Biuro WPS Office Business za darmo

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
Niestety nie mogę być tak szczodry jeśli nie chcę aby policja zapukała do mojego domu :/
Plik z instalatorem nie jest publicznie udostępniony za darmo.
Nie chcę się obudzić i nie zobaczyć teleranka.
Na szczęście gazetka to tylko 9 zeta. Masz paragon i egzemplarz = masz licencję nawet do firmy.
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2214
Reakcje/Polubienia
2666
toż to szok co czytam ... :zgon .. przesłał byś mu na PW i po sprawie a pochwalić się, ze mam to ja również mogę ... mam złote zęby babci w karawace z wodą ale również je nie mogę nikomu przesłać bo jak otworzę to woda wyparuje .. :hi
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18516
Reakcje/Polubienia
39405
Miasto
Gdzieś w Polsce
toż to szok co czytam ... :zgon .. przesłał byś mu na PW i po sprawie a pochwalić się, ze mam to ja również mogę ... mam złote zęby babci w karawace z wodą ale również je nie mogę nikomu przesłać bo jak otworzę to woda wyparuje .. :hi
No bene miodzio, zaplusowałeś. :buziak
 

Viktor

Wygadany
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
89
Reakcje/Polubienia
62
przesłał byś mu na PW i po sprawie

O ile czytam ze zrozumieniem, a z tym nie mam problemu, to kol. Szperaczowi chodziło nie o przesłanie przez PW, ale o publiczne udostępnienie. Przypomnę o co poprosił:
Zapodasz instalatorek? [dla potomnych, lub tych co "nie zastali" gazetki w kiosku]

bene, finito

 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
234
Reakcje/Polubienia
244
Jestem "za a nawet przeciw" zgodny co do @Viktor w tym przypadku ma całkowitą rację- jest możliwość że jakiś nawiedzony nada na niego i "smutni panowie" załomocą do drzwi.Podobną sprawę miał znajomy i mało co redakcja chłopinę w "tylko stress" wpędziła.Linia "legalności" jest czasami cienka i o tym warto pamiętać mimo że kieruje nami chęć pomocy na tym forum.Serce i Dobroć rzadko z Prawem wygrywa, taki to już popie...ten świat :) Pzdr.
 
Do góry