Security Zemana AntiMalware Premium za darmo

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
@OXYGEN THIEF ma racje, serwer licencji sprawdza hash systemu. Mozesz laptopa przeniesc do innej WiFi lub schowac sie za VPN - nie pomoze.
Może tak być, ale ja rejestrowałem z nowego komputera i starego IP - zatem nie było czego porównać - poza IP.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55932
Możliwe że Zemana podczas aktywacji wysyła na serwer jakieś info czyli wasz unikalny ID przypisany do sprzętu
Owszem, może coś wysyłać. Ale do zaistniałej sytuacji mam odmienną teorię. Myślę że pula komputerów do danego seriala się skończyła, i dlatego wyskakuje komunikat "...on more computers than your current license allows". Sęk w tym, że nikt nie wiedział jak duża jest ta pula :)

W tym wypadku żadna zmiana sprzętu, IP, lub systemu nie pomoże.
 
Ostatnia edycja:

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Owszem, może coś wysyłać. Ale do zaistniałej sytuacji mam odmienną teorię. Myślę że pula komputerów do danego seriala się skończyła, i dlatego wyskakuje komunikat "...on more computers than your current license allows". Sęk w tym, że nikt nie wiedział jak duża jest ta pula :)

W tym wypadku żadna zmiana sprzętu, IP, lub systemu nie pomoże.
Całkiem prawdopodobne.
 

Stephen

Świeżak
Dołączył
31 Grudnia 2018
Posty
20
Reakcje/Polubienia
2
Znowu mam pytanie do osób bardziej doświadczonych oraz do użytkowników tego programu. Czy jest sens instalować Zemane jeśli mam na kompie już F-Secure SAFE ?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Znowu mam pytanie do osób bardziej doświadczonych oraz do użytkowników tego programu. Czy jest sens instalować Zemane jeśli mam na kompie już F-Secure SAFE ?
Raczej nie, F-Secure lata na silniku i sygnaturach Bitka (który jest bardzo dobry) + swój własny więc raczej Zeemana nic dodatkowo nie wyłapie.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4362
Reakcje/Polubienia
5755
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37927
Reakcje/Polubienia
33983
Ostatnia edycja:
Do góry