Biuro WPS Office Business za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18516
Reakcje/Polubienia
39408
Miasto
Gdzieś w Polsce
e524aa6e9ea51c6c235f138d2d564315.png
WPS Office 10 Business
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


WPS Office Business to najbardziej rozbudowana wersja znanego i cenionego pakieu office dawniej znanego pod nazwą Kingsoft Office.

WPS Office 10 Business is a leading productivity office suite including Writer, Spreadsheets and Presentation. It has the best compatibility with Microsoft Office and enables you to create high-quality documents effortlessly.
Highlights of WPS Office 10 Business:
Make documents smaller, more secure and easier to share;
Built-in spell check in WPS Office helps you keep your documents free of spelling errors;
Ready-made templates for Writer, Presentation and Spreadsheets. You are free to download and use these professional templates to make your work easier;
Text editing with all the formatting tools: font styles and colors, columns and tables, paragraph formatting and much more;
Formatting tools to create amazing presentations: font styles and colors, shapes, columns, tables and much more;
Spreadsheets includes hundreds of commonly used formulas and functions organized by dozens of categories, making it easy to analyze complex data.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pobierz
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
[/quote]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sPeRaCz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
525
Reakcje/Polubienia
23
Bez rewelacji... można traktować jako alternatywę.

Po wstępnych obserwacjach to pliki Excela (zaawansowane arkusze się rozjeżdzają), pliki Worda nie są poprawnie sformatowane (sic!)

Dla ciekawskich "instalatorek" [ format RAR5 !! ]

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Kilka słów do "Kalego"...

Skoro temat już istnieje, to w jakim celu "Kali" nabijać tu posty?!

Oryginalna promocja:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Informacja o tej promocji na netload:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Powielona informacja na zdublowanym netload:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

No i oczywiście NAJWAŻNIEJSZA ze wszystkich informacja o informacji oraz o powielonej informacji na zdublowanym netload: https://programyzadarmo.net.pl/thre...rofessional-za-darmo.12393/page-6#post-238336

I żeby nie było... mój pierwszy post w temacie "FotoJet's ThanksGiving Party 2017" jest z godz. 05:03 podczas gdy TEN dubel do dubli został wklejony już o godz. 04:59

Miałem już wcześniej na osobnych kartach przygotowane informacje we wszystkich tematach poza "AOMEI Partition Assistant Pro" ponieważ ten temat u mnie jest zamknięty. Kiedy ukazała się zbiorcza informacja o tych wszystkich promocjach w imię tego by potem nie czytać przygłupawych komentarzy jak ten powyższy, zrezygnowałem z wstawiania tych wszystkich przygotowanych informacji. Jak to widać po czasie opublikowania, zrobiłem to dopiero wtedy, gdy sam wielki "Kali" uznał to za właściwe.

Poza tym, gdyby "Kali" zechciał to sprawdzić, to na tym forum jest chyba raczej zwyczajem podawanie zarówno zbiorczych informacji o tego typu promocjach, jak i tych z rozbiciem na poszczególne tematy. Tak wnioskuję po tym co widzę że miało tu miejsce we wcześniejszych latach, o czym też "Kali" dobrze powinien wiedzieć bo - jak mnie poinformowano - "Kali" sam to robił pod kilkoma innymi nickami.
 

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


WPS 2016 BUSINESS EDITION Giveaway

Co prawda było o tym w innym wątku ale i tu warto wkleić.

Już jest. Pobrałem i zainstalowałem. Działa ładnie, ale niestety jest to wersja angielska pakietu, co może przeszkadzać osobom nieznającym dobrze tego języka lub przyzwyczajonym do języka polskiego.
Jest to wersja Premium aktywowana do 26 grudnia 2018, od bezpłatnego WPS Office różni się przede wszystkim wygodą - brak reklam i dostęp do szablonów dokumentów.
Co istotne:
- mogą skorzystać osoby, które już wcześniej korzystały z promocji WPS, ale okres poprzednich aktywacji minął (ja tak miałem i teraz mogę korzystać ponownie),
- klucza można spróbować do aktywowania posiadanego już pakietu WPS (ja tak zrobiłem, ale poza tym że uzyskałem status "aktywowany", to w praktyce nic się nie zmieniło i reklamy nadal były wyświetlane).
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

tam można ściągnąć wersję portable, jeśli ktoś nie lubi tak jak ja instalować, odinstalowywać, reinstalować, etc.
Wersja wyższa, pewnikiem beta. Aktywuje się giveaway-kluczem. Jak dodać pliki z polszczyzną, to program zmienia język bez problemu, łącznie z tezaurusem.
Aha. Jeszcze jedno. Zauważyłem, że pomimo wersji portable plik licencyjny, a jest to 'snld.dat' ląduje w folderze kingsoft/ProgramData.
I to jest chyba jedna jedyna upierdliwość jeśli chodzi o tę wersję portable przygotowaną jako 'free' przez znany portal Thumbapps. Przechodząc na inny komp trzeba wkleić folder z plikiem licencji.
Nie wiem jak jest w innych opracowaniach portable.
Przekleję, żeby nie umknęło, a komuś w przyszłości może się przydać...
 

Quń

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
389
Reakcje/Polubienia
173
Kod promcyjny aktywuje również wersję trialową WPS Office 2016 Professional, ściągniętą ze strony producenta. Zawiera polski słownik.
 

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Wersja WPSa proponowana w poprzednim poście (
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
) jak i omawiana kilka dni wcześniej (
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
) mają ten sam klucz aktywacyjny.
Klucz ten jest widoczny publicznie, nie trzeba spełniać jakiegokolwiek warunku aby zobaczyć klucz:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Promocja ważna do 5 stycznia, po aktywacji tym kluczem, program aktywuje się do 26 grudnia 2018 r.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
WPS Office Business - na rok, instalator bez ograniczeń terminu aktywacji

Program jest dodawany do PC Format 3/2018. Co prawda samo czasopismo nie jest bezpłatne, ale zamieszczam informację bo jest warta uwagi.
"Pełne wydanie WPS Office Business pozwala korzystać ze wszystkich funkcji pakietu przez rok od daty zainstalowania (nie ma ograniczeń co do terminu instalacji)".
Co prawda "jeden egzemplarz (...)uprawnia do użytkowania (...) na jednym kompyuterze PC", ale aktywacja odbywa się nie za pomocą unikalnego kodu nadrukowanego na płycie lub pobieranego z serwisu kodów PC Formatu, ale jest to zwykła instalacja z instalatora na płycie.

źródło informacji:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

sPeRaCz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
525
Reakcje/Polubienia
23
@UP

Zapodasz instalatorek? [dla potomnych, lub tych co "nie zastali" gazetki w kiosku]
 
Ostatnia edycja:
Do góry