Test skanerów na żądanie

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35999
Reakcje/Polubienia
25098
Miasto
Trololololo
Widocznie G Data podobnie jak inne programy podczas takiego skanu nie nie uruchamia wszystkich metod detekcji, ale z drugiej strony to trochę dziwne skoro taki Emsisoft Anti-Malware, BullGuard daję radę to czemu inni nie mieli by.
 

amadeus222

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Ja bym prosił o test programu Dr.Web Security Space Pro 7 nie wiem dlaczego nikt o tym pakiecie nie pisze,nie testuje czyżby był aż tak słaby? czy po prosu brak reklamy tego antyvirusa stawia go poza listą?Prosił bym też o link do tego pliku z malware to sam przetestuje Dr.Web Security Space Pro 7 :jezyk
 
A

Anonymous

amadeus222 napisał:
Ja bym prosił o test programu Dr.Web Security Space Pro 7 nie wiem dlaczego nikt o tym pakiecie nie pisze,nie testuje czyżby był aż tak słaby? czy po prosu brak reklamy tego antyvirusa stawia go poza listą?Prosił bym też o link do tego pliku z malware to sam przetestuje Dr.Web Security Space Pro 7 :jezyk

15) Dr.Web Security Space 7 75,57%

 

amadeus222

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Wielkie dzięki ReviewsAntivirus za test.
Jak widać program mało znany ale chyba trochę niedoceniany.Prosił bym o dodanie programu w przyszłości do innych testów.

To jest test SE7ENa
To przepraszam :zawsty I jeszcze raz dziękuję :piwko
 
A

Anonymous

amadeus222 napisał:
Wielkie dzięki ReviewsAntivirus za test.
Jak widać program mało znany ale chyba trochę niedoceniany.Prosił bym o dodanie programu w przyszłości do innych testów.

To jest test SE7ENa
 
Do góry