.

Umiem tylko tak zrobić:

Aktywuj licencję incydent
Opłaty licencyjne mogą być stosowane podczas aktywacji licencji incydent.


Jeszcze:
List files that fail the Authenticode certificate check as Suspicious
Lista plików których nie sprawdzono certyfikatu Authenticode jako Podejrzany


The core technology of HitmanPro 3 is a sophisticated association mining system to detect malicious code by looking at software behavior, not checksums or signatures. It correlates and analyzes programmatic behaviors to assign each binary a threat severity score.
Podstawowa technologia HitmanPro to Sophisticated Association Mining System w celu wykrycia szkodliwego kodu, sprawdzając zachowanie programów, a nie sumy kontrolne lub podpisy cyfrowe. To koreluje i analizuje programowych zachowań aby przypisać każdy plik binarny do wyniku stopnia zagrożenia.


Exploit Mitigation
Według google: Exploit Ograniczenie
 

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
Błagam cię nie tłumacz programu za pomocą translatora i podsyłaj do producenta bo wyjdzie z tego kicz...

Jeśli nie wiadomo o co kaman - pisz do producenta on powinien opisać daną funkcję albo co miał na myśli przez dany zwrot...

1. Umieszczaj na liście pliki które nie mają podpisu cyfrowego i zaznaczaj jako Podejrzane
2. HitmanPro 3 korzysta z zaawansowanej technologii detekcji szkodliwego kodu, poprzez nadzorowanie zachowania danego programu, a nie sprawdzaniu sum kontrolnych czy sygnatur zagrożeń. Analiza zachowania pozwala na przypisanie każdemu plikowi stopnia zagrożenia dla systemu.
3. Jeśli nie wiadomo o co kaman - pisz do producenta on powinien opisać daną funkcję albo co miał na myśli przez dany zwrot...

Btw przecież Hitman miał spolszczenie w wersji 3.5 dlaczego nie dopisać tylko tego czego brakuje - o ile tego co tu zamieściłeś właśnie brakuje...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36306
Reakcje/Polubienia
25411
Miasto
Trololololo
JetClean'a ktoś tłumaczył chyba za pomocą translatora bo niektóre tzw "stringi" :szydera dosyć dziwnie "brzmią". :D
 

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
OXYGEN THIEF napisał:
JetClean'a ktoś tłumaczył chyba za pomocą translatora bo niektóre tzw "stringi" :szydera dosyć dziwnie brzmią. :D

Być możliwe, że sam producent użył translatora...
 
A

Anonymous

Eru napisał:
Błagam cię nie tłumacz programu za pomocą translatora i podsyłaj do producenta bo wyjdzie z tego kicz...

Jak czegoś nie wiem to tłumaczę translatorem, ale i tak zawsze poprawiam.
Dzięki za pomoc.
 
Do góry