Zemana AntiMalware Free/Premium - wersje stabilne

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35971
Reakcje/Polubienia
25073
Miasto
Trololololo
Ta Zemana AntiMalware ma włączoną ochronę w czasie rzeczywistym... Jak instaluję coś nowego, to wyłączam w niej piaskownicę. Ona nie lubi jak instaluję lub uruchamiam po raz pierwszy gry wyprodukowane przez MyPlayCity. W ogóle jak instaluję programy z GOTD oraz GGOTD, to wyłączam tymczasowo programy do ochrony, bo zablokowałyby ich specjalne instalki.
Pandora w Zemanie to nie jest taka piaskownica jak Sandboxie, Pandora to analiza nieznanych plików w chmurze zanim zostaną uruchomione na Twoim komputerze.Jeśli wyłączysz Pandore to nieznane pliki zostaną uruchomione i dopiero po tym wysłane do chmury, jeśli okażą się wirusami to Zemana automatycznie włączy skanowanie.
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Chodzi mi o specjalne instalki pobrane z Giveaway Of The Day (GOTD):



Zwłaszcza istotne jest ich ostrzeżenie:
Nie wiem czy takie GOTD dodaje do instalek jakieś adware czy też nie, ale niektórzy tutaj specjalnie wyciągali instalki i klucze z tych "specjalnych" instalatorów, żeby nie instalować jakiegoś badziewia.
Rozumiem, że trzeba przełączyć AppGuard w tryb "Allow Install" aby coś zainstalować, ale żeby wyłączać ochronę av na czas instalacji programu to trochę mija się z celem.
Według mnie takie instalatory lepiej omijać.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4351
Reakcje/Polubienia
5745
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry