Windows 10 Continuum

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
ktośtam napisał:
Orientuje się ktoś może, czy jeżeli utworzę sobie dzisiaj nośnik USB poprzez Media Creation Tool od MS, to będzie to najbardziej aktualny obraz czy może po instalacji z takiego nośnika będzie mi dociągał wszystkie aktualizacje jakie pokazały się od dnia wydania W10?
Ostatnio wracałem do "stanu początkowego" w Windows 10 i nie ściągał żadnych uaktualnień. Myślę że tworzenie przez Media Creation Tool tworzy najnowszy obraz, bo ściąga go na bieżąco. Kiedyś to robiłem i ważne było żeby była najnowsza wersja MediaCreationTool - ze starszą nie chciała mi się instalować najnowsza wersja 10, o którą mi chodziło.
 
A

Anonymous

tedi13 napisał:
Ostatnio wracałem do "stanu początkowego" w Windows 10 i nie ściągał żadnych uaktualnień. Myślę że tworzenie przez Media Creation Tool tworzy najnowszy obraz, bo ściąga go na bieżąco. Kiedyś to robiłem i ważne było żeby była najnowsza wersja MediaCreationTool - ze starszą nie chciała mi się instalować najnowsza wersja 10, o którą mi chodziło.
Dzisiaj spróbuję i zobaczymy jak to będzie wyglądało. Mam najnowszą dostępną wersję Media Creation Tool.
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Jakbyś miał zamiar przeinstalowyać to radziłbym zrobić obrazy dysków, systemowego i z programami ( u mnie C:\ i D:\). O ile przy aktualizacji z 7 do 10 stare wiekowo programy zadziałały bez problemu, to po wróceniu do stanu początkowego nie udało się ich zainstalować poprawnie ( nie działają)
 
A

Anonymous

tedi13 napisał:
Jakbyś miał zamiar przeinstalowyać to radziłbym zrobić obrazy dysków, systemowego i z programami ( u mnie C:\ i D:\). O ile przy aktualizacji z 7 do 10 stare wiekowo programy zadziałały bez problemu, to po wróceniu do stanu początkowego nie udało się ich zainstalować poprawnie ( nie działają)
Ja już mam zainstalowaną 10 tyle przez upgrade a lubię mieć czysto tu i tam :) dlatego nie martwię się o programy :ok
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
ktośtam napisał:
Ja już mam zainstalowaną 10 tyle przez upgrade a lubię mieć czysto tu i tam :) dlatego nie martwię się o programy :ok
Przepraszam, bynajmniej nie chciałem Cię pouczać - jak to w życiu, każdy lubi co innego. Napisałem pod swoje przyzwyczajenia do pewnych programów, których by mi brakowało.
Pozdrawiam tedi13
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Utwórz nośnik USB tak jak napisałeś później ściągnij ISO listopadowej aktualizacji , wypakuj ISo np. za pomocą WinRARA i nadpisz pliki na pendrivie plikami wypakowanymi, będziesz miał najaktualniejszą wersję Windows 10.
ISO Windows 10 z aktualizacją z listopada możesz pobrać tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
a jak pobrać odpowiednią dla ciebie wersję obejrzyj na początku tego filmu:
 
A

Anonymous

tedi13 napisał:
Przepraszam, bynajmniej nie chciałem Cię pouczać - jak to w życiu, każdy lubi co innego. Napisałem pod swoje przyzwyczajenia do pewnych programów, których by mi brakowało.
Pozdrawiam tedi13
Spokojnie, nie to miałem na myśli :ok
Generalnie jestem właśnie po instalacji i wygląda na to, że Media Creation Tool pobrał najbardziej aktualną wersję W10.
 
Do góry