guma77

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
169
Reakcje/Polubienia
81
polecam panda 2016 free/pro

baardzo lekki pakiet i skuteczny :friends

a crystal to przetestuje :hi
 
A

Anonymous

a ja nie polecam
lekki to fakt, natomiast instaluje dodatki w postaci yahoo search mimo odznaczenia opcji (instalowałem dwukrotnie aby mieć pewność)
sam fakt próby "uszczęśliwiania" potencjalnych użytkowników w taki sposób mnie prywatnie odstręcza i taki produkt odrzucam
oczywiście to tylko moje prywatne zdanie :ok
 

guma77

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
169
Reakcje/Polubienia
81
powiem ci ze odznaczylem te tolbary i nie mam tego ,instalowalem na 3 laptopach :szef
 
A

Anonymous

guma77 napisał:
powiem ci ze odznaczylem te tolbary i nie mam tego ,instalowalem na 3 laptopach :szef
spoko to otwórz nowa kartę w przeglądarce i zobacz czy na pewno nic się nie zmieniło :zaciesz
zreszta - produkt który nawet proponuje tego typu dodatki dla mnie traci wiarygodność
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
jorn napisał:
a ja nie polecam
lekki to fakt, natomiast instaluje dodatki w postaci yahoo search mimo odznaczenia opcji (instalowałem dwukrotnie aby mieć pewność)
sam fakt próby "uszczęśliwiania" potencjalnych użytkowników w taki sposób mnie prywatnie odstręcza i taki produkt odrzucam
oczywiście to tylko moje prywatne zdanie :ok
jorn może instalowałeś z jakiejś instalki z promocji, bo ja zainstalowałem z instalki pobranej ze strony producenta i po odznaczeniu nic niechcianego mi się również nie wgrało
 
A

Anonymous

eMCe napisał:
jorn napisał:
a ja nie polecam
lekki to fakt, natomiast instaluje dodatki w postaci yahoo search mimo odznaczenia opcji (instalowałem dwukrotnie aby mieć pewność)
sam fakt próby "uszczęśliwiania" potencjalnych użytkowników w taki sposób mnie prywatnie odstręcza i taki produkt odrzucam
oczywiście to tylko moje prywatne zdanie :ok
jorn może instalowałeś z jakiejś instalki z promocji, bo ja zainstalowałem z instalki pobranej ze strony producenta i po odznaczeniu nic niechcianego mi się również nie wgrało
faktycznie tak było, jednak finalnie skutecznie mnie odstraszyło :jezyk
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
guma77 napisał:
polecam panda 2016 free/pro

baardzo lekki pakiet i skuteczny :friends
:hi
testuję pandę, nawet lekka, ale wkurza mnie co chwilę pojawiająca się reklama informująca, że jest to trial i kup pełna wersję,itd....
czy można jakoś temu zaradzić?
 
A

Anonymous

Co bym nie zainstalował to wcześniej czy później i tak wracam do Emsisoft :dziwak inaczej nie da rady :piwko
 

antywirus.pl

Wygadany
Dołączył
30 Lipiec 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Warszawa

guma77

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
169
Reakcje/Polubienia
81
mavio napisał:
guma77 napisał:
polecam panda 2016 free/pro

baardzo lekki pakiet i skuteczny :friends
:hi
testuję pandę, nawet lekka, ale wkurza mnie co chwilę pojawiająca się reklama informująca, że jest to trial i kup pełna wersję,itd....
czy można jakoś temu zaradzić?

ja odpuscilem sobie wersje pro wlasnie dlatego

szukaj na necie powinny byc jakies moze z 1/2 roku kluczem

mi styknie free wersja + MBM skan i czysto :)
 
A

Anonymous

antywirus.pl napisał:
Dusiek napisał:
Co bym nie zainstalował to wcześniej czy później i tak wracam do Emsisoft :dziwak inaczej nie da rady :piwko

Spróbuj w takim razie w wolnej chwili nasz pakiet:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


:yhy
Dziękuję ale na razie nie skorzystam :) Emsisoft to jednak już uznana marka a support mają jeden z najlepszych o ile nie najlepszy na rynku :piwko
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36486
Reakcje/Polubienia
25574
Miasto
Trololololo
mavio napisał:
guma77 napisał:
polecam panda 2016 free/pro

baardzo lekki pakiet i skuteczny :friends
:hi
testuję pandę, nawet lekka, ale wkurza mnie co chwilę pojawiająca się reklama informująca, że jest to trial i kup pełna wersję,itd....
czy można jakoś temu zaradzić?

W opcjach masz wyłączanie wiadomości Panda czy coś takiego, spróbuj wyłączyć albo też zainstaluj wersje 6 miesięczną
programy-z-promocji-freebies-f6/antywirus-dla-ciebie-zbior-promocji-av-is-t12937-1000.html#p158822
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
mavio napisał:
guma77 napisał:
polecam panda 2016 free/pro

baardzo lekki pakiet i skuteczny :friends
:hi
testuję pandę, nawet lekka, ale wkurza mnie co chwilę pojawiająca się reklama informująca, że jest to trial i kup pełna wersję,itd....
czy można jakoś temu zaradzić?

W opcjach masz wyłączanie wiadomości Panda czy coś takiego, spróbuj wyłączyć albo też zainstaluj wersje 6 miesięczną
programy-z-promocji-freebies-f6/antywirus-dla-ciebie-zbior-promocji-av-is-t12937-1000.html#p158822
Z przykrością stwierdzam iż na 6 miesięcznej wersji wyskakuje takie samo okienko :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36486
Reakcje/Polubienia
25574
Miasto
Trololololo
a wyłączyłeś Wiadomości Panda w ustawieniach ??
 
Do góry