Zasłużeni - Nowa grupa

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
zglaszam swoją kandydature i popieram tą nową grupe,a administracja zdecyduje czy jestem godny do przystąpienia do niej.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35955
Reakcje/Polubienia
25050
Miasto
Trololololo
głosowanie trwa, każda prośba zostanie rozstrzygnięta.Osoby które zostały dodane oczywiście niech nie spoczną na laurach ponieważ co jakiś czas będzie sprawdzana wasza aktywność i jeśli będzie ogólnie dupa to i ranga odpadnie. :wariat
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Pozwolę sobie skorzystać z przysługującego mi prawa do milczenia i nie zabierać głosu w głosowaniach :szef :francuz....no może kiedyś
 

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Zgłaszam jak najbardziej moją kandydaturę na pozycję ;)
Innych opcji nie widzę.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
mac napisał:
Do rafalp86 i destry5 czy wasze posty są zgłoszeniem do nowej grupy czy to tylko głos w dyskusji?
Temat dotyczy chęci przystąpienia do nowej grupy "Zasłużeni" i tylko takie posty powinny się tu znajdować.
Jeżeli ktoś ma ochotę na dyskusję na temat nowych zasad uczestnictwa w konkursach i nowej grupy to odsyłam do tego tematu: opinie-uwagi-informacje-comments-problems-opinions-f9/uwaga-nowe-zasady-uczestnictwa-w-konkursach-t12852.html
Dziękuje :hi

Mój tylko jest głos w dyskusji tak więc będę komentować pod tym tematem co podałeś.
 

pkolasa

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
230
Reakcje/Polubienia
8
Ja również chętnie zglosze swoją kandydaturę do tego grona - wprawdzie w konkursach biorę udział rzadko, ale czasem próbuje coś wrzucić na forum (jeśli nikt mnie nie ubiegnie), nie należę do mających 10 postów z czego 9 w konkursach, także... Pozostaje liczyć na pozytywną decyzje :)
 

stasiupl

Wygadany
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
51
Reakcje/Polubienia
2
Zgłaszam swoją kandydaturę bo forum jest naprawdę warte by tu należeć.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
to forum jest naprawde bardzo dobre i warto w nim uczestniczyc ponieważ można sie wiele rzeczy dowiedzic oraz otrzymac pomoc w wielu sprawach zwiazanych z problemami komputerowymi, informatyką bo naprawde są tu ludzie którzy chcą pomóc i maja szeroką wiedze,oraz są organizowane ciekawe konkursy ,chociaż sam nie bralem udzialu w dużo konkursach ,a w tych co bralem to i tak nie wygralem ,ale to nie oto chodzi ,chodzi oto że jest to naprawde forum na którym warto być i wymienic sie doswiadczeniami oraz wiedzą poniewaz nie wszyscy sa informatykami ,a zajmuja sie komputeryzacją z zamilowania lub pasji,sam może nie wiele sie angażowale bo wiecej mnie w domu niema bo bardzo dużo czasu spedzam w pracy a tam nie mam kompa ,a jak wracam do chaty to juz jestem ta zmęczony ze już nic mi sie nie chce ,ponieważ jeżdże tirem a tam to wiadomo jak ta robota wygląda.Do komputera to siadam tylko w niedziele lub jak mam chwile wolna .
pozdrawiam wszystkich forumowiczów i przepraszam za mój wywód.jesli otrzymam ten status zaslużonego bedzie mi bardzo milo jesli nie to trudno ale i tak bede zadowolony że bede mógl byc razem z innymi ,i wielu rzeczy bede mógl sie dowiedzic i korzystac z wielu rad.
 
A

Anonymous

Też z chęcią się zgłoszę :)
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :D
 
A

Anonymous

Kobiet na forum mało.
Proszę o wstawiennictwo i przyjęcie mnie do grupy "Zasłużonych".
Oczywiście, Olą to ja nie jestem (tylko pozazdrościć), ale zawsze coś tam wniosłam i wniosę na to forum.
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Nie czuję się wogóle zasłużony,ale może przez jakieś niedopatrzenie
załapię się do nowej grupy. W końcu konkursy i promocje to jeden z
głównych powodów bycia tu. Zgłaszam się i pozdrawiam.
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
ja też nie czuję się tu zasłużonym mam 80 postów ale w konkursach biorę udział tylko wtedy gdy program jest tego wart choć nie wiem ile postów poświęciłem na konkursy. Może nie zaglądam tu tak często jak inni ale........ zgłaszam swoją kandydaturę ...
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Nadam się na Zasłużoną? :)
 
Do góry