Witam

Status
Zamknięty.

Lucca

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
13 Grudnia 2012
Posty
1128
Reakcje/Polubienia
1254
Miasto
Kraków
Przyznaje ,że przyszłam tu za Emmersem ,do którego podczepiłam się jak zielona jemioła. Zielona ze względu na swoje nikłe umiejętności .
Wielokrotnie kolega Emmers pomagał mi wyjść cało z opresji ,nie szczędząc dla mnie czasu ,wiedzy i zaangażowania

Łączyłam się z nim zdalnie za pomocą programu TeamViever ,pozostała dla mnie korzyść oprócz rozwiązanych problemów to ,że wiele się przy tym nauczyłam .
Do przyjścia do Was skłoniła mnie również bardzo przyjazna atmosfera jaka tu panuje i profesjonalizm uczestników.
Mam nadzieję,ze równie będziecie dla mnie wyrozumiali jak Emmers.

Pozdrawiam

Wielkie dzięki wszystkim za miłe przyjęcie do swego grona.Już dziś otrzymałam pomoc przy pobieraniu programu o&o Defrag. z szybkością światła ,mile jestem zaskoczona .
Ja na razie ze względu na swe nikłe umiejętności raczej nie pomogę ,ale mogę dodawać wiele interesujących informacji dotyczących pięknych miejsc ,nie łamiąc przy tym Regulaminu Forum.
Pozdrowienia
 

andrzej65

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
408
Reakcje/Polubienia
16
Witaj :hi
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
Witam na pokładzie :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35961
Reakcje/Polubienia
25062
Miasto
Trololololo
Lucca :welcome :francuz
 
A

Anonymous

Witamy Serdecznie na forum, zachęcam Cię do aktywnego udzielania się na nim.

PS. Przepraszam, że to napiszę, ale nie mogę się oprzeć, mam dziwne wrażenie, że jest to jakaś "reklama" (nie wnikam, czy uzgadniana z Emmersem czy też nie) Emmersa :D, przynajmniej tak to odbieram
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Cześć :hi i czuj się tu tak dobrze jak my.
 

Lucca

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
13 Grudnia 2012
Posty
1128
Reakcje/Polubienia
1254
Miasto
Kraków
Ola napisał:
Witamy Serdecznie na forum, zachęcam Cię do aktywnego udzielania się na nim.

PS. Przepraszam, że to napiszę, ale nie mogę się oprzeć, mam dziwne wrażenie, że jest to jakaś "reklama" (nie wnikam, czy uzgadniana z Emmersem czy też nie) Emmersa :D, przynajmniej tak to odbieram

Ola ,wyprowadzę Cię z błędu ,to nie żadna reklama . Człowiek reklamuje się sam poprzez swoją pracę i kompetencje.

pozdrawiam
 
A

Anonymous

Witaj Lucca :) !

Ładną laurkę wystawiłaś Emmersowi :klawik. Jesteś może z pochodzenia : Włoszką :zawsty ?
 

Lucca

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
13 Grudnia 2012
Posty
1128
Reakcje/Polubienia
1254
Miasto
Kraków
Hornet napisał:
Witaj Lucca :) !

Ładną laurkę wystawiłaś Emmersowi :klawik. Jesteś może z pochodzenia : Włoszką :zawsty ?

Cześć

Laurka się należy i nie tylko . Wielokrotnie zachowywałam się jak "blondynka ",a Emmers nadciągał z pomocą.
Jak sam zechce to odpowie na jakim portalu tak skutecznie działa ,aby inni nie posądzali mnie znów o kryptoreklamę.
Powoli ,bardzo powoli z "blondynki" staję się jasną szatynką ,co mam nadzieję z waszą pomocą mi się uda

Pozdrawiam Świątecznie
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Dziewczyna chciała dać nam do zrozumienia,że nie wzięła się z nikąd.
Nadmieniła,że zna Emmeresa i lekko rozwinęła tę myśl,nie widzę tym niczego złego.
Przeglądając forum można zauważyć,że Wszyscy cenimy i szanujemy kolegę Emmeresa,
ale napisała też,że "Do przyjścia do Was skłoniła mnie również bardzo przyjazna atmosfera jaka tu panuje i profesjonalizm uczestników"
i może nie schrzańmy tego czepianiem się nowej koleżanki.
Pozdrawiam i wesołości życzę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry