Wojna w Ukrainie

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4395
Reakcje/Polubienia
5784
Miasto
To tu to tam....
Oj, pomineli pare spraw, pomineli....
Ze wspomne tylko o oczywiscie fake newsach o bazach CIA na Ukrainie, oczywistym braku dowodow na jakiekolwiek lapownictwo i kradziez zarowno broni jak i pomocy humanitarnej.
Ponadto brakuje mi oczywistych oczywistosci w formie znanyhch ogolnie i jednoznacznych dowodow. Wezmy na ten przyklad.. "Narrative 4: Oni chca zebysmy zapomnieli o Wolyniu".
No przeciez to oczywisty fake, wszyscy wiedza ze prezydent Zelenski razem z merem Lwowa oraz panem Kuleba we trojke na kolanach w Czestochowie ze lzami w oczach "wybaczali i prosili o wybaczenie" co niejaki Jan Matejajko uwiecznil na obrazie: hold kozaczy, a ekshumacje ofiar masakry wolynskiej ida szybciej niz kopanie okopow na wschodzie ukrainy.
A nie, czekaj...

No, ale przeciez artykul podpisany jest z imienia i nazwiska a wszyscy znamy autorko jako zrodlo sprawdzonych i rzetelnych informacji
A nie, wroc ponownie, nikt tego nie podpisal...

Zreszta, oczywiscie ze istnieje fake narracja. Widzac to zdjecie:
62d1becd03850_o_large.jpg


mozna polaczyc gotyk na koszulkach z kolorami i powiedziec ze na terytorium Polski demonstruja ukrainscy nazisci.
Oczywiscie kazdy chetny moze sobie poszukac ze nikt tu kuwa nie wspiera ani nazistow ani ukraincow, a jest to zdjecie ze swieta slaskiej flagi z lipca zeszlego roku (I zeby mi nie bylo: nie mowie ze ukraina, poslugujaca sie ta kolorystyka ukradla flage Slaska o koloty sa odworcone gora dol).
Jakby kogos korcilo polemizowac, zapraszam do artykulu z ktorego zaczerpnalem zdjecie:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
Wieś Tiotkino w obwodzie kurskim jest w pełni kontrolowana przez rosyjskie siły wyzwoleńcze - ogłosił we wtorek Legion Wolność Rosji na swoim Telegramie. Wcześniej tego dnia informowano, że rosyjskie oddziały ochotnicze walczące po stronie Ukrainy wkroczyły do obwodów kurskiego i biełgorodzkiego.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4395
Reakcje/Polubienia
5784
Miasto
To tu to tam....
Kanada wspiera ukraine i ma plan. I WRESZCIE rzad pana Castro... znaczy wroc, Trudeau rzad oczywiscie zrobil cos co zachwyca oczy moje.
W skrocie: utworza specjalna grupe rozminowujaca, ktora bedzie inkluzywno-genderowa. Znaczy: rozminowywac ukraine beda LGBTAGDRTV+ i majfrendy.
Tekst oryginalny po anglijsku:
BEGIN OF CITATION
Gender-inclusive demining for sustainable futures in Ukraine
Funding:
$4 million
This project from the HALO Trust aims to safeguard the lives and livelihoods of Ukrainians, including women and internally displaced persons, by addressing the threat of explosive ordnance present across vast areas of the country. Project activities include conducting non-technical surveys and subsequent manual clearance in targeted communities; providing capacity building to key national stakeholders; and establishing a gender and diversity working group to promote gender-transformative mine action in Ukraine.
END OF CITATION
Zrodlo:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

no taka pomoc to ja rozumiem, nawet sie moge do tych 4 melonow dolkow dolozyc zeby wincy kolorowych inkluzneli :rofll
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4395
Reakcje/Polubienia
5784
Miasto
To tu to tam....

Aj waj uj maj...
Wy w ogole wiecie co sie dzieje wokol? Chyba nie bardzo?
Otworzcie oczeta, otoczka tzw CYFILIZACJI jest bardzo cienka... a pod nia siedza barbarzyncy... po wszystkich stornach.
Wezcie sie ogarnijcie z tym tamtym rownouprawnieniem, LGBTAGDRTV... czasem trzeba przezyc, a potem przychodza... no np afrykanery w naturalnym srodowisku:


nie asuje bo do smazenia wzieli kolorowa pianke? burzy swiatopoglad? no coz... afro-afrykanerzy w srodowisku naturalnym.
idzmy dalej...
ujecie nr 2:

OK, OK, opresyjny jezdem...
no to naprzod,
Zapraszamy na wojne, dlaczego tylko faceci maja TO ogladac?

czy czuc?
no na pewno: kazda zukowska w Biedronce czuje sie, bedac oderwana od skarpet za 2.50, ze cierpi bardziej niz ten duren na fimile wysej.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4395
Reakcje/Polubienia
5784
Miasto
To tu to tam....
Wy wiecie czym, kuwa, jest WOJNA?
Ja to widzialem od 94 i sni mi sie codziennie.
I to co widzialem i to co jest nowe.
holownia: wysle zone.
maciarewicz: sprzedam was ruskim
*****, kiedys was dorwe, jebane mendy, i zaplacicie mi za brak snu.
PS: I tusk i Sikorski tez.
na dlugosc toporka mozemy dyskutowac.
a DEBILE i KRYPTOSADYSCI jak Hefajstos: zwykle minusuja moje posty in real time.
Jest JEDEN wyjatek:
keidy wala kona do podrzynanego gardla.
multitasking to slaba strona, huh?
albo:
Kolega ma odpowiedzialne zadanie pilnowania posuwistego ruchu ostrza?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry