guma77

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
169
Reakcje/Polubienia
81
secureAPlus
spyshelter free anti-keylogger
bitdefender anti-ransomware

wszytkie 3 free :szef
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
jorn napisał:
ktośtam napisał:
wwd napisał:
Dawniej Norton IS, od kilku lat tylko Kaspersky IS, teraz dodałem Emsisoft AM - bo był za darmo :) Próbowałem jeszcze Comodo ale za dużo problemów z nim miałem.
Jak dobrze rozumiem, to do KIS dodałeś jeszcze EAM i Comodo...? :eek: :scratch
może chłopak lubi parzyć herbatę zanim mu się komp włączy :gwizdek
ludzie są rożni :)


Do Kis dodałem EAM a Comodo (samego) instalowałem na próbę, ale jak dla mnie - za bardzo skomplikowany. Co do startu to fakt - trochę długo trwa, natomiast dobrze trafiłeś z tą herbatą, lubię popijać przy kompie :)
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Kurcze mam problem.. Co robić Mam obecnie Emsisoft IS na Windows 10 i wsumie sprawował się chyba ok.. Natomiast kończy mi się już licencja i nie wiem czy wykupić za 50zł n kolejny rok czy wziąść coś innego? Muszę mieć jakiś IS czyli zaporę to podstawa.. Co sądzicie Czy jest jakieś lepsze tańsze rozwiązanie?

Czy faktycznie Emsisoft IS chroni system?
 
A

Anonymous

Zefirku-EIS to bardzo zacne zabezpieczenie i ładnie chroni system.Ale z tą zaporą na W10 ktoś wprowadził Cię w błąd :) .Absolutnie nie jest I must have.Zawsze jest jakieś rozwiązanie i jak nie będziesz chciał przedłużyć licki to wybierzemy Ci jakiś godny substytut :klawik. .
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
No weźmy pod uwagę, że jednak nie chcę licencji na Emsisoft.. Co byście mi polecili? :) Mam Windows 10 64-bit

A mam też Malwarebytes Antimalware ale jako uzupełniacz.. Czyli co jakiś czas skanuje nim malware :).
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35955
Reakcje/Polubienia
25055
Miasto
Trololololo
zefirek83 napisał:
No weźmy pod uwagę, że jednak nie chcę licencji na Emsisoft.. Co byście mi polecili? :) Mam Windows 10 64-bit

A mam też Malwarebytes Antimalware ale jako uzupełniacz.. Czyli co jakiś czas skanuje nim malware :).
Darmową Pandę lub z promocji jakąś ( promocje są aktywne) i do tego jakiś jak to nazwałeś uzupełniacz.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
zefirek83 napisał:
Teraz widzę promo na Eset multi device
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Jak sądzicie warto? Panda - hm jakoś nie jestem do niej przekonany ;/

Albo Bitdefendera? programy-z-promocji-freebies-f6/antywirus-dla-ciebie-zbior-promocji-av-is-t12937-1330.html tu jest promo :)

Ze swej strony mogę polecić Bitdefendera. Opis masz tu:
opisy-programow-wykonane-przez-forumowiczow-f46/bitdefender-internet-security-2016-opis-t25909.html#p175766
i tu:
ochrona-pc-pc-security-f12/bitdefender-wersje-stabilne-t3811-80.html
OXY przypuszczam poleciłby Pandę... Skuteczność w testach zbliżona, chociaż w ostatnich Bitdefender miał zdaje się wyższą... Możesz sam sprawdzić w temacie "Testy AV do poczytania"...
Edit: dopiero teraz zauważyłem, że OXY już Ci polecił... :facepalm Wiedziałem... :zaciesz
 
A

Anonymous

zefirek83 napisał:
Jak sądzicie warto? Panda - hm jakoś nie jestem do niej przekonany ;/

Albo Bitdefendera?

A o Bitdefenderze zapomnij...zaufaj mi...na dp.pl bardzo go polecają...a to mówi samo za siebie :szydera .
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Hornet napisał:
A o Bitdefenderze zapomnij...zaufaj mi...na dp.pl bardzo go polecają...a to mówi samo za siebie :szydera .
Wybacz Hornet, ale zdaje się nie tylko tam... :zawsty
ORGANIZAT0R napisał:
PODSUMOWANIE
Do produktów Bitdefendera od dawana byłem sceptycznie nastawiony. Dobrych kilka lat temu, kiedy na swoim starym komputerze chciałem zainstalować i przetestować jeden z produktów Bitdefendera(nie pamiętam jaka to była dokładnie wersja) już na samym początku wyskoczył mi komunikat o tym, że mój komp jest za słaby żeby udźwignąć ten soft. Od tamtego czasu a do teraz w ogóle nawet nie miałem na dysku żadnych produktów od Bitdefendera. W ostatnim czasie w różnych testach Bitdefender bardzo wysoko. Czytając opinie w Internecie na temat Bitdefender Internet Security 2016 spostrzegłem że niektórzy narzekają, że program znacząco ‘zmula’system. Ja podczas testowania tego programu nie zauważyłem znaczącego spowolnienia systemu, jedynie podczas uruchamiania systemu ładuje się on nieco dłużej, ale poza tym jest ok. Do zapewnienia bezpieczeństwa zwykłemu użytkownikowi BitDefender Internet Security 2016 w zupełności wystarczy. Program jest banalny w obsłudze, skuteczny i lekki. Odpowiadając na pytanie:
Na obrazku wygląda obiecująco, ale czy tak jest w rzeczywistości ?
W praktyce również program sprawuje się świetnie i zasługuje na bardzo wysoką notę :)
 
A

Anonymous

Zeno napisał:
Wybacz Hornet, ale zdaje się nie tylko tam... :zawsty
Zeno bawisz się ze mną w gierki słowne :buziakk ?
Z całym szacunkiem...ale to,że Grzesiu go poleca to nie znaczy,że jest idealnym wyborem.Po co się pchać w takiego zamulacza skoro są lżejsze zamienniki ??
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
To nie gierki... Polecam tylko to z czego sam korzystam i z czego jestem zadowolony. Plusem jest też to, że mogę go wyczaić w promocjach. A co do zamulenia - wszystko zależy od parametrów sprzętu, na którym instalujesz.
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
325
Reakcje/Polubienia
31
Miasto
Szczecin
Kurcze testuje Bitdefendera IS i okazuje się że wariuje przeglądarka FF 64-bitowa. Jak wchodzę w google.pl to zgłasza ją jako niezaufana. To samo jest gdy zainstaluje Kaspersky IS. Poczytałem i mówią, że prawdopodobnie Kaspersky nie współpracuje z 64-bitowym FF chociaż to dla mnie dziwne!

Spotkaliście się z takim problemem?
 
Do góry